ثبت و جستجوی ملک

محوطه سازی

تزئین راه پله با گلدان ؛ باغچه‎ای کوچک در آپارتمان شما

تزیین راه پله با گلدان

همه خانه‎ها نیاز به نشاط دارند و این نشاط و طراوت، گاهی با گذاشتن چند گلدان سبز و زیبا در فضای خانه نیز ایجاد می‎شود.

11 ایده آب نما برای فضای کوچک

آب نما برای فضای کوچک

بسیاری از افراد فکر می‌کنند به دلیل کوچکی فضا نمی‌توان از تمام المان‌هایی که می‌تواند یک محوطه را زیبا و با طراوت می‌کند، استفاده کرد. خبر خوب این‎که هر اندازه که فضای شما کوچک باشد، مانعی برای استفاده از برخی از ابزارها نمی‌تواند باشد؛ مثل داشتن یک آب‌ نما برای فضای کوچک.

دیوار سبز ، نگین انگشتری نمای ساختمان

دیوار سبز

دیوار سبز یا گرین وال(green wall) یکی از زیباترین طرح‎هایی است که برای زیباسازی نمای خارجی ساختمان‎ها اجرا می‎شود. این دیوار، پوششی سبز رنگ از گیاهان مختلف است که جلوه‎ای با نشاط و سرزنده به ساختمان و نمای آن می‎بخشد.

4 ترفند برای نگهداری فضای سبز حیاط خانه

فضای سبز حیاط

معمولاً بسیاری از افراد در زمان طراحی فضای سبز حیاط خانه در پی شرایطی هستند که بتوانند با کمترین هزینه، باغچه‌ای سرسبز و زیبا داشته باشند. باید در نظر داشت که فضای سبز بدون مراقبت و نگهداری، طراوت و زیبایی نخواهد داشت.

چگونه حیاط کوچک مان را بزرگ تر نشان دهیم؟

حیاط کوچک

خانه های کوچک امروزی فرصت زندگی در محیطی پویا و شاداب را از انسان ها گرفته است. اما با بکارگیری ترفندهایی کوچک می‎توان از حیاط کوچک نیز برای درست کردن فضایی سبز و زیبا استفاده کرد.

5 ایده‎ جذاب برای طراحی آلاچیق در خانه

طراحی آلاچیق

امروزه با کم شدن متراژ خانه ها متاسفانه از داشتن فضای سبز، آلاچیق های چوبی زیبا و فضایی که بتوان در آن برای مدتی کوتاه به استراحت پرداخت محروم هستیم.

جدید ترین صندلی ها برای استفاده در فضای باز

فضای باز

با آمدن فصل بهار گذران اوقات در فضای باز رواج پیدا می‌کند. یک دکوراسیون فضای باز و خارجی مناسب سپری شدن این اوقات را دلنشین‌تر و مطبوع‌تر می‌کند. مبلمان مناسب در این دکوراسیون نقش به‌سزایی دارد.

9 راهکار خلاقانه برای ایجاد فضای سبز در محیط های کوچک

فضای سبز

ایجاد فضای سبز در محیط های آپارتمانی کنونی امری بسیار مهم است. زیرا با این کار می‎توانید شادابی و نشاط از دست رفته‎ی خانه را جبران کرده و فضایی دلنشین برای خودتان ایجاد کنید.

۱۲۳صفحه ۱ از ۳

جدیدترین مطالب

پرسش و پاسخ حقوقیاپلیکیشن موبایل دلتااملاک فروشی خارج از ایران
مشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورآژانس املاک برترفروش مجتمع تجاری مسکونیروف گاردن چکاد بامگروه مشاورین املاک عسگری