خانه خبر و گزارش خرید آپارتمان در تبریز ؛ شهر اولین ها (+جدول)

خرید آپارتمان در تبریز ؛ شهر اولین ها (+جدول)

۰
3
860
خرید ملک و زندگی در تبریز می‎تواند جزو خواسته‎های بسیاری از ایرانیان باشد.
خرید آپارتمان در تبریز

تبریز یکی از شهرهای متمدن ایران است .این شهرزیبا علاوه بر اینکه یکی از مراکز توریستی وتاریخی ایران است، یکی از قطب‎های مهم صنعتی و تجاری کشور نیز محسوب می‎شود و از این رو خرید آپارتمان در تبریز می‎تواند آرزوی بسیاری از فعالان حوزه اقتصادی و صنعتی این مرز و بوم باشد. همچنین از دلایل مهم دیگر اهمیت خرید خانه در تبریز و زندگی در این شهر می‎توان به دلایلی همچون داشتن فضای فرهنگی مناسب، شهرنشینی مدرن و امنیت موجود در محیط اشاره کرد.

به گزارش مجله دلتا، تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی است که با ارتفاعی حدود 1340 متر از سطح دریا واقع شده و بیش از یک و نیم میلیون نفر جمعیت دارد. این شهر در گذشته تاریخ پرفراز و نشیب و قدمتی به طول حیات دوره‎هایی همچون اشکانی و ساسانی داشته است. این شهر در بسیاری ازدوره های تاریخی مانند ایلخانیان، آق قویونلوها، قره قویونلوها و صفویان پایتخت ایران بوده است که در این میان در دوران صفویان به عنوان پنجمین شهر بزرگ جهان محسوب می‎شده  است.

تبریز به شهر اولین ها شهرت دارد و علت این نامگذاری به دلیل وجود اولین چاپ خانه، اولین قطار شهری، اولین کتابخانه، نخستین شهرداری و مدرسه با شیوه تدریس مدرن، اولین سینما، اولین آتش نشانی و بسیاری دیگر از اولین‎های این کشور بوده و به علت همین نوآوری‎های مهم در طول سالیان دراز، این شهر دارای مردمانی با فرهنگ و متمدن بوده است. از این رو خرید آپارتمان در تبریز و زندگی در چنین محیطی می‎تواند برای افرادی که به غنای فرهنگی و رشد بالای تمدن اهمیت می‎دهند، انتخابی هوشمندانه باشد.

خرید آپارتمان در تبریز

این شهر دارای جاذبه‎های گردشگری بسیاری است که از جمله‎ی‎ مهمترین آنها می‎توان به عمارت ائل گلی، بازار سنتی سر پوشیده، بازار تربیت، عمارت شهرداری، خانه های قدیمی همچون خانه بهنام، ارگ علیشاه، موزه ها، ابنیه و مساجد تاریخی مثل مسجد کبود و بسیاری دیگر اشاره کرد.

همچنین این شهر دارای مراکز تفریحی و تجاری بسیاری است که از این بین می‎توان از مجتمع تفریحی تجاری لاله پارک، مجتمع ستاره باران، مرکز خرید اطلس، مرکز خرید برج شهر و برج بلور نام برد.

تبریز مدرن

در این گزارش از سری گزارش های مجله دلتا قصد داریم تا شما را با این شهر و بهترین موقعیت‎های خرید آپارتمان در منطقه 1 تبریز آشنا کنیم؛ پس برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه‎ی خرید ملک در تبریز و تماشای املاک بیشتر در این شهر حتما با ادامه گزارش همراه باشید.

موقعیت های خرید آپارتمان در تبریز:

باغمیشه شیت یک
110 متر 2 اتاق 6 سال ساختطبقه 5مشاهده جزئیات ملک
باغمیشه شیت دو
120 متر 2 اتاق25 سال ساخت همکفمشاهده جزئیات ملک
باغمیشه110 متر 3 اتاق 10 سال ساخت طبقه 4مشاهده جزئیات ملک
عباسی
90 متر 1 اتاق نوساز طبقه 1مشاهده جزئیات ملک
ایده لو85 متر 1 اتاق2 سال ساختطبقه 1مشاهده جزئیات ملک
خیابان صدرالشعرا58 متر 1 اتاق14 سال ساختطبقه 3مشاهده جزئیات ملک

برای دیدن املاک بیشتر در شهر تبریز به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.