ثبت و جستجوی ملک
خانه گردشگری

گردشگری

ریگ جن ، زمزمه‎ی مرگ در دل کویر

دسته بندی :  گردشگری
۰
ریگ جنی

مثلث برمودای خودمان، کویر ریگ جن، این زیبای افسونگر، پاسخی برای ناپدید کردن هر آنچه به آن پا می‎گذارد، داده است. اما آیا زمزمه مرگ در دل این کویر، باورپذیر است یا نه؟

غار قوری قلعه ، سفر به اعماق زمین

غار، 65 میلیون سال سن دارد. مراقبش باشید. 65 میلیون سال دیگر هم باید سالم بماند. سروصدا نکنید. با فلاش عکاسی نکنید. به قندیل‌ها دست نزنید. هرگز سعی نکنید قسمتی از قندیل‌ها را بکَنید.

پارک هنرمندان تهران ، پاتوق من!

پارک هنرمندان تهران

خانه هنرمندان یک فروشگاه عرضه محصولات هنری دارد. انواع دی وی‎ دی‌های موسیقی از هنرمندان بزرگ، مجسمه و رومیزی‌های هنری، بخشی از این محصولات هستند. همه‎جور صنایع دستی هم در آن پیدا می‌کنید. اگر در پی هدیه‌ای قابل توجه برای فردی خاص هستید، این فروشگاه می‌تواند به کارتان بیاید.

چادر مسافرتی خوب، به فکر یک سقفم !

چادر مسافرتی خوب

چادرهای الیاف مصنوعی و نایلونی برای غیرحرفه‌ای‌ها بهترند. آنها آب را جذب نمی‌کنند. یعنی ضدآب هستند. همچنین ارزان‌ترین نوع چادر به شمار می‌روند. با این حال ممکن است زودتر از انواع دیگر فرسوده شوند.

سفر به کازابلانکا ؛ تفریح پولدارها

سفر به کازابلانکا

ساحل کازابلانکا بی‌نظیر است. جایی که شن‌های سفید به آب‌های اقیانوسی گره می‌خورد. با این حال، خود شهر نیز زیباست. هتل بوتیک‌های خوبی هم دارد. چشم انداز خانه‌های سفیدش عالی است. جان می‌هد برای عکاسی.

سفر به کازابلانکای ایران با 200 هزار تومان

سیستان و بلوچستان امن است. ساحل درک امن است. خطری تهدیدتان نمی‎کند. بنابراین آسوده باشید. بهداشت را رعایت کنید. به طبیعت آسیب نزنید. زیبایی ‌های زمین برای همه نسل‌ها است

پترا یعنی صخره (+ ویدئو)

دسته بندی :  گردشگری
۲
پترا

اگر اهل سفرهای ماجراجویانه هستید پیشنهاد می‎کنیم که شهر پترا را برای سفرتان انتخاب کنید. جایی که گویا به لحاظ خارق‎العاده بودن ساخت آن به دست فرازمینی هااست.

کوچه سنگ تراشها کجاست؟

دسته بندی :  گردشگری
۶
سنگ تراشها

کوچه‌های تودرتوی سنگفرش، معماری با تلفیقی از هنر اسلامی و اروپایی، چراغ‌های زرد و توریست‌هایی که به بازدید آمده‌اند، شما را از محله سنگ تراشها به اروپا می‌برد.

کاخ گلستان منتظر شمااست

کاخ گلستان و بازار تهران همسایه هستند. بد نیست اگر بازار را هم ببینید. در خیابان 15 خرداد درشکه با اسب حرکت می‌کند. درشکه سوار شوید. حال و هوای "طهران" قدیم را تجربه کنید. خوش می‌گذرد.

گردشی در مزه های سفره افطار

دسته بندی :  گردشگری
۸
افطار

خوردن غذاها با مزه‎های جدید در افطاری، وقتِ گردشگری و سفر شما را کامل می‎کند. اگر با آداب روزه سفر کردید و افطار را در شهر دیگری بودید، حتماً غذاهای محلی و سنتی نوش جان کنید، تا مزه‎اش همیشه یادتان بماند.

۱۲۳...۱۳صفحه ۱ از ۱۳

جدیدترین مطالب

وبگردی

فروش 400 متر مغازه در شیرازاملاک فروشی خارج از ایرانفروش مجتمع آپارتمانی در تهرانپرسش و پاسخ حقوقی ملکیاپلیکیشن مجله دلتا
فروش آپارتمان مسکونی در اردبیلمشاور املاک برترروف گاردن چکاد بامفروش مجتمع تجاری مسکونیوب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک