خانه خبر و گزارش خرید خانه در درختی (شهرک غرب)؛ محله ای مدرن و تجاری

خرید خانه در درختی (شهرک غرب)؛ محله ای مدرن و تجاری

۰
1
خیابان درختی یکی از خیابان‎های تجاری، مسکونی شهرک غرب تهران است که موقعیت‎های خوبی را برای خرید آپارتمان به وجود آورده است.
خرید خانه در خیابان درختی

خرید خانه در خیابان درختی و منطقه 2 تهران می‎تواند برای افرادی که به دنبال موقعیتی برای داشتن خانه‎ای خوب در منطقه‎ای تجاری می‎گردند یک موقعیت طلایی محسوب شود. منطقه 2 تهران یکی از مناطقی است که به صورت ویژه با داشتن محیطی تجاری، فضای پویا و فعالی را برای کسبه و اهالی این منطقه به وجود آورده است. همچنین خرید خانه در این منطقه برای کسانی که جدیداً قصد ایجاد کسب و کاری فعال را دارند، می‎تواند یک امتیاز مثبت تلقی شود.

زیرا این محدوده می‎تواند با توجه به گستردگی محیطی و فراهم کردن ویژگی‎هایی همچون نزدیک‎تر کردن محیط کاری به فضای زندگی افراد از اتلاف وقت و انرژی آنان جلوگیری کرده و در ایجاد شغلی موفق برای کسبه نقش مهمی را ایفا کند.

موقعیت جغرافیایی و ویژگی های منطقه 2

 این منطقه از جنوب به خیابان آزادی، از غرب به بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح و از شرق به بزرگراه شهید چمران منتهی می‎شود.

به گزارش مجله دلتا، منطقه 2 تهران با وسعت 9/46 مترمربع از 9 ناحیه تشکیل شده است که آریاشهر، گیشا، سعادت آباد، یوسف آباد، طرشت، شهرآرا، شهرک ژاندارمری، فرحزاد، شهرک غرب، مرزداران، برق آلستوم، ستارخان، تهران ویلا و همایونشهر از محله‌های شاخص مسکونی آن به شمار می‌روند و هرکدام از این محله‎ها براساس ویژگی‎های ذکر شده تاثیر بسزایی در کسب و کار اهالی منطقه دارند.

داشتن خانه‎ در محله‎ای آرام مانند خیابان درختی که در مجاورت با محله‎های تجاری پیرامون خود واقع شده، یکی از حُسن‎های بزرگ این منطقه محسوب می‎شود.

چنانچه شما نیز خواهان خرید خانه در منطقه 2 تهران به خصوص در خیابان درختی هستید، برای کسب اطلاعات جامع‎تر از قیمت، شرایط خرید و سایر ویژگی‎های این منطقه، حتماً با این گزارش از مجله دلتا همراه باشید.

موقعیت های خرید خانه در خیابان درختی:

شهرک غرب، درختی
100 متر 2 اتاقنوسازطبقه 2مشاهده جزئیات ملک
شهرک غرب، بلوار درختی
250 متر 3 اتاق نوسازطبقه 2مشاهده جزئیات ملک
شهرک غرب، خیابان درختی
115 متر 2 اتاقنوسازطبقه 2مشاهده جزئیات ملک
بیشتر ببینید در خبر و گزارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.