خانه خبر و گزارش خرید آپارتمان در مرزداران ؛ بهترین محله شمال غرب تهران

محله گردی

خرید آپارتمان در مرزداران ؛ بهترین محله شمال غرب تهران

۶
5
محله مرزداران جزو مناطق بسیار خوب تهران است که از شهرک‌های خوبی مانند شهرک آزمایش تشکیل شده است.
خرید آپارتمان در مرزداران

خرید آپارتمان در مرزداران با توجه به ویژگی‎های جذابی که دارد، می‎تواند جزو انتخاب‎های بسیاری از شهروندان تهرانی باشد. قدمت این بلوار که در شمال غربی تهران واقع شده، به اواخر سال‎های دهه 60 باز می‎گردد.

موقعیت جغرافیایی و خیابان ها

به گزارش مجله دلتا، این محله که در منطقه 2 پایتخت واقع شده است با گستردگی جغرافیایی خود توانسته نقطه اتصال بین دو بزرگراه شیخ فیض الله نوری و اشرفی اصفهانی باشد.

این محله از شمال با بزرگراه حکیم، از جنوب با بزرگراه جلال آل احمد، از شرق با بزرگراه شیخ فضل الله نوری و از غرب با بزرگراه یادگار امام (ره) همجوار است. این بلوار مرز جداکننده‎ی دو محله ۱۶ و ۱۷ شهرداری تهران است و از خیابان‌های اصلی آن می‎توان به خیابان دانش (آریافر)، سرسبز، سپهر، اطاعتی، فرشتگان، لاله و ناهید اشاره کرد.

بافت مرزداران

بلوار مرزداران نیز همچون سایر محله‎های اصیل تهران دارای دو نوع بافت قدیمی و نوساز است و با این تنوع بافتِ ساختمانی خود توانسته است خانه‎های متفاوتی را از لحاظ متراژ، قیمت و عمربنا در دل خود جای دهد. این تنوع سبب می‎شود تا همه‎ی افراد بتوانند با توجه به بودجه اقتصادی خانوار خود برای خرید آپارتمان در مرزداران اقدام کنند.

خرید آپارتمان در مرزداران به علت وجود امکانات و ویژگی‎های خاص این منطقه، طرفداران بی‎شماری دارد. یکی از مراکز مهمی که در این منطقه خود‎نمایی می‎کند و به گونه‎ای شناسنامه‎ی این محدوده به حساب می‎آید، وجود شهرک آزمایش اداره مرکزی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ است که در انتهای شرقی این بلوار قرار دارد.

امکانات شهری

این محله نیز مانند سایر محله های شمال غرب تهران دارای امکانات شهری مناسبی است. از مهمترین مراکز خرید این بخش از تهران می‎توان به مجتمع تجاری الوند و بازارهای میوه و تره بار موجود در منطقه اشاره کرد.

برای جستجوی ملک و دیدن آپارتمان‌های موجود در منطقه مرزداران ایــــنجـــــا کلیک مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

۶ دیدگاه

 1. فرهنگ

  ۱۷ مرداد، ۱۳۹۸ در ۵:۲۱ ب.ظ

  شهران بهترین هست

  پاسخ

 2. آقازاده

  ۲ مرداد، ۱۳۹۸ در ۹:۲۱ ق.ظ

  نم نمک باید بریم پایین تر

  پاسخ

 3. عادل توکلی

  ۱ مرداد، ۱۳۹۸ در ۵:۱۲ ب.ظ

  اطلاعات مفیدی بود

  پاسخ

 4. رفیعی

  ۱ مرداد، ۱۳۹۸ در ۱:۴۵ ب.ظ

  منطقه بسیار عالی هستش

  پاسخ

 5. یوسفی

  ۱ مرداد، ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۴ ق.ظ

  مرسی از اطلاع رسانی شما

  پاسخ

 6. پویا

  ۲ خرداد، ۱۳۹۸ در ۷:۵۳ ب.ظ

  سلام
  سپاس

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.