خانه خبر و گزارش نبض بازار خرید آپارتمان در منطقه 11 و 12 تهران با 150 میلیون تومان

خرید آپارتمان در منطقه 11 و 12 تهران با 150 میلیون تومان

۰
1

هرفردی مسئول زندگی و انتخاب های خود است، زیرا این انتخابهای ماست که زندگی مان را می سازد و به آن شکل می دهد. به همین منظور اگر تصمیم های درست و عاقلانه اتخاذ شود می تواند مسیر روشن تری را برای ما بسازد. خرید آپارتمان نیز جز تصمیم های مهم در طول زندگیست که بایستی با تحقیق  و آگاهی بسیاری به دست آید. اغلب مناطق تهران بافت سالمی به لحاظ مسکونی و فرهنگی دارند و با اندکی تحقیق برای خرید آپارتمان در این شهر به راحتی می توان به انتخاب درستی دست پیدا کرد.

قصد داریم تا در گزارش امروز مجله دلتا شما را با خرید آپارتمان در منطقه 11 و 12 پایتخت آشنا کنیم.

منطقه 11 و 12 تهران جز بخشهای مرکزی این شهر به حساب می آیند و تشکیل محلات قدیمی این دو منطقه سابقه دیرینه ای دارند. منطقه 11 پایتخت دارای بافت قدیمی و سنتی است که با مساحتی بسیار وسیع با 4 ناحیه  و 17 محله در قلب تهران واقع شده است. این منطقه از شمال به میدان انقلاب و خیابان آزادی، از شرق به خیابانهای وحدت اسلامی و حافظ، از جنوب به میدان راه آهن و خیابان شوش و از غرب به خیابانهای شهید نواب صفوی و شهید ابراهیمی و میدان حق شناس محدود می شود.

یکی از دلایل اهمیت این ناحیه وجود مراکز نظامی و سیاسی بیشماری همچون بیت رهبری ، نهاد ریاست جمهوری، سازمان بازرسی کل کشور و… در این منطقه واقع شده اند. همچنین به علت وجود مراکز آموزشی و علمی مهم کشور همچون دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه تربیت معلم، دانشگاه جنگ و بسیاری دیگر این منطقه حائز اهمیت است و می تواند دغدغه خاطر ساکنین محلی و خریداران ملک در این منطقه را از بابت وجود چنین مراکزی آسوده کند.

منطقه 12 نیز همچون منطقه 11 به علت داشتن مراکز علمی، نظامی و سیاسی بیشماری در حوزه خود جز مراکز مهم برای خرید آپارتمان در این شهر محسوب می شود و خرید آپارتمان در آن می تواند اقدامی خوب و موثر به حساب آید. این منطقه از سمت شمال به خیابان انقلاب، از سمت جنوب به خیابان شوش از سمت شرق به خیابان 17 شهریور و از سمت غرب به خیابان‌های حافظ و وحدت اسلامی منتهی می شود.

خیابان وحدت اسلامی  59 متر/ 2 اتاق/ 15 سال ساخت  107 میلیون تومان

 

خرید آپارتمان

 

 

مختاری 62 متر/ 1 اتاق/ 14 سال ساخت  125 میلیون تومان

 

خریداران ملک

 

امیربهادر 47 متر/ 1 اتاق/ 12 سال ساخت  138 میلیون تومان

 

خرید آپارتمان

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  خرید آپارتمان در مناطق مختلف تهران در ایــــــنجـــــــا کلیک کنید.

بیشتر ببینید در نبض بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.