ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
خانه خبر و گزارش جدیدترین قیمت مسکن در منطقه ۶ تهران

جدیدترین قیمت مسکن در منطقه ۶ تهران

۰
0
تازه‌ترین اوضاع بازار معاملات مسکن در منطقه 6 نشان می‌دهد هم‌اکنون عمده آگهی‌های عرضه شده به بازار این منطقه عمربنای بین ۲۰ تا ۳۰ سال دارند.
خرید آپارتمان در منطقه 6
آمار خرید و فروش آپارتمان در منطقه ۶ تهران نشان می‌دهد که این منطقه با تعداد قابل توجهی از آگهی‌های مناسب خرید، از سوی متقاضیان تبدیل به احسن و برخی از خانه اولی‌ها مواجه است.

به گزارش مجله دلتا عمده واحدهای مسکونی عرضه شده در دفتر مشاوران املاک منطقه ۶، عمربنای بین ۲۰ تا ۳۰ سال دارند. از این رو سطح میانگین قیمت آگهی‌های عرضه شده در این منطقه در مقایسه با سایر مناطق مصرفی نیمه شمالی تهران تقریبا مناسب‌تر است. از سوی دیگر از آنجا که بخش عمده‌ای از متقاضیان مصرفی هم‌اکنون به دلیل شکاف قابل توجه بین قیمت واحدهای مسکونی نوساز و چند سال ساخت به خرید آپارتمان‌های با عمربنای بالاتر تمایل دارند، این منطقه مکان مناسبی برای این گروه از جست‌وجوگران ملک محسوب می‌شود. البته بخش قابل توجهی از آگهی های عرضه شده به بازار مسکن این منطقه در روزهای اخیر، واحدهای مسکونی با متراژ بالاتر از ۱۰۰ مترمربع بوده است و از این لحاظ شاید بازار مسکن این منطقه برای متقاضیان مصرفی که قصد تبدیل به احسن کردن واحد مسکونی خود و افزایش متراژ دارند مناسب‌تر باشد.

در صورتی که  متقاضیان، مایل به افزایش متراژ بدون توجه به عمر بالای بنا باشند، می‌توانند در این منطقه با بودجه حدودی ۱۳ تا ۲۰ میلیون تومان به ازای هر مترمربع اقدام به خرید آپارتمان کنند. با این حال سطح قیمت‌های فروش واحدهای نوساز در این منطقه نیز مانند سایر مناطق تهران با فاصله قابل توجهی از واحدهای چند سال ساخت بیشتر است و عمده واحدهایی که با سطح قیمتی بالاتر از عرف به بازار منطقه ۶ عرضه شده‌اند، واحدهای نوساز با عمر بنای کمتر از ۵ سال است. در جدول زیر قیمت های خرید آپارتمان در منطقه ۶ شامل محله‌های نظیر امیر‌آباد، انقلاب، فاطمی و … ارائه شده است. برای اطلاع دقیق از قیمت خانه در منطقه ۶ می‌توانید به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

قیمت آپارتمان در منطقه 6

 • خرید آپارتمان در تهرانپارس

  خرید آپارتمان در تهرانپارس

  تهرانپارس، محله ای وسیع در شرق تهران است که در دو منطقه 4 و 8 شهرداری قرار دارد. تهرانپارس…
 • قیمت مسکن در سال ۹۹

  تاثیر کرونا بر قیمت مسکن در سال جدید

  هر سال همزمان با آغاز فصل بهار، بازار مسکن در فروردین‌ماه روزهای کم‌رونقی را سپری می‌کند و…
 • وام ۱۰۰ میلیون تومانی مسکن ملی

  وام مسکن متقاضیان طرح اقدام ملی

  مدیر امور اعتباری بانک‌ مسکن، ارایه تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی به ۱۴۰ هزار واحد مسکن طرح اق…
بیشتر ببینید در خبر و گزارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

خرید آپارتمان در تهرانپارس

تهرانپارس، محله ای وسیع در شرق تهران است که در دو منطقه 4 و 8 شهرداری قرار دارد. تهرانپارس…

پیشنهاد سردبیر

خرید آپارتمان در تهرانپارس

خرید آپارتمان در تهرانپارس

تهرانپارس، محله ای وسیع در شرق تهران است که در دو منطقه 4 و 8 شهرداری قرار دارد. تهرانپارس در دهه 30 به دست فرانسويان طراحی و نام آن تهران‌پاریس گذاشته شد. بافت نوساز و خیابان‌کشی‌های مدرن و همچنین دسترسی به امکانات رفاهی در کنار آب‌وهوای مناسب، تهرانپارس را به یکی از محله‌های محبوب تهران تبدیل کرده است.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک