ثبت و جستجوی ملک

دکوراسیون

5 نکته مهم برای دکوراسیون تراس منزل

دکوراسیون تراس منزل

وجود تراس و بالکن در خانه های بی حیاط امروزی موهبتی بزرگ محسوب می‎شود. زیرا می‎توان با اجرای ایده هایی کم خرج و ساده فضای دلپذیر و شادی را ایجاد کرد. اما همان‎طور که می‎دانید برای دکوراسیون تراس منزل و ساخت چنین فضایی نیز باید قوانینی را رعایت کنید.

مبلمان سال 98 برای دکوراسیون منزل

مبلمان سال 98

برای انتخاب مبل هماهنگ با دکوراسیون منزل لازم است که سبک چیدمان خانه خود را بدانید و با شناختن انواع مبلمان، مبلی را انتخاب کنید که بیشترین هماهنگی را با دکوراسیون منزل‌تان داشته باشد.

دانستنی های مهم درباره چیدمان اتاق خواب

چیدمان اتاق خواب

در تعریف اتاق خواب می‎توان گفت این بخش از خانه محیطی است که افراد در آن استراحت می‎کنند و به آرامش می رسند .بنابراین نوع چیدمان، نورپردازی و رنگ های به کار رفته  در اتاق خواب باید به آرامش شما کمک کند.

اشتباهات دکوراسیون خانه از دیدگاه یک طراح

اشتباهات دکوراسیون منزل

دانستن اشتباهات دکوراسیون منزل می‌تواند به داشتن یک چیدمان مناسب و زیبا کمک کند. اجتناب از این اشتباهات باعث بهتر شدن فضای داخلی می‌شود. با هم برخی از این نکات را مرور می‌کنیم.

تاثیر تابلو در زیبایی دکوراسیون اتاق نشیمن

دکوراسیون اتاق نشیمن

دکوراسیون اتاق نشیمن مثل سایر بخش‌های خانه اصول خاص خود را دارد و متشکل ازاجزا و وسایل مختلفی است. یکی از مهمترین این اجزا تابلو است که اگر در محل مناسب نصب شود زیبایی دکوراسیون داخلی را چند برابر می‎کند.

3 نکته مهم درباره نرده و نقش آن در راه پله مدرن

راه پله مدرن

راه پله بخشی از خانه است که از همان ابتدا توجه افراد را به خود جلب می‎کند و اکثر طراحان داخلی آن را اِلمان اصلی در طراحی ساختمان های مختلف می‎دانند.

5 سبک جدید دکوراسیون آشپزخانه سال 2019

آشپزخانه مدرن

در دکوراسیون آشپزخانه ، بیشترین توجه به کابینت‌ها معطوف می‌شود. البته این مسئله کاملاً درست و اصولی است اما فقط کابینت ها باعث زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شما نمی شوند.

چگونه راهروی خانه را زیباتر کنیم؟

راهروی خانه

دکوراسیون داخلی به طراحی و آراستن فضا های داخلی ساختمان بر اساس یک‌سری الگوها و طرح‌های مشخص می‎پردازد. در بحث دکوراسیون داخلی تمام قسمت‌های خانه مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد،طرح‌های نوین و مدرن برای زیباسازی آن‌ها شکل می‌گیرد و سپس به مرحله اجرا درمی‌آیند. راهروی خانه یکی از بخش‌های منزل است که هنگام ورود به ساختمان با آن رو …

6 راه حل ساده برای نورپردازی خانه های تاریک

نورپردازی خانه های تاریک

بهترین و زیباترین آپارتمان ها نیز اگر از نور کافی بی بهره باشند آن‎طور که باید زیبا به نظر نخواهند رسید؛ بنابراین برای نورپردازی خانه های تاریک باید فکر اساسی کرد.

۱۲۳...۲۷صفحه ۱ از ۲۷

جدیدترین مطالب

پرسش و پاسخ حقوقیاپلیکیشن موبایل دلتااملاک فروشی خارج از ایران
delta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورمشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانروف گاردن چکاد بامآژانس املاک برترگروه مشاورین املاک عسگری