خانه خبر و گزارش خرید آپارتمان در شهران شمالی ؛ یک فرصت استثنایی

خرید آپارتمان در شهران شمالی ؛ یک فرصت استثنایی

۰
1
محله شهران یکی از مناطق خوش آب و هوای تهران است که متقاضیان غرب نشینی در تهران این محله را در اولویت سکونت خود قرار داده‌اند.
خرید آپارتمان در شهران شمالی

شهران شمالی یکی از محله‌های شمال غرب پایتخت و منطقه ۵ شهرداری تهران است. علاوه بر مختصات جغرافیایی شهران شمالی که موقعیت ممتازی را برای ساکنان آن پدید آورده، پیشرفت چشمگیر و امکانات روزافزون این محله در ۵۰ سال گذشته تراکم جمعیت در آن را افزایش داده است. بافت نوساز شهران شمالی و همچنین برج‌ها و ساختمان‌های چند طبقه این محله با طرفداران خاص خود، خرید آپارتمان در شهران شمالی را افزایش داده است. مجله دلتا این بار در محله‌گردی خود به شهران شمالی رفته است. با ما همراه باشید.

دسترسی به شهران شمالی

محله شهران شمالی از شمال به پارک جنگلی کوهسار، سولقان و جاده امامزاده داوود، از غرب به بلوار کوهسار و محله بهاران و کن، از جنوب به بخشی از بزرگراه آبشناسان و از شرق به رودخانه حصارک و بخشی از بزرگراه شهید باکری منتهی می‌شود. دسترسی‌های مهم در این محله شامل دسترسی به بزرگراه نیایش، بزرگراه همت و بزرگراه باکری است. از خیابان‌های مهم شهران شمالی نیز می‌توان به خیابان‌های وسک (حاج‌آقا خیابانی)، یکم، عسگری، نیروگاه و الوند اشاره کرد. بنابراین برای تردد با خودروی شخصی مشکلی در این محدوده نخواهید داشت. از لحاظ حمل و نقل عمومی نیز وجود اتوبوس‌های بین شهری و تاکسی تا متروی صادقیه و متروی ارم سبز، دسترسی به این محله را آسان‌تر کرده و رفت و آمد به نقاط دیگر شهر را تسهیل می‌کند.

مراکز تفریحی

مهم‌ترین مکان تفریحی شهران شمالی پارک جنگلی کوهسار در شمال آن است. پارک کوهسار با بافتی کوهستانی و با مساحت ۵۷۰۰ هکتاری یکی از مراکز گردشگری مهم و از ریه‌های تنفسی تهران است و رودخانه حصارک نیز از میان آن عبور می‌کند. همچنین بلندی‌های شمال شهران به خاطر وجود محوطه‌ای باز و در نتیجه وزش باد ملایم جای مناسبی برای افرادی است که به ورزش‌ها و تفریحاتی مانند گلایدر علاقه دارند.

کوهسار شهران شمالی

بافت مسکونی و قیمت ملک در شهران شمالی

از ویژگی‌های محله شهران که متقاضیان سکونت در این محله را افزایش داده است، می‌توان به بافت مدرن این محله و خیابان‌های عریض آن اشاره کرد. بافت محله شهران مانند برخی دیگر از محله‌های واقع در غرب تهران اصولی و مطابق با استانداردهای شهرسازی است و از این رو خیابان‌های این منطقه نقش کلیدی در کاهش ترافیک و آلودگی دارند.

از آن‌جا که حداکثر سن بنا در شهران شمالی ۱۷ و ۱۸ سال است، بافت غالب این منطقه مسکونی نوساز است. سازه‌های لوکس در کنار آپارتمان‌هایی متعلق به گروه‌های متراژی متنوع موجب شده تا این محله در اولویت فهرست متقاضیان غرب نشینی در تهران قرار داشته باشد. ارزش هر متر مربع آپارتمان در شهران شمالی از ۱۶ تا ۲۵ میلیون تومان متغیر است. این تفاوت قیمتی به موقعیت، سال ساخت و میزان امکانات ساختمان بستگی دارد. برای دریافت آخرین اطلاعات از قیمت خرید آپارتمان در شهران شمالی اینجا کلیک کنید.

هزینه اجاره آپارتمان در شهران شمالی نیز متوسط رو به گران است و قیمت‌ ودیعه به متراژ و امکانات هر واحد آپارتمانی بستگی دارد. به‌عنوان مثال برای اجاره یک واحدمسکونی ۸۰ متری و چهار سال ساخت، ۱۰۰ میلیون تومان ودیعه و ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه پیشنهاد شده است. برای مشاهده آگهی و تماس با مشاوران املاک دلتا می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

 • جدیدترین قیمت مسکن در تهران

  علت گران شدن مسکن در روزهای اخیر

  بنا بر اعلام بانک مرکزی، میانگین قیمت هر متر مربع مسکن به کانال ۱۴ میلیون تومان رسیده است.…
 • پیش بینی قیمت مسکن

  تاثیر نرخ ارز بر قیمت مسکن

  جهش مجدد قیمت در بازارهای طلا و ارز، بازارهای موازی مسکن، در روزهای اخیر موجب افزایش نگران…
 • قیمت مسکن در سال 99

  خریداران مسکن عجله کنند!

  ایرج رهبر، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی انبوه سازان مسکن و ساختمان تهران می‌گوید: متقاضیان خ…
بیشتر ببینید در خبر و گزارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

علت گران شدن مسکن در روزهای اخیر

بنا بر اعلام بانک مرکزی، میانگین قیمت هر متر مربع مسکن به کانال ۱۴ میلیون تومان رسیده است.…