خانه مد و زیبایی آرایش خانم‌های سبزه‌رو

آرایش خانم‌های سبزه‌رو

۰
0
هر رنگ پوستی، آرایش و رنگ لباس مخصوص خود را نیاز دارد تا جلوه بیشتری داشته باشد. آرایش پوست سبزه هم اصول خاص خود را دارد که با رعایت آنها می‌توانید میکاپ جذابی داشته باشید.
آرایش پوست سبزه

آرایش صورت

فاندیشن (کرم‌پودر و پنکک)

یکی از ویژگی‌های خوب پوست سبزه این است که رنگ آن براق است و زیر نور خورشید، به‌ جای قرمز شدن، برنزه می‌شود؛ بنابراین فاندیشن زیادی لازم ندارد. فاندیشن‌های رنگ خنثی چه با تم سرد و چه با تم گرم، برای پوست سبزه مناسب است.

رژ گونه

بهترین رژگونه برای چنین پوستی، رژگونه برنز است. به جز آن، رژگونه‌های مناسب دیگر برای رنگ پوست سبزه، رنگ‌هایی مانند هلویی گرم یا صورتی رزی است. رژگونه کمی براق هم به این پوست می‌آید، اما مراقب باشید زیاده‌روی نکنید تا آرایش خراب نشود.

سایه چشم

سایه چشم‌های طلایی و برنز، بهترین انتخاب برای رنگ پوست سبزه است. اگر قصد دارید که آرایش کم‌رنگی‌ داشته باشید، می‌توانید سایه چشم آبی تیره و بنفش یا سبز زمردی براق استفاده کنید. سایه چشم دودی مشکی کلاسیک هم برای پوست سبزه گزینه خوبی است و چشم‌ها را از آنچه فکر می‌کنید، زیباتر می‌کند.

آرایش برنزه

رژلب

اگر پوست سبزه دارید، خوش‌شانس هستید؛ چون رژلب‌های زیادی به شما می‌آید. از رنگ‌های کرمی و صورتی گرفته تا نارنجی روشن و بنفش، همه گزینه‌های خوبی برای رنگ رژلب خانم‌های سبزه است. انتخاب رژلب به سلیقه شما و اینکه چه نوع آرایشی می‌پسندید و چقدر می‌خواهید در چشم باشید، بستگی دارد. توجه داشته باشید که هرچقدر رنگ رژ روشن‌تر باشد، پوست تیره‌تر به چشم می‌آید.

هایلایتر و کانتور

شاید بپرسید که سبزه‌ها هم می‌توانند از هایلایتر استفاده کنند؟ باید گفت بله، به شرطی که رنگ مناسب آن را پیدا کنند. اگر پوست سبزه دارید، دنبال هایلایتری باشید که چندان رنگ‌پریده نباشد، وگرنه صورت حالت بی‌روح و پلاستیکی می‌گیرد. برای کانتور هم می‌توانید از رنگ برنزه مات استفاده کنید. البته خانم‌هایی که پوست سبزه دارند، نیاز چندانی به کانتور ندارند، چون این رنگ پوست کاراملی و زیبا است.

پیشنهاد مطالعه: اگر عینکی هستید و آرایشی شیک و جذاب می‌خواهید “آرایش چشم مناسب خانم‌های عینکی” را مطالعه کنید.

 • نرم کننده طبیعی مو

  نرم کننده طبیعی مو

  نرم کننده مو یکی از محصولات ضروری برای شادابی و سلامت موی خانم‌ها است. انتخاب یک نرم کننده…
 • کرم پودر مناسب

  کرم پودر مناسب رنگ پوست

  حتما برایتان پیش آمده که وقتی در خانه آرایش می‌کنید و از خانه بیرون می‌روید، متوجه می‌شوید…
 • چگونه لاغر به نظر برسیم

  چگونه لباس بپوشیم که لاغرتر به نظر برسیم؟

  رنگ و نوع لباس‌هایی که می‌پوشید، در لاغرتر یا چاق تر به نظر رسیدن شما تأثیر زیادی دارد. اگ…
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

نرم کننده طبیعی مو

نرم کننده مو یکی از محصولات ضروری برای شادابی و سلامت موی خانم‌ها است. انتخاب یک نرم کننده…