خانه خبر و گزارش زندگی در محیطی خوش آب و هوا با خرید آپارتمان در چیتگر!

محله گردی

زندگی در محیطی خوش آب و هوا با خرید آپارتمان در چیتگر!

۸
3
منطقه چیتگر یکی از مناطق پرطرفدار تهران برای خرید خانه است.
خرید آپارتمان در چیتگر

منطقه چیتگر یکی از محدوده‎های بسیار وسیع و تقریباً نوظهور شمال غربی تهران است که با وسعتی بالغ بر 6200 هکتار یکی از مناطق بزرگ پایتخت محسوب می‎شود.

به گزارش مجله دلتا، این اراضی در ابتدا متعلق به دو خانواده فرمانفرمایان و فیروزگر بوده، اما بعد از انقلاب به اراضی ملی تبدیل شده و سرانجام در سال 1379 کار ساخت و ساز شهرک‎های مسکونی در این مکان آغاز شد، همچنین در سال‌های اخیر با ایجاد سازه‎های نوین و امکانات رفاهی بی‌شمار در منطقه 22 تهران رغبت بیشتری در مردم برای خرید آپارتمان در چیتگر به وجود آمده است.

موقعیت جغرافیایی

منطقه ۲۱ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری پایتخت و از غربی‌ترین مناطق این شهر است. این منطقه در امتداد و جنوب منطقه ۲۲ (در جنوب اتوبان تهران-کرج) و در غرب مناطق ۹ و ۵ واقع شده است. منطقه 22 نیز از شمال به ارتفاعات البرز، از شرق به منطقه ۵ شهرداری تهران، از غرب به محدوده وردآورد شمالی و از جنوب به آزادراه تهران-کرج محدود می‌گردد.

موقعیت های رفاهی و تفریحی

همان‌طور که اشاره شد، این منطقه دارای امکانات تفریحی خوبی مانند دریاچه چیتگر است و به همین دلیل به‌عنوان یکی از مناطق گرشگری شهر تهران به حساب می‎آید.

همچنین پروژه‎های بسیاری در این محدوده از جمله آبشار تهران، دریاچه مصنوعی چیتگر، محور چهارباغ، بوستان جوانمردان ایران، شهربازی هزارو یک شهر، تهران مال، پارک آبی چیتگر، ایران مال، مجتمع تجاری اداری آرتمیس، پردیس سوارکاری، تله کابین و مونوریل چیتگر نیز در حال ساخت و تکمیل هستند.

از این رو خرید آپارتمان در چیتگر می‎تواند به عنوان یک فرصت طلایی تلقی شود که با سرمایه گذاری در آن علاوه بر استفاده از فضای خوب، امکانات رفاهی و آب و هوای مطبوع آن می‎توان از مزایای پیشرفت شهری و افزایش قیمت زمین و خانه در آن نیز بهره مند شد.

امروز قصد داریم تا جدیدترین آپارتمان‎های این محدوده را معرفی کرده و شما را برای داشتن خریدی موفق یاری کنیم. از این رو اگر قصد خرید خانه در این منطقه را دارید می‎توانید علاوه بر تماشا و پیگیری اطلاعات موارد جدید، درباره موقعیت‌های قبلی و قیمت‎های آن‌ها نیز با مراجعه به سایت دلتا اطلاعاتی جامع به دست آورید.

برای جستجوی ملک و مشاهده موارد بیشتر در ایـــنجـــا کلیک کنید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

۸ دیدگاه

 1. سام

  ۱۸ مرداد، ۱۳۹۸ در ۳:۲۰ ب.ظ

  منطقه ۲۲ رشد خودش را کرده است

  پاسخ

 2. آقازاده

  ۱۵ مرداد، ۱۳۹۸ در ۹:۲۹ ق.ظ

  ممنون نوسنده ی عزیز

  پاسخ

 3. هوشمند

  ۱۵ مرداد، ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۲ ق.ظ

  ممنون

  پاسخ

 4. روزبهاني

  ۱۴ مرداد، ۱۳۹۸ در ۶:۵۵ ب.ظ

  منطقه ۲۲ اکثر ملکها سند ندارند وخرید ریسک است

  پاسخ

 5. احمدی

  ۱۴ مرداد، ۱۳۹۸ در ۴:۵۵ ب.ظ

  آپارتمان های مشرف به دریاچه فوق العاده هستن

  پاسخ

 6. بزرگی

  ۱۴ مرداد، ۱۳۹۸ در ۴:۵۴ ب.ظ

  منطقه خوبیه

  پاسخ

 7. علی فرجی

  ۱۴ مرداد، ۱۳۹۸ در ۴:۳۷ ب.ظ

  قیمتها نسبت به دیگر محلات تهران خیلی خوبه

  پاسخ

 8. یاسین

  ۱۴ مرداد، ۱۳۹۸ در ۴:۱۳ ب.ظ

  با توجه به آلودگی دریاچه و آپارتمان های بلند مرتبه خوشایند ساکنین نیست.به شرطی که در این دو مورد نیک اندیشی شود.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.