ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا اپلیکیشن مجله دلتا را دانلود کنید
خانه گزارش های ملکی قیمت روز آپارتمان در تهران

قیمت روز آپارتمان در تهران

۰
0
مشاوران و فعالان بازار مسکن از عرضه تعداد محدودی از آگهی‌های جدید در بازار خبر می‌دهند.
نرخ آپارتمان در تهران
مشاوران و فعالان بازار مسکن از عرضه تعداد محدودی از آپارتمان‌های جدید در بازار خبر می‌دهند. به گفته مشاوران املاک، نرخ آپارتمان در تهران مسیر متفاوتی را طی می‌کند و قیمت‌های پیشنهادی مالکان کمی عجیب و متفاوت از آپارتمان‌های مشابه در منطقه است.

به گزارش مجله دلتا طی چند ماه گذشته به دلیل ناپایداری شرایط اقتصادی و همچنین وجود نااطمینانی گسترده در میان سازندگان و فروشندگان مسکن، حجم آگهی‌های عرضه شده در بازار خرید و فروش آپارتمان در مناطق مختلف شهر تهران انگشت‌شمار و محدود بود.

بخش عمده مشاوران املاک در مناطق شهر تهران وضعیت سایر بازارها به ویژه بازار بورس را طی چند ماه اخیر در ایجاد نااطمینانی میان فروشندگان مسکن برای فروش واحد مسکونی از جمله مهم‌ترین عوامل عنوان می‌کردند.

با این حال بررسی‌های میدانی و همچنین اطلاعات ارائه شده از سوی برخی مشاوران املاک نشان می‌دهد طی چند روز اخیر، تعداد محدودی از آپارتمان‌های جدید برای فروش از سوی مالکان و سازندگان در بازار عرضه شده است. در این میان، برخی از مالکان نیز که قصد واقعی برای فروش ملک خود دارند سعی کرده‌اند کمی قیمت‌های پیشنهادی خود را تعدیل کنند تا از این طریق بتوانند خریداران واقعی را به سمت آگهی خود جذب کنند.

در جدول زیر جدیدترین نرخ آپارتمان در تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

فایل‌های جدید برای فروش

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از آخرین گزارش های ملکی “کدام مستاجران مشمول سقف نرخ‌های مصوب اجاره‌بها می‌شوند؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

رشد قیمت مسکن تا کجا ادامه دارد؟

از آغاز زمستان سال گذشته تا کنون چند عامل از جمله انتظارات تورمی و سودآوری بازارهای موازی …

پیشنهاد سردبیر

جزیره هرمز

هرمز، جزیره خاک های رنگی خوراکی

خاکهای رنگی جزیره هرمز جاذبه بی‌نظیر آن است. آن‌جا شما با ساحل وسیعی روبه‎رو خواهید شد که اهالی با خاک‌های خوردنی، نقش‌های زیبایی را بر ساحل می‎کشند.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک