ثبت و جستجوی ملک

معماری های خاص

خانه آینه ای ؛یک معماری خلاقانه

دسته بندی :  معماری و دکوراسیون
۰
خانه آینه ای

در سراسر جهان خانه‎های عجیب و دیدنی وجود دارد که به صورت خلاقانه ساخته شده‎اند. یکی از این خانه‎های عجیب اما بسیار زیبا، خانه آینه ای در ژاپن است.

ساختمان سبدی شگفت انگیز

ساختمان سبد

ساختمان سبد در شهر نيوآرک در ايالت اوهايوی آمريكا قرار دارد. جالب است بدانید اين سبد بزرگ‌ترين و گران‌ترين سبد خريدی است كه تا به حال ساخته شده است!

معماری عجیب خانه کویری

معماری کویری عجیب

خانه کویری، نمونه‎ای از سبک "معماری ارگانیک" است. در طراحی داخلی آن از سنگ‌های طبیعی، بدون تغییر و آسیب قابل مشاهده‌ استفاده شده و رنگ و زمینه کلی بنا هماهنگ با محیط اطراف است.

خانه های مکعبی

دسته بندی :  گوناگون
۶
خانه های مکعبی

خانه‌ های مکعبی در کشور هلند، یکی از شگفت انگیز ترین سازه های  معماری  در دنیا است. خانه های یک بخش از شهر رتردام این کشور به شکل مکعب های معلقی هستند که نمونه آن هیچ جای دیگری دیده نمی شود.

خانه مسافرتی تاشو!

دسته بندی :  یادداشت روز
۲
خانه مسافرتی تاشو

خانه مسافرتی تاشو برای روزگار ما می‎تواند بسیار مناسب باشد و اگر مثل نویسنده، خانه‎های کوچک و دنج را به خانه‎های قصرمانند و لوکس ترجیح می‎دهید، آن هم خانه‎ای که مثل تلفن همراه، خانه همراه باشد، شما را به خواندن این مطلب دعوت می‎کنیم.

روستای سنگی ورکانه با معماری سبک رنسانس

دسته بندی :  معماری و دکوراسیون
۴
روستای سنگی ورکانه

روستای سنگی ورکانه (Varkaneh) در جاده همدان به ملایر، ۲۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر همدان و در جاده سد اکباتان، قرار دارد. این روستای زیبا و چشم‎نواز به «روستای چشمه قل قل» نیز معروف است.

مسجد نصیرالمک شیراز، بازی نور و رنگ

دسته بندی :  گردشگری
۲
مسجد نصیرالملک

مسجد نصیر الملک یکی از جاذبه های دیدنی شهر شیراز است. مسجدی با معماری خیره کننده و شگفت انگیز که به علت استفاده از گلهای صورتی در کاشیکاری مسجد، به مسجد صورتیِ ایران معروف شده است.

عمارت مسعودیه، بنای تاریخی جذاب در تهران

دسته بندی :  گردشگری
۶
عمارت مسعودیه

عمارت مسعودیه از نظر میزان بازدید کننده‎گان با کاخهای تهران برابری می‎کند. با اینکه شامل قسمت‎های بیرونی و اندرونی بوده‎است، اما امروزه از اندرونی آن چیزی باقی نمانده. در زمین پهناورِ آن هفت عمارت به چشم می خورد که از طریق حیاط‎هایی به یکدیگر متصل شده‎اند.

۱۲۳...۲۱صفحه ۱ از ۲۱

جدیدترین مطالب

وبگردی

املاک فروشی خارج از ایراناپلیکیشن مجله دلتافروش 400 متر مغازه در شیرازپرسش و پاسخ حقوقی ملکیفروش مجتمع آپارتمانی در تهران
مشاور املاک برترفروش مجتمع تجاری مسکونیوب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکروف گاردن چکاد بامفروش آپارتمان مسکونی در اردبیل