خانه خبر و گزارش خانه های ارزان قیمت در منطقه 15 و 16

خانه های ارزان قیمت در منطقه 15 و 16

۱
14
پیدا کردن خانه‎ای که علاوه بر قیمت مناسب، تمام نیازهای زندگی افراد را رفع کند، می‎تواند از ایدئال‎های همه ما باشد.
خانه های ارزان قیمت

داشتن خانه های ارزان قیمت چیزی نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت؛ به‎خصوص در شرایط کنونی بازار مسکن که هر روز شاهد گران‎تر شدن قیمت ملک در کشور هستیم.

شاید برای خیلی‎ها روزهای ابتدایی سال، زمان مناسبی برای خرید خانه نباشد؛ زیرا اغلب افراد بعد از تعطیلات عید و بازگشت به روزهای عادی بایستی تمام زمان خود را صرف کار کنند و به همین دلیل فرصت کافی برای جست‎وجو و پیدا کردن ملک دلخواه خود را ندارند. اما افرادی که صاحب‎خانه نیستند؛ از این قاعده مستثنا هستند، زیرا در هر ماه از سال، دنبال پیدا کردن خانه های ارزان قیمت و خرید آپارتمان متناسب با نیازهایشان می‎گردند.

 اگر شما نیز از افرادی هستید که در پی خانه‎های ارزان‎قیمت هستند، با کمی هوشیاری می‎توانید در همین ایام نیز، خانه‎ای مناسب از لحاظ قیمت، کیفیت و متراژ بیابید.
مجله دلتا قصد دارد در ابتدای سال جدید، چند مورد آپارتمان خوب را از بین خانه های ارزان قیمت موجود در منطقه 15 و 16 به شما معرفی کند. امیدواریم با دیدن این پیشنهادها و البته مشاهده‎ی توضیحات و تصاویر بیشتر در مورد ملک‎های پیشنهادی این منطقه، اولین گام را برای خرید خانه در سال جدید بردارید.

موقعیت جغرافیایی مناطق 15 و 16

برای اطلاع بیشتر باید بدانید که مناطق 15 و 16 تهران در قسمت جنوب شرقی این شهر واقع شده‎اند که از مهم‎ترین بخش‎ها و خیابان‎های منطقه 15 می‎توان به: مشیریه، افسریه، بروجردی و بزرگراه‎هایی مانند: بسیج، بعثت، امام علی، آزادگان و خاوران اشاره کرد.

منطقه 16 نیز که از شمال به خیابان شوش، از جنوب به بزرگراه آزادگان، از شرق به خیابان فدائیان اسلام و از غرب به خیابان بهمن‌یار منتهی می‌شود، دارای خیابان‎های متعددی مانند خیابان صابونیان است.

با هم نگاهی خواهیم داشت به خانه های ارزان قیمت در منطقه 15و 16 تهران:

خانه های ارزان قیمتنازی آباد، خیابان شیرمحمدی
47 متر 1 اتاق 10 سال ساخت طبقه 2مشاهده جزئیات ملک
خرید خانهاتابک، خوبخت - گودرزی
66 متر 1 اتاقنوسازطبقه 2مشاهده جزئیات ملک

برای دیدن املاک بیشتر در منطقه 15 و 16 تهران به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

یک نظر

  1. فروزش

    ۲۴ فروردین، ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۴ ق.ظ

    واقعا عالی بود

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.