ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا اپلیکیشن مجله دلتا را دانلود کنید
خانه گزارش های ملکی قیمت فروش آپارتمان های‌ کوچک

قیمت فروش آپارتمان های‌ کوچک

۰
0
متقاضیان مصرفی آپارتمان‌های نقلی از فروشنده‌های واقعی درخواست انعطاف قیمتی متناسب با بودجه خود را دارند.
آپارتمان های‌ تا ۶۰ متر مربع

مقصد خرید خانه اولی‌ها عموما محله‌های مصرفی و گزینه مطلوب آنها آپارتمان های تا ۶۰ متر مربع و چند سال ساخت است که به اصطلاح فعالان بازار، «به قیمت رسیده» به شمار می‌آید. آنها با این انتخاب تلاش می‌کنند از هیجان قیمتی که عموما حول آپارتمان‌های نوساز وجود دارد، در امان بمانند.

به گزارش مجله دلتا از آنجا که متقاضیان خرید آپارتمان‌های نقلی و کوچک‌متراژ عموما با محدودیت بودجه روبه‌رو هستند، مذاکره برای تخفیف در معاملات مسکن کوچک‌متراژ رواج زیادی دارد. برخی از واسطه‌های ملکی می‌گویند فروشنده‌های واقعی در صورتی که بودجه متقاضیان خرید املاک نقلی نقد باشد حاضر به انعطاف قیمتی هستند. از قضا این طور به نظر می‌رسد که تعداد فروشنده‌های واقعی در بازار آپارتمان‌های نقلی به مراتب بیشتر از بازار آپارتمان‌های میان و بزرگ‌متراژ است و در شرایط خاص این روزهای بازار مسکن، این موضوع می‌تواند به نفع خانه اولی‌ها و خریداران مصرفی تلقی شود.

از آنجا که قیمت‌گذاری‌های عادلانه بر آگهی‌های فروشی نقلی پرتعدادتر از دیگر گروه‌های متراژی است می‌توان این‌طور برآورد کرد که قصد فروش مالکان این املاک به مراتب جدی‌تر است.
در جدول زیر تازه‌ترین قیمت آپارتمان های تا ۶۰ متر مربع در تهران ارائه شده که در مورد برخی از آنها قیمت، «توافقی» اعلام شده و فروشنده‌ها در تماس یا بازدید از سوی خریداران قیمت پیشنهادی خود را اعلام می‌کنند. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.
قیمت آپارتمان نقلی در تهران

پیشنهاد مطالعه : برای آگاهی از آخرین گزارش های ملکی  “قیمت آپارتمان های ۷۰ تا ۱۰۰ متری” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

تنوع عرضه در بازار آپارتمان‌های فروشی پایتخت

هرچند در مجموع حجم عرضه املاک فروشی در تهران در مقایسه با تابستان سال گذشته به مراتب کمتر …

پیشنهاد سردبیر

اشتباهات دکوراسیون اتاق خواب کوچک

اشتباهات رایج در دکوراسیون اتاق خواب کوچک

اتاق خواب فضایی برای خوابیدن، استراحت و انجام امور شخصی است و باید به دکوراسیون آن توجه ویژه‌ای شود. اگر روش صحیح چیدمان و اصول دکوراسیون را بدانید، قطعا می‌توانید اتاق خواب خود را به بهترین شکل بچینید و اگر اتاق‌تان کوچک است، از فضای آن به شکل موثرتری استفاده کنید.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک