خرید آپارتمان در منطقه 4 تهران

۰
2
منطقه 4 تهران به علت داشتن امکانات شهری مناسب، می‎تواند محیط خوبی را برای زندگی فراهم کند.
خرید آپارتمان در منطقه 4

خرید آپارتمان در منطقه 4 تهران چه مزیت هایی دارد؟

گاهی اوقات برای خرید آپارتمان باید زمان بسیاری را صرف کرد. زیرا خرید و انتخاب خانه از جمله‎ی کارهای مهمی است که قبل از هر اقدام بایستی تمام جوانب آن مورد تحقیق و بررسی قرار بگیرد. جنبه‎هایی هم‎چون موقعیت جغرافیایی ملک، دسترسی به وسایل نقلیه‎ی عمومی همچون BRT و خطوط مترو، میزان دسترسی به فضای سبز، مراکز آموزشی، تفریحی و…

 قبل از خرید ملک اگر این موارد بررسی نشود، بعدها می‎تواند مشکلات بسیار زیادی ایجاد کند اما توجه به این موارد می‎تواند شما را در خرید بهترین خانه با توجه به علایق و نیازهایتان راهنمایی کرده و در سایه‎ی این انتخاب خوب زندگی آرامی را برایتان به ارمغان بیاورد.

موقعیت جغرافیایی

منطقه 4 تهران از شمال با منطقه 1، از جنوب با مناطق 7 و 8، از غرب با مناطق 1 و 3 و از شرق با مناطق 1،3،7،8 و 13 هم مرز است. این منطقه در گذشته محلی برای باغداری و کشاورزی ساکنان بوده که بعدها در بخش‎های خاصی از این محدوده بافت‎های مسکونی ایجاد شده است.

امکانات عمومی

به گزارش مجله دلتا، منطقه 4 تهران در قسمت شمال شرقی این شهر واقع شده و جزو مناطقی است که از نظر امکانات عمومی نمره قابل قبولی می‎گیرد.  از جمله‎ی مهمترینِ این امکانات، می‎توان به وجود مراکز تفریحی و فضاهای سبز اشاره کرد. این منطقه با بیش از 25 بوستان از شرایط خوبی به لحاظ پوشش گیاهی، درختان و همین طور وجود مراکز تفریحی برخوردار است. بوستان های پامچال، شادی و پیامبر اعظم (ص) از این جمله‎اند.

داشتن فضای سبز و بوستان‎های متنوع در این منطقه می‎تواند یکی از عوامل مهم در انتخاب خرید خانه باشد. زیرا با وجود چنین فضایی مشکلات حاصل از  زندگی آپارتمانی و عدم دسترسی کودکان و افراد سالخورده به هوای آزاد مرتفع می‎شود و شما را از داشتن هوای سالم بهره‎مند می‎کند. همچنین وجود چنین بوستان هایی در گذران اوقات فراغت و تفریح کودکان، افراد سالمند و خانواده‎هایشان بسیار مفید است، پس با توجه به این ویژگی، خرید آپارتمان در منطقه 4 تهران می‎تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد.

 اگر شما نیز مایل هستید که از آپارتمان‎های موجود در این منطقه و قیمت آنها با خبر شوید، با ما همراه شوید تا به تماشای خانه های این منطقه بنشینیم.

موقعیت‎ های خرید آپارتمان در منطقه 4 تهران :

خرید آپارتمان در منطقه 4شمس آباد 90 متر 2 اتاق 8 سال ساخت طبقه 2 مشاهده جزئیات ملک
خرید خانهخواجه عبدالله 98 متر 2 اتاق16 سال ساخت طبقه 4 مشاهده جزئیات ملک
خرید آپارتمانهروی 135 متر 3 اتاق 4 سال ساختطبقه 3 مشاهده جزئیات ملک
خرید آپارتمان در تهرانهروی 87 متر 2 اتاق 1 سال ساخت طبقه 1 مشاهده جزئیات ملک
هروی، وفامنش 147 متر 3 اتاقنوساز طبقه 5 مشاهده جزئیات ملک
آپارتمانساقدوش، بنی فاطمی 135 متر 2 اتاق 20 سال ساخت طبقه 2 مشاهده جزئیات ملک

برای خواندن مطالب بیشتر در زمینه پیشنهاد دلتا از مجله دلتا، دیدن کنید.

بیشتر ببینید در توصیه های دلتا برای خرید و اجاره ملک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.