خانه نبض بازار پیشنهاد دلتا خرید آپارتمان در ستارخان ، محله ای خاص برای صاحبخانه شدن!

خرید آپارتمان در ستارخان ، محله ای خاص برای صاحبخانه شدن!

۰
0
خرید آپارتمان در ستارخان مزایای بسیاری دارد که از جمله مهمترین آن ها می توان به دسترسی های خوب شهری این محدوده اشاره کرد.
خرید آپارتمان در ستارخان

منطقه 2 تهران در محدوده جغرافیایی خود موقعیت‎های مناسبی را برای خرید آپارتمان در ستارخان به وجود آورده است. خیابان ستارخان با نام قبلی ( تاج) یکی از خیابان های مهم منطقه 2 تهران است و به خاطر پاسداشت رشادت ها و کوشش‎های ستارخان که یکی از سرادان جنبش مشروطه ایران بوده به این نام خوانده می‎شود. این محله به لحاظ تراکم جمعیتی از ازدحام بالایی برخوردار است.

موقعیت شهری:

 این خیابان از میدان دوم صادقیه آغاز و با گذشتن از میدان اول صادقیه و رد شدن از پل های ستارخان و «یادگار امام»، به سه راه تهران ویلا می رسد. همچنین این محله با خیابان باقرخان و میدان توحید هم‎جوار است.

 خیابان ستارخان هم به علت تراکم جمعیتی بالا و هم به علت وجود مراکز تجاری و اداری در بافت خود جوی بسیار پویا، زنده و فعال دارد و با ساخت و سازهای جدید صورت گرفته در کنار بافت قدیمی و خانه های حیاط‎دار به سرزنده‎گی آن اضافه شده است.

اما برای خرید خانه در ستارخان چه کار باید کرد؟

اولین کار برای خرید خانه در این خیابان کسب اطلاعات مورد نیاز درباره‎ی نوع محله، خیابان های مجاور، ویژگی ها و امکانات محلی و… است. برای اولین قدم در این شناخت می‎توان به محلات مهم این منطقه اعم از برق آلستوم، شادمهر، شادمان و دریان نو اشاره کرد.

در این محله آپارتمان های متفاوتی از بابت سال ساخت، قیمت و … پیدا می‎شود و تنها کافیست که با یک گشت زنی مختصر در منطقه به آگاهی لازم جهت خرید آپارتمان در ستارخان دست پیدا کنید.

اما یک شیوه‎ی راحت‎تر نیز برای بدست آوردن اطلاعات درست و دقیق در کمترین زمان وجود دارد و آن مراجعه به سایت دلتا اولین وب سایت ملکی ایران است. مشاوران املاک دلتا در تمام ساعت ها آماده‎اند تا با ارائه به‎روزترین اطلاعات شما را در تجربه خریدی موفق همراهی کنند.

موقعیت های خرید آپارتمان در ستارخان:

خرید آپارتمان در ستارخانستارخان، زنجان شمالی124 متر
2 اتاقنوسازطبقه 2مشاهده جزئیات ملک
خرید خانه در ستارخانشمال ستارخان ،قبل از توحید117 متر 3 اتاق6 سال ساخت
طبقه 4مشاهده جزئیات ملک
محله ستارخانستارخان، زنجان شمالی
100 متر 2 اتاق نوساز طبقه 1مشاهده جزئیات ملک
قیمت آپارتمان در ستارخانستارخان، زنجان شمالی
125 متر 2 اتاقنوساز طبقه 2مشاهده جزئیات ملک
فروش  آپارتمان در ستارخانستارخان، کاشانی پور
135 متر 3 اتاق 4 سال ساخت طبقه 6مشاهده جزئیات ملک
فروش  خانه در ستارخانستارخان، قبل از توحید
117 متر 2 اتاق 7 سال ساخت طبقه 4مشاهده جزئیات ملک

برای دیدن املاک بیشتر در ستارخان به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در پیشنهاد دلتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.