خانه خبر و گزارش خرید خانه در امیرآباد ؛ آپارتمانی متفاوت در خیابانی اصیل!

خرید خانه در امیرآباد ؛ آپارتمانی متفاوت در خیابانی اصیل!

۰
2
محله امیرآباد یکی از محلات قدیمی و با اصالت شهر تهران است
خرید خانه در امیرآباد

آیا شما نیز به خرید خانه در امیرآباد علاقه‎مند هستید؟ اگر جواب این سوال مثبت است حتما تا پایان این گزارش همراه ما باشید.

به گزارش مجله دلتا، محله امیرآباد یکی از محلات قدیمی و با اصالت شهر تهران است که پس از انقلاب به خیابان کارگر شمالی تغییر نام داد. این محله یکی از خیابان‎های مهم منطقه 6 پایتخت است که از شرق به بزرگراه کردستان و محله یوسف آباد، از غرب به بزرگراه چمران و محله گیشا، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ده ونک و از جنوب به بلوار کشاورز محدود می‎شود.

محله امیرآباد علاوه بر دسترسی‎های خوب محلی و نقاط اتصالی ویژه به بزرگراه‎های مهم شهر، دارای مراکز علمی و دانشگاهی بسیاری است که در نمود ویژگی‎های مثبت این خیابان نقش اساسی بازی می‎کنند و از دلایل بسیار خوب و منطقی برای خرید خانه در امیر آباد محسوب می‎شوند.

از این مراکز مهم علمی می‎توان به برخی از بخش‎های مهم دانشگاه تهران همچون دانشکده علوم اجتماعی، دانشکده اقتصاد، دانشکده مدیریت و بسیاری دیگر اشاره کرد، که موقعیت خوبی را برای خرید خانه در امیرآباد برای افرادی که در دانشکده‎های نامبرده مشغول تحصیل یا تدریس هستند را فراهم کرده است.

اگر شما نیز قصد خرید خانه در امیر آباد را دارید می‎توانید با مراجعه به سایت ملکی دلتا و کسب اطلاعات درباره‎ی قیمت و شرایط خرید آپارتمان نوساز در امیر آباد و خانه‎های دیگر موجود در این خیابان خریدی موفق را تجربه کنید.

موقعیت های خرید خانه در امیرآباد :

امیر آباد، سهند شرقی
94 متر 2 اتاق18 سال ساخت طبقه 2مشاهده جزئیات ملک
امیرآباد
225 متر 3 اتاقنوسازطبقه 2مشاهده جزئیات ملک
امیر آباد، کارگر شمالی
124 متر 2 اتاق28 سال ساخت همکفمشاهده جزئیات ملک
امیر آباد، خیابان نوزدهم
120 متر 2 اتاق16 سال ساخت طبقه 3مشاهده جزئیات ملک

برای دیدن املاک بیشتر در امیر آباد به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.