خانه یادداشت روز دسترسی خوب شهری، با خرید خانه در هفت تیر!

دسترسی خوب شهری، با خرید خانه در هفت تیر!

۰
1
خیابان هفت تیر یکی از محله‎های بسیار خوب برای خرید خانه است.
خرید خانه در هفت تیر

میدان هفت تیر یکی از میدان‎های مهم پایتخت است که در منطقه 7 تهران قرار گرفته و از نظر موقعیت تجاری و اداری و همچنین دسترسی به محورهای ارتباطی درون شهری از وضعیت بسیار خوبی بهره مند است.از این رو خرید خانه در هفت تیر طرفداران بسیاری دارد.

موقعیت جغرافیایی:

به گزارش مجله دلتا، این میدان به لحاظ جغرافیای شهری از سمت جنوب با خیابان‌های شهید مفتح و کریمخان زند و از سمت شمال با خیابان شهید مفتح، بهار شیراز و بزرگراه مدرس همجوار است.

عوامل مهمی در محبوبیت این منطقه تهران برای خرید آپارتمان و خانه‎دار شدن نقش دارند که از مهمترین آنها می‎توان به وجود مراکز اداری و تجاری متعدد اشاره کرد که توانسته‎اند با ایجاد موقعیت‎های تجاری مناسب ؛ زندگی را در این محله برای ساکنین خود راحت‎تر کنند. به همین دلیل این منطقه از تهران همچنان برای مردم یک گزینه‎ی مهم برای انتخاب محل زندگی است.

از ویژگی‎های دیگر این منطقه وجود خیابان‎های اصیل و متمدن مانند خیابان بهار شیراز است. این خیابان که در بخش شمال شرقی میدان هفت تیر قرار دارد، دارای فضای سبز و پارک‎های متعددی است، اما یکی از ویژگی های مهم آن وجود موزه «عکاسخانه شهر» در این محدوده است.

 با این اوصاف؛ امروز قصد داریم تا موقعیت‎های موجود برای خرید آپارتمان در هفت تیر را به شما معرفی کنیم تا بتوانید در کمترین زمان بهترین انتخاب و موفق‎ترین خرید را تجربه کنید.

موقعیت های خرید آپارتمان در هفت تیر:

خرید خانه در هفت تیرهفت تیر، خردمند جنوبی
137 متر 3 اتاق 1 سال ساخت طبقه 1مشاهده جزئیات ملک
خرید آپارتمان در هفت تیرهفت تیر، مفتح جنوبی
90 متر 2 اتاقنوسازطبقه 2مشاهده جزئیات ملک

برای دیدن املاک بیشتر در خیابان هفت تیر به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در یادداشت روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.