خانه خبر و گزارش خرید آپارتمان در مشهد ؛فرصت ها را از دست ندهید!

خرید آپارتمان در مشهد ؛فرصت ها را از دست ندهید!

۴
3
با ساخت وسازهای جدید صورت گرفته در مشهد، موقعیت های خوبی برای خرید آپارتمان در این شهر به وجود آمده است.
خرید آپارتمان در مشهد

امروزه به علت تنوع در ساخت و ساز، خرید آپارتمان و انتخاب بهترین گزینه در راستای نیازهای شخصی راحت‎تر شده و با کمی دقت در ارزیابی اطلاعات هر شهر و استانی می‎توان به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد.

طبق روال گزارش های پیشین مجله دلتا، امروز نیز قصد داریم تا شما را با شرایط خرید آپارتمان در مشهد آشنا کنیم، تا بتوانید بهترین خرید را با سایت دلتا تجربه کنید. توجه داشته باشید که قیمت خانه در مشهد نیز مانند سایر کلان‎شهرهای کشور تابع عوامل گوناگونی مانند عمر بنا، مواد به کار رفته در ساخت و ساز، نوع محله، نوع نقشه و معماری آن و… است.

شهر مشهد دومین شهر بزرگ ایران از نظر وسعت و جمعیت، با مساحتی بالغ بر 204 کیلومتر مربع مساحت در قسمت شمال شرقی کشور واقع شده است. این شهر نیز همچون سایر کلان‎شهرهای ایران دارای پیشینه تاریخی و فرهنگی بسیار مهمی است و در دوره‎های مختلف حیات خود شاهد فراز و فرود‎های بسیاری بوده است.

وجود حرم امام رضا(ع) این شهر را به مقصد سفر زیارتی بیش از بیست میلیون زائر در طول سال تبدیل کرده و داشتن اماکن تاریخی، تجاری و تفریحی فراوان، خصلت گردشگری این شهر را پر رنگ‎تر کرده است.

شهر مشهد دارای ظرفیت‎های صنعتی و تجاری ویژه‎ای است و یکی از قطب‎های صنعتی ایران محسوب می‎شود؛ بنابراین اگر قصد خرید خانه در مشهد را دارید، با کمی جست‎وجو در وب سایت ملکی دلتا می‎توانید گزینه‎های مناسب زیادی را بیابید.

در این گزارش، تعدادی از موارد مناسب برای خرید خانه در مشهد را معرفی می‎کنیم تا با ارائه این اطلاعات شما را در خریدی موفق یاری کنیم.

موقعیت های خرید آپارتمان در مشهد

حرم مطهر
65 متر 2 اتاق12 سال ساخت طبقه 2مشاهده جزئیات ملک
محدوده حرم مطهر
150 متر 2 اتاق نوسازطبقه 1مشاهده جزئیات ملک
کوثر شمالی
270 متر 3 اتاق نوسازطبقه 5مشاهده جزئیات ملک
توس ۹۱ - بصیر۲
100 متر 2 اتاق2 سال ساختطبقه 2مشاهده جزئیات ملک

شما می‎توانید برای خرید خانه در مشهد و یا رهن و اجاره آپارتمان در این شهر به وب سایت ملکی دلتا مراجعه کرده و موارد دیگری که ارائه شده است را با جزئیات بیشتر ببینید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

۴ دیدگاه

 1. اسکندری

  ۱۵ خرداد، ۱۳۹۸ در ۹:۴۷ ق.ظ

  perfect

  پاسخ

  • پیروی

   ۱۸ خرداد، ۱۳۹۸ در ۴:۵۰ ب.ظ

   متشکرم

   پاسخ

 2. هاتف

  ۱۴ خرداد، ۱۳۹۸ در ۳:۱۱ ب.ظ

  مفید بود

  پاسخ

  • پیروی

   ۱۸ خرداد، ۱۳۹۸ در ۴:۵۰ ب.ظ

   سپاسگزارم

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.