ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا اپلیکیشن مجله دلتا را دانلود کنید
خانه گزارش های ملکی قیمت خانه در بازار شب عید

قیمت خانه در بازار شب عید

۰
0
تازه‌ترین آگهی‌ های عرضه و فروش آپارتمان‌های مسکونی در تهران نشان دهنده یک شاخصه مهم است.
قیمت آپارتمان در تهران
تحقیقات میدانی از بازار معاملات و قیمت آپارتمان در شهر تهران نشان می‌دهد آگهی‌های جدیدی که در بازار شب عید عرضه شده‌است در اکثر موارد، آگهی‌هایی با سطح قیمتی مناسب در مقایسه با ماه‌های گذشته است.

به گزارش مجله دلتا در میان آگهی‌هایی که به تازگی به بازار مسکن عرضه شده‌است، تعداد موارد فروش با سطح قیمت متعارف بیش از تعداد آگهی‌های با قیمت نامتعارف بوده و این موضوع نشان می‌دهد برخلاف برخی جوسازی‌های غیر واقعی در بازار شب عید مسکن و به رغم تلاش برخی برای بالا بردن سطح قیمت‌ها، بازار بدون کشش و ظرفیت برای رشد محسوس قیمت‌ها است. در واقع متقاضیان مصرفی مسکن  هم‌اکنون فاقد توان مالی کافی برای رشد قیمت ها است.

نبود نقدینگی در بازار موجب شده است تا فروشنده‌هایی که تصمیم گرفته اند تا قبل از پایان سال واحدهای مسکونی خود را به فروش برسانند از تعیین قیمت‌های نامتعارف برای فروش واحدها خودداری کرده اند. این گروه از فروشنده‌ها عمدتا افرادی هستند که قصد دارند در بازار کنونی واحدهای مسکونی خود را تبدیل به احسن کنند؛ به همین علت از تعیین قیمت‌های نامتعارف برای فروش واحدهایشان خودداری می‌کنند تا بتوانند هرچه سریع‌تر ملک خودرا فروخته و مسکن موردنظر خود را خریداری کنند. آگهی‌هایی که روزهای گذشته با قیمت مناسب به متقاضیان خرید مسکن عرضه شده در مناطق محتلف شهر تهران پراکنده بوده است و متقاضیان در همه مناطق قادر به جست‌و‌جوی این آگهی‌ها خواهند بود. در جدول زیر تازه‌ترین قیمت فروش واحدهای مسکونی در تهران ارائه شده است. برای اطلاع دقیق از قیمت آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها می‌توانید به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

قیمت آپارتمان تهران

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

مسکن مهر پردیس و درآمدهای نجومی

هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پردیس دستورالعملی را به تصویب رسانده که بر اساس آن، ۲۵ درصد…

پیشنهاد سردبیر

دکوراسیون بالکن کوچک

دکوراسیون بالکن و تراس کوچک

اگر دوست دارید عصرهای بهاری با یک فنجان چای، در تراس خود کمی استراحت کنید و اما فضای کوچک بالکن شما این اجازه را نمی‌دهد، نگران نباشید، راهکار های جالبی در این مطلب برای شما وجود دارد.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک