خانه همه عناوین شرایط ویژه خرید آپارتمان در اهواز

شرایط ویژه خرید آپارتمان در اهواز

۰
0

چگونه می‎توان از  شرایط ویژه خرید آپارتمان در اهواز آگاه شد؟ پاسخ ما به شما مراجعه به سایت دلتا، اولین وب سایت ملکی ایران است.

به گزارش مجله دلتا، شهر اهواز  مرکز استان خوزستان  از کلانشهرهای مهم ایران است که در بخش جلگه‌ای خوزستان و با ارتفاع ۱۸ متر از سطح دریا واقع شده‌است.

 اهواز با ۲۰٫۰۰۰ هکتار مساحت، چهارمین شهر وسیع ایران پس از تهران، مشهد و تبریز می‌باشد، که جمعیت آن نیز در سرشماری سال ۱۳۸۵ (  ۱٬۰۵۹٬۴۶۱ ) نفر اعلام شده و اهواز را در جایگاه هفتمین شهر پرجمعیت ایران قرار می‌دهد.

این شهر به علت موقعیت جغرافیایی خود دارای منابع بسیار غنی و ارزشمندی در صنایع نفتی و صنعتی کشور است که در طول تاریخ در این سرزمین نقش های مهمی را ایفا کرده است. همچنین وجود جاذبه‎های گردشگری زیاد مانند رود کارون، بازارهایی چون بازار عبدالحمید، بازار کاوه و بناهای تاریخی و زیبای موجود در این شهر تاریخی یکی از علل دیگر اهمیت این شهرستان محسوب می‎شود.

خرید آپارتمان در اهواز

 

این خطه از سرزمین ایران دارای انسان‎های بسیار خون گرم و مهمان نوازیست که همچون آفتاب جنوب تمام گرمای لطف ومحبت خود را به میهمانان و بازدید کنندگان از شهر خود می‎بخشند، و به همین علت داشتن خانه یا خرید آپارتمان در اهواز و یا شهرهای اطراف آن مانند شهرهای تاریخی مسجدسلیمان، دزفول، اندیمشک و شوشتر و شوش در سمت شمال، رامهرمز، هفتکل، ایذه، باغ ملک در شرق، بهبهان، ماهشهر، شادگان و خرمشهر در جنوب و سوسنگرد، هویزه و بستان می‎تواند موهبتی بی نظیر محسوب شود.

اگر شما نیز از اهالی شهر اهواز هستید یا به هر دلیلی قصد خرید آپارتمان در اهواز و زندگی در این شهر را دارید با این گزارش همراه باشید. ما قصد داریم تا در خلال این مطلب از مجله دلتا، موقعیت‎های خوب خرید آپارتمان در اهواز را به شما معرفی و برای خریدی موفق شما را همراهی کنیم.

خیابان فرهنگ 140 متر/ 3 اتاق/ 3 سال ساخت/ طبقه دوم 320 میلیون تومان

خرید آپارتمان در اهواز

 

نادری 188 متر/ 3 اتاق/ 5 سال ساخت/ طبقه سوم 500 میلیون تومان

خرید خانه در اهواز

 

پردیس 160 متر/ 3 اتاق/ 3 سال ساخت/ طبقه دوم 480 میلیون تومان

قیمت آپارتمان در اهواز

 

کیانشهر 208 متر/ 3 اتاق/ 3 سال ساخت/ طبقه دوم 500 میلیون تومان

قیمت خرید خانه در اهواز

 

گلستان 80 متر/ 2 اتاق/ 10 سال ساخت/ طبقه اول 155 میلیون تومان

خانه ویلایی اهواز

 

بلوار فنی و حرفه ای 139 متر/ 2 اتاق/ 10 سال ساخت/طبقه اول 280 میلیون تومان

خرید آپارتمان در اهواز

 

شهرک دانشگاه 130 متر/ 3 اتاق/ 5 سال ساخت/ طبقه دوم 480 میلیون تومان

خرید آپارتمان در شهرک دانشگاه اهواز

بیشتر ببینید در همه عناوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.