خانه خبر و گزارش نبض بازار خرید آپارتمان در مناطق 19 و 20 با بهترین شرایط

خرید آپارتمان در مناطق 19 و 20 با بهترین شرایط

۰
0

وب سایت ملکی دلتا اولین وب سایت جهانی در عرصه ملک است که سالیان متمادی در زمینه خرید و فروش آپارتمان و انواع ملک های دیگر تجربه اندوزی کرده و اکنون این تجربه را در اختیار تمامی ایرانیان در هر استان و شهری قرار داده تا با انتخابی درست و آگاهانه بتوانند بهترین خانه را برای خانواده خود خریداری کنند. اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید آپارتمان یا خرید و فروش هرنوع ملک و زمینی با هرنوع کاربری را دارید با اعتماد و اتکا به این سایت جهانی به راحتی می توانید خرید و فروشی موفقیت آمیز را تجربه کنید و در کمترین زمان به خانه دلخواه خود دسترسی پیدا کنید.

از این رو همواره در سری گزارش های مجله دلتا سعی کرده ایم تا با دراختیار گذاشتن اطلاعات مختصری از مناطق مختلف شهر تهران و شهرستانهای ایران در وهله اول شما را با شرایط خرید در این مناطق و شهرها آشنا کرده و سپس بهترین ملک ها از لحاظ مالی، امکانات رفاهی، موقعیت جغرافیایی، دسترسی های ویژه محلی و… به شما معرفی کنیم. طبق روال درطی گزارشهای روزهای پیشین شما را با مناطق 17 و 18 تهران آشنا کردیم و امروز با هم به بررسی مناطق 19 و 20 پایتخت خواهیم پرداخت.

منطقه 19 در قسمت جنوب غربی و منطقه 20 در بخش جنوبی شهر تهران واقع شده اند. که از محلات مهم آنها می توان به محلاتی همچون خانی آباد، اسفندیاری، نعمت آباد، شکوفه شمالی و جنوبی اشاره کرد.

همچنین منطقه 20 به لحاظ وسایل نقلیه عمومی همچون مترو از دو ایستگاه به نامهای ایستگاه مترو جوانمرد قصاب و ایستگاه شهر ری و منطقه 19 دارای ایستگاه های شهرک شریعتی، عبدل آباد، نعمت آباد و ایستگاه متروی آزادگان برخوردار است و به همین علت خرید آپارتمان در محلات این دو منطقه به لحاظ دسترسی راحت می تواند کار عاقلانه ای به حساب آید.

با هم به تماشای برخی از پیشنهادات دلتا برای خرید آپارتمان در مناطق نامبرده می نشینیم.

خانی آباد 59 متر/ 1 اتاق/ 16 سال ساخت  145 میلیون تومان

 

خرید آپارتمان

خانی آباد نو، خیابان لطیفی  40 متر/ 1 اتاق/ 16 سال ساخت  90 میلیون تومان

 

خرید خانه

عبدل آباد ، خیابان زمزم  50متر/ 1 اتاق/ 4 سال ساخت  120 میلیون تومان

 

مجله دلتا

 

برای دیدن ملک های بیشتر حتما در ایــــــنجـــــــــا کلیک کنید.

بیشتر ببینید در نبض بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.