دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه دکوراسیون و معماری معماری های خاص

معماری های خاص

معماری لهستان

موزه ملی فیلارمونیک لهستان ، پاسخی به معماری سنتی

دسته بندی :  معماری های خاص
۰
موزه ملی فیلارمونیک

موزه ملی فیلارمونیک لهستان در شهر  «ﺷﺘِﭽﻴﻦ» قرار دارد و ﺩﺭ ﻓﺴﺘﻴﻮﺍﻝ ﺟﻬﺎﻧﻰ ﻣﻌﻤﺎﺭﻯ در سال 2016 ، ﺑﻪ‎ﻋﻨﻮﺍﻥ «ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ ﺳﺎﻝ ۲۰۱۶ ﺟﻬﺎﻥ» ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩ ﺷﺪه است.

ایرانگردی، خراسان

نیشابور و اولین مسجد چوبی جهان

دسته بندی :  گردشگری
۰
نیشابور

بیایید با دهکده‌ای چوبی آشنا شویم که انگار آمده تا تمام تصورات‌مان از خانه‌های سنگی یا کاهگلی روستایی را به هم بریزد. در آن‌جا خانه‌ها شبیه به دهکده‌های کوه آلپ ساخته شده‌است.

معماری آلمان

قلعه عجیب بورگ التز

دسته بندی :  معماری های خاص
۱
قلعه عجیب

قلعه عجیب بورگ التز یک خانه روستایی بزرگ است که روی صخره‎ای بلند و میان جنگلی پر از درخت قرار گرفته است.

معماری مدرن هتل

اولین هتل زیرزمینی جهان

دسته بندی :  معماری های خاص
۲
اولین هتل

دو طبقه پایینی اولین هتل زیرزمینی دنیا در زیر آب قرار دارد! یکی از این دو طبقه شامل اتاق هایی برای مهمانان و یک رستوران است که مشرف به آکواریومی شگفت‎انگیز قرار دارند.

خانه ‎های پیش ‎ساخته ؛ انتخابی امن برای زندگی

یکی از نمونه‌های بارز پیشرفت معماری و صنعت ساختمان، اختراع خانه‎های پیش‎ساخته است. خانه‎هایی که در مدت چند روز آماده می‎شوند و در محل هم اجرا می‎شوند!

پل چرخان لواسان ؛ ساده اما جذاب

دسته بندی :  معماری های خاص
۱۱
پل چرخان لواسان

پل عابر پیاده‎ای در لواسان تهران، بین دو پارک ساخته شده است که طراحی متفاوتی نسبت به دیگر پل‎های تهران دارد. این پل، که به پل چرخان معروف است، با در نظر گرفتن زیبایی، موجب جذابیت و تشویق مردم برای عبور از پل عابرپیاده شده است.

خانه‎ استخوانی ؛ ترکیبی از دو هنر معماری و مجسمه ‎سازی

دسته بندی :  معماری های خاص
۳
خانه‎ استخوانی کاساباتلو

کاساباتلو (Casa Batlló)، نام خانه‎ای استخوانی است در منطقه پسیج گراسیا که در شهر بارسلون اسپانیا قرار دارد و اثر منحصربه‎فرد معمار مدرنیست اسپانیایی “آنتونی گودی” است.

معماری مدرن متروپل پاراسول، بزرگترین سازه چوبی جهان

دسته بندی :  معماری های خاص
۲
معماری مدرن

معماری مدرن و جالب متروپل پاراسول در کشور اسپانیا، چشم‎های رهگذران و بازدیدکنندگان را به زیبایی خود جلب می‎کند. پاراسول به معنی سایبان است که به طرح قارچی‎شکل این سازه اشاره دارد.

۱۲۳...۲۱صفحه ۱ از ۲۱

جدیدترین مطالب

وبگردی

پرسش و پاسخ حقوقی ملکیاملاک فروشی خارج از ایراناپلیکیشن مجله دلتافروش 400 متر مغازه در شیرازفروش ویلا در شهریارفروش مجتمع آپارتمانی در تهران
روف گاردن چکاد باموب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکفروش مجتمع تجاری مسکونیفروش آپارتمان مسکونی در اردبیلفروش زمین تجاری و مسکونی در تهرانمشاور املاک برتر