دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه گوناگون

گوناگون

راز موفقیت در کسب و کار

دسته بندی :  گوناگون
۸
168
موفقیت در کسب و کار

موفقیت در حوزه‌ی کسب و کار به ویژگی‌های شخصیتی شما بستگی دارد اما شما چطور می‌توانید این ویژگی‌ها را کسب کنید و به یک رهبر جذاب تبدیل شوید؟

6 راهکار ساده و عالی برای پس انداز ماهانه بیشتر

پس انداز

شرایط اقتصادی جهان این روزها به گونه ای است که بسیاری از ما نوعی فشار و نگرانی اقتصادی را تجربه می‎کنیم. اگر می‎خواهید با صرفه جویی معقول، مقدار بیشتری از درآمد ماهانه خود را پس انداز کنید و دغدغه های مالی کمتری داشته باشید، حتما به نکات ساده و مهمی که در این مطلب پیشنهاد شده، توجه کنید.

حرف زدن زیاد خانم‌ها دلیل علمی دارد

دسته بندی :  یادداشت روز
۴۲
192
حرف زدن زیاد

حرف زدن همیشه آداب و اندازه‌ای دارد اما اگر پای یک زن در میان باشد، قضیه فرق می‌کند. پر‌حرفی در خانم‌ها ریشه روانی دارد و به عملکرد نیمکره‌ مغز آنها بستگی دارد. درواقع این کار از استرس آنها می‌کاهد و آنها را به وضعیت طبیعی و آرامی می‌رساند؛ پس بگذارید خانم‌ها حرف دلشان را بزنند.

موفقیت در زندگی مشترک یک راز است

دسته بندی :  یادداشت روز
۱۸
154
موفقیت

بیشترین چیزی که تعادل زندگی مشترک زوج‌ها را به هم می‌ریزد، ریشه در رفتارهای غلط فردی، مشکلات روانی و نوع جملات و برخورد آنها دارد؛ نگران نباشید باید بیاموزید که در هر موقعیتی چطور رفتار کنید تا کام زندگی مشترک‎تان همیشه شیرین باشد.

این غذای عجیب از برق و آب و هوا تهیه می‎ شود!

غذای عجیب

یک غذای عجیب و سرشار از پروتئین به نام سولین که از برق، آب و هوا تولید می‎شود. سولین سازگارترین پروتئین جهان با محیط زیست است و از اِعمال الکتریسیته روی آب برای آزادسازی حباب‌های کربن‌دی‌اکسید و هیدروژن به وجود می‌آید.

پارکینگ پنهان ( + ویدئو )

دسته بندی :  خبر و گزارش
۱۲
357
فیلم

پارکینگ مخفی نوعی پارکینگ مکانیزه است که امنیت زیادی برای کاربران خود دارد. طراحی آن به گونه‎ای است که یک آسانسور به اندازه جا گرفتن یک خودرو در حیاط ایجاد شده تا ماشین‎ها را به طبقه زیرزمین برساند. این آسانسور می‎تواند وزن 2 و نیم تُن را جابه‎جا کند.

۱۲۳...۱۷صفحه ۱ از ۱۷

جدیدترین مطالب

وبگردی

اپلیکیشن مجله دلتاشرکت طراحی داخلی آرلساخت در و پنجره UPVCفروش ویلا در شهریارپرسش و پاسخ حقوقی ملکیشهرک ویلاهای چوبی آمیتیسفروش زمین تجاری در تهران رودهناملاک فروشی خارج از ایران
رزرو هتل در ایرانوب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکمشاور املاک برتر