ثبت و جستجوی ملک
خانه معماری و دکوراسیون معماری های خاص

معماری های خاص

ساختمان سبدی شگفت انگیز

ساختمان سبد

ساختمان سبد در شهر نيوآرک در ايالت اوهايوی آمريكا قرار دارد. جالب است بدانید اين سبد بزرگ‌ترين و گران‌ترين سبد خريدی است كه تا به حال ساخته شده است!

معماری عجیب خانه کویری

معماری کویری عجیب

خانه کویری، نمونه‎ای از سبک "معماری ارگانیک" است. در طراحی داخلی آن از سنگ‌های طبیعی، بدون تغییر و آسیب قابل مشاهده‌ استفاده شده و رنگ و زمینه کلی بنا هماهنگ با محیط اطراف است.

خانه های مکعبی

خانه های مکعبی

خانه‌ های مکعبی در کشور هلند، یکی از شگفت انگیز ترین سازه های  معماری  در دنیا است. خانه های یک بخش از شهر رتردام این کشور به شکل مکعب های معلقی هستند که نمونه آن هیچ جای دیگری دیده نمی شود.

خانه مدرن و حلزونی مکزیک ؛ هماهنگ با طبیعت

خانه مدرن

طراحی خانه مدرن حلزونی بسیار خلاقانه، غیرمعمول و متهورانه است و طراح آن تصمیم گرفته است که شکل زندگی آبزیان را در معماری خود به واقعیت تبدیل کند.

خانه مسافرتی تاشو!

خانه مسافرتی تاشو

خانه مسافرتی تاشو برای روزگار ما می‎تواند بسیار مناسب باشد و اگر مثل نویسنده، خانه‎های کوچک و دنج را به خانه‎های قصرمانند و لوکس ترجیح می‎دهید، آن هم خانه‎ای که مثل تلفن همراه، خانه همراه باشد، شما را به خواندن این مطلب دعوت می‎کنیم.

روستای سنگی ورکانه با معماری سبک رنسانس

روستای سنگی ورکانه

روستای سنگی ورکانه (Varkaneh) در جاده همدان به ملایر، ۲۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر همدان و در جاده سد اکباتان، قرار دارد. این روستای زیبا و چشم‎نواز به «روستای چشمه قل قل» نیز معروف است.

مسجد نصیرالمک شیراز، بازی نور و رنگ

مسجد نصیرالملک

مسجد نصیر الملک یکی از جاذبه های دیدنی شهر شیراز است. مسجدی با معماری خیره کننده و شگفت انگیز که به علت استفاده از گلهای صورتی در کاشیکاری مسجد، به مسجد صورتیِ ایران معروف شده است.

۱۲۳...۲۴صفحه ۱ از ۲۴

جدیدترین مطالب

املاک فروشی خارج از ایراناپلیکیشن موبایل دلتاپرسش و پاسخ حقوقی
مشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانروف گاردن چکاد بامآژانس املاک برترdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورفروش مجتمع تجاری مسکونیگروه مشاورین املاک عسگری