خانه دکوراسیون دکوراسیون اتاق پذیرایی مدرن

دکوراسیون اتاق پذیرایی مدرن

۰
0
اتاق پذیرایی اصلی­‌ترین قسمت هر خانه‌­ای است. پس بدون شک هر فردی در طراحی دکوراسیون خانه خود ابتدا به طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی خود توجه می­‌کند.
اتاق پذیرایی مدرن

در طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی مدرن هیچ محدودیتی وجود ندارد و این اتاق با چینش مدرن، می‌تواند ترکیب‌های خاص و متفاوت، و البته شیک و زیبایی را برای افراد خانه به ارمغان ‌آورد.

شما می‌توانید در طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی خود از چند سبک طراحی دکوراسیون استفاده کرده و با ترکیب آن‌ها، زیبایی اتاق پذیرایی خود را دو چندان کنید؛ پس نیازی نیست که خود را به یک شیوه طراحی خاص محدود کنید.

در این پست از مجله دلتا، سعی کرده‌ایم با ارائه ۶ ایده خاص و جذاب به شما در طراحی یک اتاق پذیرایی مدرن کمک کنیم. با ما همراه باشید.

دیوار آجری

استفاده از دیوار آجری در اتاق پذیرایی مدرن

در این سبک طراحی از دیوار آجری برای طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی استفاده می‌شود. ترکیب رنگ قهوه‌ای آجر در همنشینی با رنگ‌های روشن، بسیار چشم‌نواز می‌شود. همچنین می‌توانید بخشی از این دیوار را به دیوار سبز تبدیل کنید.

سلیقه شخصی

اعمال سلیقه شخصی

بدون شک هر خانه‌ای باید نشان دهنده ذوق و سلیقه شخصی صاحبِ خانه باشد، از طرفی، سلیقه و ذوق هر فرد از دیگری متفاوت است. بنابراین نیازی نسیت که شما حتماً به یک شیوه طراحی خاص پایبند باشید، همین‌که سلیقه خود را در طراحی اتاق پذیرایی خود دخالت دهید به زیبایی، خاص و مدرن بودن اتاق پذیرایی شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

اتاق پذیرایی مدرن

استفاده از فرش با رنگ‌های شاد

می‌توانید از فرش‌هایی با رنگ‌های خیره‌کننده و پر رنگ، برای طراحی اتاق پذیرایی خود کمک بگیرید. در اتاقی که دکوراسیون ساد‌ه‌ای دارد و نیز دیوارها با پنجره‌ها پوشیده شده و جایی برای تزئین باقی نگذاشته‌اند، می‌توانید از فرش‌هایی با ترکیب رنگی شاد و متنوع استفاده کنید تا در نگاه اول، همه توجه را به فرش زیبای خود جلب کنید.

این ترفند به خصوص در خانه‌های ایرانی جلوه زیبایی پیدا می‌کند و شما می‌توانید از فرش ایرانی در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید.

کوسن های رنگی

استفاده از کوسن‌های رنگارنگ

اگر مبلمان ساده‌ای دارید و می‌خواهید به گونه‌ای متفاوت آن را تزئین کنید، استفاده از کوسن‌های رنگارنگ با طرح‌ها و سایزهای مختلف می‌تواند انتخاب بسیار خوبی باشد.

قرار دادن کوسن‌های زیبا و با رنگ‌های شاد، می‌تواند تبدیل به یک نقطه کانونی شده و در نگاه اول توجه هر فردی را به خود جلب کند. البته برای اینکه زیبایی این اتاق پذیرایی را دو چندان کنید، استفاده از گل و گیاهان مختلف و تزئینی انتخاب بسیار خوبی برای خانه شما است.

اتاق پذیرایی مدرن

استفاده از تابلوهای ساده

شما می‌توانید برای تزئین دیوارها از تابلوها و تصاویر زیبا و تماشایی استفاده کنید. نیازی نیست که حتماً دیوارها را پر از تابلو کنید، یا تابلوهای شما بسیار پیچیده و شلوغ باشند، شما می‌توانید با استفاده از تابلوهای نقاشی ساده و در عین حال بسیار زیبا، حس شیک و مدرن بودن را برای اتاق پذیرایی خود به ارمغان بیاورید. دقت داشته باشد طرح کلی تابلو و رنگ‌های آن با سایر وسایل اتاق، هم‌خوانی داشته باشد.

استفاده از شومینه

استفاده از شومینه مدرن

از یک شومینه در کنار مبلمان خود استفاده کنید. با استفاده از این شومینه گرمای خاصی به اتاق پذیرایی خود ببخشید، و زیبایی آن‌را دو چندان کنید.

همانطور که مشاهده می‌کنید در طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی‌های مدرن هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما با هر ذوق و سلیقه‌ای که باشید، می‌توانید اتاق پذیرایی خود را به گونه‌ای مدرن و شیک طراحی کنید.

 • طراحی حیاط خلوت

  طراحی حیاط خلوت

  به زودی تابستان گرم با روزهای بلند خود از راه می‌رسد و نشستن در فضایی باز و خنک و استراحت …
 • دکوراسیون رنگ قهوه ای

  دکوراسیون رنگ قهوه‌ای و رنگ‌های مکمل آن

  رنگ دیوارها یا مبلمان‌ منزل‌تان قهوه‌ای است و حالا مانده‌ید آن‌را با چه رنگی ست کنید؟ نگرا…
 • دکوراسیون تابستانی منزل

  دکوراسیون تابستانی منزل

  معمولاً با آمدن فصل تازه، علاوه‌بر یک نظافت کلی و اساسی، تغییراتی در دکوراسیون خانه ایجاد …
بیشتر ببینید در دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

طراحی حیاط خلوت

به زودی تابستان گرم با روزهای بلند خود از راه می‌رسد و نشستن در فضایی باز و خنک و استراحت …