ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
خانه خبر و گزارش قیمت خانه در بازار شب عید

قیمت خانه در بازار شب عید

۰
0
تازه‌ترین آگهی‌ های عرضه و فروش آپارتمان‌های مسکونی در تهران نشان دهنده یک شاخصه مهم است.
قیمت آپارتمان در تهران
تحقیقات میدانی از بازار معاملات و قیمت آپارتمان در شهر تهران نشان می‌دهد آگهی‌های جدیدی که در بازار شب عید عرضه شده‌است در اکثر موارد، آگهی‌هایی با سطح قیمتی مناسب در مقایسه با ماه‌های گذشته است.

به گزارش مجله دلتا در میان آگهی‌هایی که به تازگی به بازار مسکن عرضه شده‌است، تعداد موارد فروش با سطح قیمت متعارف بیش از تعداد آگهی‌های با قیمت نامتعارف بوده و این موضوع نشان می‌دهد برخلاف برخی جوسازی‌های غیر واقعی در بازار شب عید مسکن و به رغم تلاش برخی برای بالا بردن سطح قیمت‌ها، بازار بدون کشش و ظرفیت برای رشد محسوس قیمت‌ها است. در واقع متقاضیان مصرفی مسکن  هم‌اکنون فاقد توان مالی کافی برای رشد قیمت ها است.

نبود نقدینگی در بازار موجب شده است تا فروشنده‌هایی که تصمیم گرفته اند تا قبل از پایان سال واحدهای مسکونی خود را به فروش برسانند از تعیین قیمت‌های نامتعارف برای فروش واحدها خودداری کرده اند. این گروه از فروشنده‌ها عمدتا افرادی هستند که قصد دارند در بازار کنونی واحدهای مسکونی خود را تبدیل به احسن کنند؛ به همین علت از تعیین قیمت‌های نامتعارف برای فروش واحدهایشان خودداری می‌کنند تا بتوانند هرچه سریع‌تر ملک خودرا فروخته و مسکن موردنظر خود را خریداری کنند. آگهی‌هایی که روزهای گذشته با قیمت مناسب به متقاضیان خرید مسکن عرضه شده در مناطق محتلف شهر تهران پراکنده بوده است و متقاضیان در همه مناطق قادر به جست‌و‌جوی این آگهی‌ها خواهند بود. در جدول زیر تازه‌ترین قیمت فروش واحدهای مسکونی در تهران ارائه شده است. برای اطلاع دقیق از قیمت آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها می‌توانید به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

قیمت آپارتمان تهران

 • خرید آپارتمان در تهران ویلا

  خرید آپارتمان در تهران‌ ویلا

  تهران ویلا از محله‌های واقع در منطقه 2 است که قیمت نسبتا بالای خرید خانه در این محله ، تعد…
 • پیش فروش مسکن ملی

  پیش فروش مسکن ملی در شهرهای جدید

  معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیش فروش واحدهای مسکن ملی که به شیوه مشارکتی احداث می…
 • قیمت مسکن در فروردین 99

  کرونا و قیمت مسکن

  خواب کرونایی بازار مسکن شهر تهران که از اسفند ماه 98 و به خصوص از ۱۵ روز دوم آن آغاز شده ه…
بیشتر ببینید در خبر و گزارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

خرید آپارتمان در تهران‌ ویلا

تهران ویلا از محله‌های واقع در منطقه 2 است که قیمت نسبتا بالای خرید خانه در این محله ، تعد…

پیشنهاد سردبیر

خرید آپارتمان در تهرانپارس

خرید آپارتمان در تهرانپارس

تهرانپارس، محله ای وسیع در شرق تهران است که در دو منطقه 4 و 8 شهرداری قرار دارد. تهرانپارس در دهه 30 به دست فرانسويان طراحی و نام آن تهران‌پاریس گذاشته شد. بافت نوساز و خیابان‌کشی‌های مدرن و همچنین دسترسی به امکانات رفاهی در کنار آب‌وهوای مناسب، تهرانپارس را به یکی از محله‌های محبوب تهران تبدیل کرده است.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک