ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا اپلیکیشن مجله دلتا را دانلود کنید
خانه گزارش های ملکی جدیدترین قیمت مسکن در شرق تهران

جدیدترین قیمت مسکن در شرق تهران

۰
1
با نزدیک شدن به پایان سال، بازار مسکن پایتخت شرایط بهتری را از لحاظ رونق تجربه می‌کند. در این میان منطقه 4 همچنان پرتقاضا است.
قیمت آپارتمان در شرق تهران
هم‌اکنون دامنه قیمت آپارتمان در شرق تهران  و در منطقه ۴، نزد بنگاه‌های ملکی بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان است.

به گزارش مجله دلتا بیشترین معاملات ماهانه مسکن در طول سال‌های گذشته در مناطق ۴ و ۵ شهر تهران انجام شده و این دو منطقه همواره در زمره سه منطقه پرتقاضای بازار مسکن دسته‌بندی شده‌اند. در طول بیش از یک سال اخیر هم این مناطق همواره در رتبه یک و دوی مناطق پرمعامله قرار داشته و ابدا به رتبه سوم منتقل نشده‌اند. دامنه قیمت مسکن در این دو منطقه با یک اختلاف جزئی به یکدیگر نزدیک است؛ البته با لحاظ این موضوع که قیمت مسکن در منطقه ۵ (محدوده غربی تهران) قدری بیشتر از قیمت آن در منطقه ۴ است.

نگاهی به ذخیره موجود آگهی‌های فروش نزد بنگاه‌ها در منطقه چهار تهران نشان می‌دهد هم‌اکنون قیمت پیشنهادی فروش عمده آپارتمان‌های عرضه شده در این بازار بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان است که بر اساس امکانات، موقعیت قرارگیری و سن بنا، طیف متنوعی از آپارتمان‌ها را شامل می‌شود. البته قیمت‌های بالاتر از این طیف نیز به شکل محدود مشاهده می‌شود که عمدتا متعلق به آپارتمان‌های نوساز و اغلب کلیدنخورده در این مناطق است. برخی واسطه‌ها مدعی هستند که قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نوساز افزایش یافته اما هنوز این موضوع تمام آگهی‌های گروه‌های دیگر را در بر نگرفته است و در نتیجه جست‌وجوگران مناطق مصرفی می‌توانند از میان آپارتمان‌های میان‌سال و قدیمی، واحدی را با قیمت مناسب و متناسب با بودجه خود پیدا کنند. در جدول زیر قیمت آپارتمان در شرق تهران ارائه شده است. شما با مراجعه به سایت املاک دلتا اولین وب سایت ملکی در ایران، می‌توانید با صرف زمان اندک به آپارتمان دلخواه خود دست پیدا کنید.

قیمت پیشنهادی آپارتمان در شرق

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

مسکن مهر پردیس و درآمدهای نجومی

هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پردیس دستورالعملی را به تصویب رسانده که بر اساس آن، ۲۵ درصد…

پیشنهاد سردبیر

دکوراسیون بالکن کوچک

دکوراسیون بالکن و تراس کوچک

اگر دوست دارید عصرهای بهاری با یک فنجان چای، در تراس خود کمی استراحت کنید و اما فضای کوچک بالکن شما این اجازه را نمی‌دهد، نگران نباشید، راهکار های جالبی در این مطلب برای شما وجود دارد.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک