خانه خبر و گزارش قیمت رهن کامل آپارتمان در منطقه 5 تهران چند است؟

قیمت رهن کامل آپارتمان در منطقه 5 تهران چند است؟

۰
0
برای پیدا کردن ملک دلخواه‎تان این گزارش را تا انتها بخوانید.
رهن کامل آپارتمان در منطقه 5 تهران

اغلب خانواده های ایرانی سعی می‎کنند تا در وقت مناسب برای جابه‎جایی خانه‎ی خود اقدام کنند و اغلب با فرا رسیدن روزهای پایانی سال افراد کمی درپی موقعیت های خرید یا رهن و اجاره آپارتمان هستند. اما گاهی اوقات ممکن است این شرایط برای بعضی از افراد به سبب بروز اتفاقی غیرمنتظره به خطر بیفتد و در همین روزها نیز مجبور باشند تا برای پیدا کردن خانه در سریع ترین زمان ممکن اقدام کنند. به همین دلیل در این گزارش قصد داریم تا بهترین موقعیت های رهن کامل آپارتمان در منطقه 5 تهران که شامل محله هایی مانند شهران شمالی و جنوبی، سردار جنگل، کن و پونک می‎شود به شما معرفی کنیم.

قدم نخست

از اقدامات مهم برای یافتن بهترین خانه می‎توان به بررسی کامل و کسب آگاهی از منطقه مورد نظر اشاره کرد. اما برای کسب اطلاعات درست و دقیق ابتدا بایستی مراکز و منابع اطلاعاتی موثق را پیدا کرده و مورد بررسی قرار دهید. سایت املاک دلتا یکی از این منابع اطلاعاتی است که به راحتی با مراجعه به آن می‎توانید خانه‎ی مورد نظرتان را پیدا کنید.

موقعیت جغرافیایی منطقه 5 تهران

به گزارش مجله دلتا، منطقه 5 تهران به لحاظ موقعیت جغرافیایی از سمت شمال به ارتفاعات شمال پایتخت، از شرق به بزرگراه آیت الله اشرفی اصفهانی، از جنوب به جاده مخصوص کرج و از غرب به مسیل کن منتهی می‎شود. این منطقه در قسمت شمال غربی تهران واقع شده است که در گذشته جزو محدوده‎ی روستاهای سرسبز این ناحیه از تهران محسوب می‎شد و امروزه نیز به رغم تغییرات بسیار در بافت این ناحیه به علت مستقر شدن این منطقه در قسمت کوهپایه‎ای همچنان دارای آب و هوای مناسبی است و همین علت می‎تواند جزو یکی از دلایل مهم و مناسب برای اجاره و رهن آپارتمان در منطقه 5 تهران باشد.

منطقه 5 در حوزه خود دارای باغ روستاهای بسیاری است که از جمله آنها می‎توان به باغ روستای کن اشاره کرد. این منطقه با گذشت زمان تغییر کاربری یافته و اکنون علاوه بر حفظ ویژگی‎های گذشته‎ی خود به عنوان یکی از مراکز تفریحی و دیدنی این منطقه در تهران تبدیل شده است.

موقعیت های رهن کامل آپارتمان در منطقه 5 تهران:

رهن کامل آپارتمان در منطقه 5 سردارجنگل
88 متر 1 اتاق 6 سال ساخت طبقه 2مشاهده جزئیات ملک
رهن کامل آپارتمان کن، خیابان ملاحسین
110 متر 2 اتاق2 سال ساخت طبقه 3مشاهده جزئیات ملک
رهن کاملشهران شمالی، کوهسار
90 متر 2 اتاق2 سال ساختطبقه 5مشاهده جزئیات ملک
رهن آپارتمانشهران جنوبی، فلکه اول
190 متر 3 اتاق 3 سال ساختطبقه 5مشاهده جزئیات ملک
رهن خانهپونک، باغ فیض
90 متر 2 اتاقنوساز طبقه 4مشاهده جزئیات ملک

برای دیدن موقعیت های بیشتر در منطقه 5 به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.