خانه خبر و گزارش خرید آپارتمان در سهروردی شمالی ؛ خیابانی قدیمی با خانه‎ های مدرن!

خرید آپارتمان در سهروردی شمالی ؛ خیابانی قدیمی با خانه‎ های مدرن!

۰
0
145
این خیابان‎ در کنار رشد و توسعه شهری، حال و هوای قدیمی خود را حفظ کرده‎ و به یکی از مناطق بسیار خوب برای زندگی تبدیل شده ‎است.
خرید آپارتمان در سهروردی شمالی

تهران دارای محله‎ها و خیابان‎های اصیل و قدیمی است که به رغم تمام ازدحام موجود در این شهر هنوز هم فرصت زندگی آرام و دلپذیر را برای ساکنین خود حفظ کرده است. یکی از این خیابان‎های اصیل پایتخت خیابان سهروردی است.

موقعیت جغرافیایی و دسترسی ها

به گزارش مجله دلتا، این خیابان که به دو بخش سهروردی شمالی و جنوبی تقسیم شده؛ یکی از خیابان‎های منطقه 7 تهران است، که به اسم شهاب الدین سهروردی فیلسوفِ معروف ایرانی نامگذاری شده است.

خیابان سهروردی به لحاظ گستردگی شهری از پل سید خندان آغاز و به خیابان بهار شیراز منتهی می‎شود و در طول مسیر خود از خیابان‎ها و محله‎های بسیار زیبایی عبور می‎کند که می‎توانند انتخاب مناسبی برای خرید آپارتمان در تهران محسوب شوند.

همان‎طور که می‎دانید این خیابان در محدوده‎ی طرح ترافیک واقع شده، اما قسمت شمالی آن که به اسم سهروردی شمالی نامگذاری شده از این قاعده مستثنا بوده و اهالی ساکن در این محدوده تنها ملزم به رعایت قوانین مربوط به طرح زوج و فرد هستند.

همچنین با افتتاح خط متروی سهروردی مشکل تردد در این ناحیه به کلی برطرف شده و اهالی محل به راحتی با استفاده از این مترو می‎توانند به سایر مناطق شهر دسترسی داشته باشند.

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که زندگی در محله‎های قدیمی را دوست دارید می‎توانید با خرید آپارتمان در سهروردی شمالی این حس را تجربه کنید. همچنین این خیابان اصیل با تنوع بافت ساخت و سازی که دارد توانسته است رضایت ساکنینی را که زندگی در آپارتمان‎های لوکس و زیبا را دارند نیز تامین کند.

فضای سبز و امکانات تفریحی

وجود پارک‎ها و منابع غنی فضای سبز طبیعی موجود در این محله نیز یکی دیگر از ویژگی‎های مثبت آن به شمار می‎آید. در این محدوده علاوه بر پارک‎های درون محله‎ای، پارک‎های بزرگی همچون بوستان اندیشه وجود دارد که در حد فاصل خیابان شریعتی و سهرودی واقع شده است. بنابراین برای بهرمندی اهالی منطقه از فضای سبز و محیطی شاداب هیچ محدودیتی وجود ندارد.

با تمام این اوصاف خیابان سهروردی یکی از خیابان‎هایی است که با داشتن تمام ویژگی های یاد شده محیط خوبی را برای خرید یا رهن و اجاره آپارتمان بوجود آورده است و با خرید آپارتمان در سهروردی شمالی می‎توان از امکانات موجود محلی ذکر شده استفاده کرد.

موقعیت‎های خرید آپارتمان در سهروردی شمالی:

خرید آپارتمان در سهروردی شمالیسهروردی شمالی، هویزه 124 متر 3 اتاق15 سال ساخت طبقه 5 مشاهده جزئیات ملک
خرید آپارتمان در تهرانسهروردی شمالی 135 متر 2 اتاق نوساز طبقه 5 مشاهده جزئیات ملک
سهروردی شمالی 85 متر 2 اتاقنوسازطبقه 1 مشاهده جزئیات ملک
خرید خانهسهروردی شمالی 145 متر 3 اتاق 1 سال ساخت طبقه 2 مشاهده جزئیات ملک
خرید ملک در تهرانسهروردی شمالی 135 متر 3 اتاق 16 سال ساخت طبقه 1 مشاهده جزئیات ملک

بیشتر بخوانید:

خرید خانه در سهروردی ، انتخابی خوب برای صاحبخانه شدن!

موقعیت های رهن و اجاره آپارتمان در منطقه 7 تهران

خرید آپارتمان در تهران با کمتر از 300 میلیون در منطقه 7

 

برای دیدن املاک بیشتر در سهروردی شمالی به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.