خانه نبض بازار پیشنهاد دلتا خانه های ارزان قیمت در منطقه 15 و 16

خانه های ارزان قیمت در منطقه 15 و 16

۰
0
پیدا کردن خانه‎ای که علاوه بر قیمت مناسب تمام نیازهای زندگی افراد را رفع کند می تواند جزو ایده‎آل های هر انسانی باشد.
خانه های ارزان قیمت

خانه های ارزان قیمت چیزی نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت. به خصوص  در شرایط کنونی بازار مسکن که هر روز شاهد گرانتر شدن قیمت ملک در کشور هستیم. شاید برای خیلی ها روزهای آخر بهمن، زمان مناسبی برای خرید خانه نباشد. وقتی که کم کم همه درگیر خانه تکانی های پایان سال هستیم و کمتر به خرید خانه فکر می‎کنیم! اما افرادی که صاحب‎خانه نیستند از این قاعده مستثنا هستند زیرا در هر ماهی از سال به دنبال پیدا کردن خانه های ارزان قیمت و خرید آپارتمان متناسب با نیازهایشان می‎گردند.

 اگر شما نیز جزو افرادی هستید که در پی خانه‎های ارزان قیمت هستند با کمی هوشیاری می‎توانید در همین ایام نیز، خانه‎ای مناسب از لحاظ قیمت، کیفیت و متراژ بیابید.
مجله دلتا قصد دارد در ماه های پایانی سال جاری، این بار چند مورد آپارتمان خوب را از بین خانه های ارزان قیمت موجود در منطقه 15 و 16 به شما معرفی کند. امیدواریم با دیدن این پیشنهادها و البته مشاهده‎ی توضیحات و تصاویر بیشتر در مورد ملک های پیشنهادی این منطقه، اولین گام را برای خرید خانه در سال جدید بردارید.

موقعیت جغرافیایی مناطق 15 و 16

برای اطلاع بیشتر باید بدانید که منطقه 15 و 16 تهران در قسمت جنوب شرقی این شهر واقع شده‎اند که از مهمترین بخش ها و خیابان های منطقه 15 می‎توان به مشیریه، افسریه، بروجردی، سیزده آبان و بزرگراه هایی مانند بسیج، بعثت، امام علی، آزادگان و خاوران اشاره کرد.

منطقه 16 نیز که از شمال به خیابان شوش، از جنوب به بزرگراه آزادگان، از شرق به خیابان فدائیان اسلام و از غرب به خیابان بهمن‌یار منتهی می‌شود، دارای خیابان هایی متعددی مانند خیابان صابونیان است.

حال نگاهی خواهیم داشت به خانه های ارزان قیمت در منطقه 15و 16 تهران:

خانه های ارزان قیمتشوش شرقی 69 متر 2 اتاقنوساز طبقه 1 مشاهده جزئیات ملک
خرید آپارتمانشوش، میدان قیام 80 متر 2 اتاقنوسازطبقه 1 مشاهده جزئیات ملک
خرید آپارتمان در تهرانمطهری 120 متر 2 اتاق نوساز طبقه 5 مشاهده جزئیات ملک
خرید خانه در تهرانجوادیه 44 متر 1 اتاق 17 سال ساخت طبقه 1 مشاهده جزئیات ملک

برای دیدن املاک بیشتر در منطقه 15 و 16 تهران به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در پیشنهاد دلتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.