ثبت و جستجوی ملک
خانه گوناگون

گوناگون

دهکده سبز رو به آسمان

دهکده سبز

دهکده سبز رو به آسمان پروژه‎ای متشکل از 6 برج مخلوط ۳۶ طبقه است. این برج، فضای سبز گسترده‎ای را به نمایش می‎گذارد. ساکنان برج‎های دهکده سبز می‎توانند سبزیجات و گیاهان را در بالکن، روی نمای ساختمان، پشت بام و در گل‎خانه‎های ویژه پرورش دهند.

با وسایل جاگیر خانه، خداحافظی کنید! (+ویدئو)

بسياری از ما از کوچکی خانه‎هايی که داريم، گله‎منديم، به‎خصوص از وسایلی که جاگیر است و موجب می‎شوند که خانه همیشه شلوغ به نظر برسد. اما بايد بدانیم که با انجام دادن ترفندهایی که وجود دارد، می‎توان از دست وسایل جاگیر راحت شد.

خورشت ماست اصفهان؛ خوشمزه و سنتی

خورشت ماست

ما اصفهانی‎ها غیر از زاینده‎رود و میدان نقش جهان و عمارت هشت‎بهشت و چهل‎ستون و منارجنبان و آتشگاه و سی‎وسه پل و پل خواجو و کلی مکان ارزنده و دیدنی دیگر، غذاهای اصیل و مخصوص اصفهان هم داریم که یکی از آن‎ها "خورشت ماست" است.

برج قابوس؛ بلندترین برج آجری جهان

برج قابوس

برج قابوس ، بلندترین برج آجری جهان نام گرفته و در فهرست یونسکو و رکوردهای گینس ثبت شده است. این برج تماشایی، یکی از بی‌نظیرترین یادگارهای اصیل و برگزیده معماری ایران در دوره اسلامی است که در شمال شهر گنبد قابوس قرار دارد.

۱۲۳...۵صفحه ۱ از ۵

جدیدترین مطالب

اپلیکیشن موبایل دلتاپرسش و پاسخ حقوقیاملاک فروشی خارج از ایران
آژانس املاک برترمشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورروف گاردن چکاد بامگروه مشاورین املاک عسگری