خانه یادداشت روز قیمت خرید آپارتمان در قیطریه و نیاوران چند است؟

قیمت خرید آپارتمان در قیطریه و نیاوران چند است؟

۱
1
قیطریه و نیاوران از جمله محله های بسیار خوب این منطقه محسوب می شوند که هر کدام به نوبه خود مزایا و ویژگی های منحصر به فردی دارند.
خرید آپارتمان در قیطریه و نیاوران

قیمت خرید آپارتمان در قیطریه و نیاوران چند است؟ یافتن پاسخ این سوال کار چندان سختی نیست و با اندکی جستجو در سایت ملکی دلتا می توان به جواب این پرسش دست پیدا کرد. در این محلات آپارتمان های مختلف با قیمتهای متفاوتی وجود دارد و با هر میزان بودجه ای بسته به شرایط منطقه می شود به خرید خانه در این محدوده اقدام کرد.

موقعیت جغرافیایی:

این منطقه از شمال به رشته کوه البرز، از غرب به رودخانه درکه، از جنوب به بزرگراه‌های شهید چمران و آیت‌الله صدر و از شرق به جاده لشکرک و پارک جنگلی قوچک محدود می‌شود و با این اوصاف خرید آپارتمان در قیطریه و نیاوران کاری بسیار عقلانی به نظر می رسد.

 منطقه 1 تهران به علت همجواری با دامنه های کوه البرز دارای آب و هوای بسیار تمیز و لذت بخشی است و خرید آپارتمان در این منطقه می تواند تجربه خوبی از زیستن را برایمان حاصل کند.

مراکز فرهنگی و تفریحی:

قیطریه و نیاوران از جمله محله های بسیار خوب این منطقه محسوب می شوند که هر کدام به نوبه ی خود مزایا و ویژگی های منحصر به فردی دارند که از مهمترین آنها می توان به وجود مراکز تفریحی و تاریخی مانند ﻛﺎخ ﻧﻴﺎوران، ﻣﻮزه ﻧﻴﺎوران وﮔﺎﻟﺮی این ﻛﺎخ اشاره کرد، که توانسته است جاذبه گرشگری خوبی را برای پایتخت نشینان و مسافران داخلی و خارجی به ارمغان بیاورد.

محله قیطریه نیز که یکی از بخش های مهم محدوده شمیرانات است با داشتن یکی از بزرگترین و زیباترین پارک های تهران به نام پارک قیطریه، امتیاز مثبتی را از بابت رفع نیاز ساکنین برای داشتن محیطی سرسبز و تفریحی را کسب کرده است.

موقعیت های خرید آپارتمان در قیطریه و نیاوران:

خرید خانهنیاوران، منظریه
143 متر 2 اتاق 9 سال ساختطبقه 2مشاهده جزئیات ملک
قیطریه، میرزاپور
140 متر 2 اتاقنوسازطبقه 4مشاهده جزئیات ملک
قیطریه، گودرزی
61 متر 1 اتاق5 سال ساختطبقه 4مشاهده جزئیات ملک
قیطریه
145 متر 3 اتاقنوساز طبقه 5مشاهده جزئیات ملک
قیطریه
110 متر 2 اتاق5 سال ساخت طبقه 3مشاهده جزئیات ملک

بیشتر بخوانید:

موقعیت های خرید آپارتمان در نیاوران

برای دیدن آپارتمان‎های بیشتر در نیاوران و قیطریه به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در یادداشت روز

یک نظر

  1. ضیایی

    ۱۸ فروردین، ۱۳۹۸ در ۶:۵۹ ب.ظ

    عالی بود

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.