خانه خبر و گزارش نبض بازار خرید آپارتمان در منطقه 7 تهران با 200میلیون

خرید آپارتمان در منطقه 7 تهران با 200میلیون

۰
1
1,768

شما برای خرید نیازهای زندگی خود تا چه اندازه مطالعه می کنید و برای خرید آگاهانه چه مقدار زمان صرف می کنید؟ به جرات می توان گفت که مدیریت اصولی زندگی ارتباط مستقیمی با نحوه آگاهی ما از نیازهای موجود و خرید های درست دارد. خرید آپارتمان نیز جز آن دسته از موارد مهم و نیاز اولیه هر خانواده است که در صورت داشتن اطلاعات کافی درباره مشخصات و دانستنی های موجود در این زمینه می تواند شما را در مسیر یک خرید درست و آگاهانه هدایت کند.

اگر شما نیز جز افرادی هستید که جستجو درباره ویژگی های ملکی مناطق تهران برای خرید آپارتمان جز برنامه های روزها و ماه های اخیرتان هست پس با مجله دلتا همراه باشد تا در این گزارش همچون گزارشهای قبلی به گشت زنی در منطقه 7 تهران بپردازیم .

منطقه 7 تهران با حدود 5 ناحیه و 16 محله با وسعتی بالغ بر 1536800 کیلومتر مربع در مرکز شهرتهران واقع شده است. خرید آپارتمان و زندگی در این منطقه می تواند از ابعاد مختلفی بسیار عاقلانه به نظر آید که از نمونه آنها می توان به وجود امکانات تفریحی، آموزشی و درمانی و بهداشتی موجود در این آن اشاره کرد. این منطقه از شمال با مناطق 3و 4، از شرق با منطقه 8، ازغرب با منطقه 6 و از سمت جنوب با مناطقی چون 12 و 13 همجوار است.

خرید آپارتمان در منطقه 7 تهران

منطقه 7 تهران با داشتن 18 بیمارستان تخصصی و پیشرفته همچون بیمارستان ایرانشهر، امام حسین، پاسارگاد و…یکی از مناطق بسیار خوب از جهت وجود مراکز بهداشتی و درمانی است که برای خرید آپارتمان محسوب می شود.

علاوه بر مزایایی که نام بردیم،  این منطقه همچنین با دارا بودن اماکن خاص و ویژه در تمام بخشها همچون سفارت خانه ها، مراکز ورزشی و فرهنگی ، سینما ، ایستگاه های وسایل نقلیه عمومی، مترو و.. وجود اماکنی چون باغ موزه قصر، تالار هنر، ورزشگاه شیرودی، سینما پایتخت  و.. امکانات مناسبی را در بخشهای نام برده برای ساکنین خود و آنهایی که قصد خرید خانه دراین منطقه را دارند ایجاد کرده است.

 

شریعتی، معلم گوهری 47 متر/ 1 اتاق / 12  سال ساخت 180 میلیون تومان

خرید آپارتمان در منطقه 7 تهران با 200 میلیون تومان

 

کلیم کاشانی 60متر/ 2اتاق/ 19سال ساخت 186 میلیون تومان

خرید آپارتمان

 

 سهروردی-جنوبی، شریعتی مقابل ملک، 43 متر، یک اتاق 20 سال ساخت، طبقه چهارم

خرید آپارتمان در منطقه 7 تهران با 200 میلیون تومان

 

دبستان 58 متر/ 1اتاق/ 20سال ساخت 200 میلیون تومان

خرید آپارتمان

 

برای آگاهی از اطلاعات بیشتر درباره خرید خانه در منطقه 7 تهران و سایر مناطق دیگر در ایــنجـا کلیک کنید.

بیشتر ببینید در نبض بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.