دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه ویدیوهای جذاب

ویدیوهای جذاب

پستچی آهنی

پستچی آهنی

با آنکه مدتهاست که شرکت های مختلف در سراسر جهان به کار تولید انواع ربات ها مشغولند و انواع مختلفی از ربات ها را برای اینکار ابداع کرده اند؛ اما شرکت فورد به ابتکار جالبی دست زده و رباتی را ساخته و عرضه کرده است که مانند یک پستچی تمام عیاربه کار می پردازد. حرکات ونحوه عملکرد این ربات از …

هوایی داغ اما ،خیابانی خنک

خیابان خنک

گرمای تابستان داره از راه می رسد وحرارت هوا گاه تا بالای چهل پنجاه درجه توی خیابان مردم رو بدجوری اذیت میکند ،در کشور قطر برای آماده سازی دوحه پایتخت این کشور به خاطر بازیهای جام جهانی 2020 ،مسئولین سعی دارن با آخرین فناوری ها حتی خیابان ها رو هم خنک کنند ،بهمین علت خیابانی را با استفاده از شبکه …

دنیای شاد شاد حیوانات

دنیای شاد حیوانات

کی میگه حیوانات ادراک زیادی ندارن؟ من شاید تا قبل از دیدن این ویدئو چنین طرز فکری داشتم ،ولی با دیدن این ویدئو کلا” جهان بینی من عوض شد، ببینین و برای دقایقی غم دنیا رو فراموش کنین.

مجسمه های چوبی عجیب پیرمرد

مجسمه های چوبی

خرید مجسمه های چوبی یکی از کارهای مورد علاقه توریست هاست. بعنوان یک مجسمه سازدر نگاه اول بعید به نظر می رسه که این پیرمرد اصلا کار خاصی بتونه ارائه کنه، ولی پیشنهاد می کنم تا آخر ویدئو رو ببینین چون واقعا متعجب خواهید شد.

پهپاد آبی

پهپاد

بازار تولید انواع پهپاد اونقدر گرم شده که هرروز شاهد مدلی جدید ازاین پرنده های کوچک وکارآمد هستیم. برای استفاده های سطح آب ودریایی ،پهپاد جدیدی ساخته شده که مشکلی برای بلند شدن وفرودروی سطح آب نداره ، ببینین خیلی جالبه.

لباس با واقعیت مجازی

لباس با واقعیت افزوده

با پیشرفت هرروزه فناوری های پوشیدنی ،حالا لباس های جدیدی اومده که با استفاده از فناوری واقعیت افزوده می تواند اندام های درون فرد را به نمایش بگذارد و به نوعی نحوه عملکرد آنها را آموزش دهد.

شوخی توپ توپ

شوخی

همه ما در دوران سربازی مون خاطرات متعددی از شوخی های مختلف دوستان مون داریم که الان ازش یاد می کنیم وبهش می خندیم ،ولی خداییش این شوخی که در این ویدئو میبینین هیچ وقت از یاد نمی ره ولی هیچ وقت روی دوستاتون امتحان نکنین.

تلفن همراه هنگام شارژ!!!

تلفن همراه

همه خوب می دانیم که تلفن همراه راباید شارژ کرد ،اما شاید فکر کنید اشکال نداشته باشه زمانی که گوشی در حال شارژه از خونه بریم بیرون ،اگه این طور فکر میکنید این ویدئو روببینید.

بزغاله بند باز

بزغاله بند باز

تا حالا همه جورش رو دیده بودیم ولی این بزغاله بند باز واقعا هنرمنده و کاری که انجام میده از عهده خیلی از آدم های بند باز ماهر هم برنمی یاد.

بار بد به منزل نمی رسد

بار بد

شنیدین میگن کار از محکم کاری عیب نمی کنه، ولی وقتی بعضی ها نکات ایمنی رو جدی نمی گیرن صدمات زیادی به خودشون و دیگران وارد می کنن، اینجاست که باید گفت: بار بَد به منزل نمی رسد. حالا یک راننده تریلی این کار رو کرده ،بد نیست شما هم ببینید.

۱۲۳...۷صفحه ۱ از ۷

جدیدترین مطالب

وبگردی

املاک فروشی خارج از ایرانفروش ویلا در شهریارفروش مجتمع آپارتمانی در تهرانفروش 400 متر مغازه در شیرازاپلیکیشن مجله دلتاپرسش و پاسخ حقوقی ملکی
فروش آپارتمان مسکونی در اردبیلروف گاردن چکاد بامفروش مجتمع تجاری مسکونیوب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکمشاور املاک برتر