خانه خبر و گزارش خرید ویلا در شمال با 200 میلیون تومان!

خرید ویلا در شمال با 200 میلیون تومان!

۶
2
با توجه به رونق مسافرت در فصل تابستان، خرید ویلا در شمال با امکانات رفاهی خوب و البته قیمت مناسب، می‌تواند اقدامی خاطره ساز باشد.

شاید خرید ویلا در شمال برای شما هم هدف و آرزوی بزرگی باشد. اگر پیگیر موارد ملکی ارائه شده در وب سایت ملکی دلتا باشید، رسیدن به این هدف خیلی هم سخت نیست!

شمال ایران جز مناطق سرسبز و زیبای کشور محسوب می‎شود که با دارا بودن ویژگی‎های طبیعی و منحصربه‌فرد خود توانسته است به‌عنوان یکی از جاذبه‎های تفریحی و گردشگری ویژه خودنمایی کند. این نگین سبز انگشتر ایران، دارای غنایم بسیار وسیعی از جنگل‌ها و مراتع سرسبز است که هر بیننده‌ای را شگفت زده می‎کند.

 شهرستان محمود آباد که یکی از این نقاط بسیار دیدنی و زیبای استان مازندران است، از شمال به دریای مازندران، از شرق به شهرستان بابلسر، از غرب به شهرستان نور و از جنوب به شهرستان آمل محدود و از راه آمل به تهران متصل می‌شود و بنابر منابع موثق، این شهرستان جزو نزدیک‌ترین شهرستان‌های ساحلی به پایتخت کشور است که خرید ویلا در آن می‎تواند در جهت ایجاد فضایی مناسب برای گذران اوقات فراغت و مسافرت مردم بسیار موثر باشد.

با توجه به اینکه در فصل تابستان سفرها رونق بیشتری می‌گیرد، خرید ویلا در شمال با امکانات رفاهی خوب و البته قیمت مناسب، می‌تواند خاطراتی شیرین و تعطیلاتی رویایی برای شما رقم بزند.

خوب است بدانید که ظرف روزهای گذشته یک واحد ویلا با مساحت بنای 160 متر، مساحت زمین 260 متر، دارای 3 اتاق و نوساز برای فروش آگهی شده است. شما برای تهیه این ویلا تنها کافی است که 200 میلیون تومان پول نقد داشته باشید، زیرا باقی مبلغ طی اقساط بدون بهره با شما حساب خواهد شد.

در مورد دیگری با مساحت بنای 170 متر، مساحت زمین 250 متر که دارای 3 اتاق خواب بوده و نوساز نیز است با داشتن شرایط مشابه ملک قبل می‌توانید در کمترین زمان صاحب ویلایی لوکس و زیبا شوید.

در این گزارش سعی کردیم تا موقعیت‎های خرید ویلا در شهر محمودآباد را به شما معرفی کنیم. اما برای جستجوی ویلا و مشاهده موارد بیشتر می‌توانید ایـــنجـــا کنید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

۶ دیدگاه

 1. روزبهانی

  26 آگوست، 2019 در 9:09 ق.ظ

  قیمت و آب وهوا عالی

  پاسخ

 2. پرهام

  25 آگوست، 2019 در 11:10 ب.ظ

  خوب بود

  پاسخ

 3. هوشمند

  25 آگوست، 2019 در 6:52 ب.ظ

  خیلی عالیه

  پاسخ

 4. یوسفی

  25 آگوست، 2019 در 3:25 ب.ظ

  عالی

  پاسخ

 5. میر عبدالباقی

  25 آگوست، 2019 در 1:24 ب.ظ

  هوای خوب و باصفا

  پاسخ

 6. هاتف

  25 آگوست، 2019 در 1:23 ب.ظ

  خوب و عالی

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.