ثبت و جستجوی ملک
دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه دکوراسیون معماری های خاص

معماری های خاص

طراحی داخلی مهدکودک

طراحی داخلی مهدکودک

معماری محل تحصیل به طور مستقیم با روند رشد خلاقیت در کودکان در ارتباط است. در این بخش از مجله دلتا در مورد طراحلی داخلی مهدکودک بیشتر بخوانید.

خانه قیفی در توکیو

توکیو

به دلیل افزایش جمعیت و شهرنشینی گرایش معماران به طراحی خانه های کوچک افزایش یافته است. در این بخش از مجله دلتا در مورد خانه قیفی در توکیو بخوانید.

شیشه های رنگی در نمای خارجی ساختمان

نما

استفاده از شیشه های رنگی در نمای خارجی ساختمان، نه فقط بیرون ساختمان ها را زیبا بلکه  هنگام تابش پرتو خورشید، زیبایی چشم نوازی در داخل عمارت ایجاد می‌کند. بازی نور، رنگ و فرم در نمای این بنا ها ، ببیننده را برای لحظاتی به سوی خود می‎کشاند.

مسجد زیبا با معماری شگفت انگیز

مسجد

گنبد ها و گلدسته ها معمولا" نماد معماری مسجد ها را تشکیل می‎دهند. این در حالی است امروزه معماری مدرن، معماری های سنتی را تحت تاثیر قرار داده و آن ها را دگرگون کرده است. در عصر کنونی معماری سنتی مسجد ها نیز تحت تاثیر معماری مدرن، نمایی تازه  و خیره کننده به خود گرفته اند.

ark ، معماری مدرن

آرک ، هتلی از جنس پلاستیک!

دسته بندی :  دکوراسیون
۱۳
ark

هتل دیدنی و منحصربه‎فرد آرک (ark) در کشور چین طراحی شده است. جنس این هتل از پلاستیک‌های فشرده است و به همین دلیل قابلیت اجرا در خشکی یا روی سطح آب را دارد.

معماری لهستان

موزه ملی فیلارمونیک لهستان ، پاسخی به معماری سنتی

دسته بندی :  معماری های خاص
۲
موزه ملی فیلارمونیک

موزه ملی فیلارمونیک لهستان در شهر  «ﺷﺘِﭽﻴﻦ» قرار دارد و ﺩﺭ ﻓﺴﺘﻴﻮﺍﻝ ﺟﻬﺎﻧﻰ ﻣﻌﻤﺎﺭﻯ در سال 2016 ، ﺑﻪ‎ﻋﻨﻮﺍﻥ «ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ ﺳﺎﻝ ۲۰۱۶ ﺟﻬﺎﻥ» ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩ ﺷﺪه است.

ایرانگردی، خراسان

نیشابور و اولین مسجد چوبی جهان

دسته بندی :  گردشگری
۱۱
نیشابور

بیایید با دهکده‌ای چوبی آشنا شویم که انگار آمده تا تمام تصورات‌مان از خانه‌های سنگی یا کاهگلی روستایی را به هم بریزد. در آن‌جا خانه‌ها شبیه به دهکده‌های کوه آلپ ساخته شده‌است.

معماری آلمان

قلعه عجیب بورگ التز

دسته بندی :  معماری های خاص
۱
قلعه عجیب

قلعه عجیب بورگ التز یک خانه روستایی بزرگ است که روی صخره‎ای بلند و میان جنگلی پر از درخت قرار گرفته است.

معماری مدرن هتل

اولین هتل زیرزمینی جهان

دسته بندی :  معماری های خاص
۲
اولین هتل

دو طبقه پایینی اولین هتل زیرزمینی دنیا در زیر آب قرار دارد! یکی از این دو طبقه شامل اتاق هایی برای مهمانان و یک رستوران است که مشرف به آکواریومی شگفت‎انگیز قرار دارند.

۱۲۳...۱۳صفحه ۱ از ۱۳

جدیدترین مطالب

وبگردی

اپلیکیشن مجله دلتاشرکت طراحی داخلی آرلپرسش و پاسخ حقوقی ملکیشهرک ویلاهای چوبی آمیتیسساخت در و پنجره UPVCاملاک فروشی خارج از ایراناجاره واحد تجاری در شهر پردیس
فروش مجتمع تجاری در قموب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکرزرو هتل در ایرانفروش ویلا مدرن در کردان