دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه دکوراسیون

دکوراسیون

ویژگی های صندلی لهستانی

صندلی لهستانی

صندلی لهستانی در کافه و رستوران به وفور دیده می‌شود. این صندلی توسط "مایکل تونت "طراحی شد و محبوبیت یافت. برای آشنایی بیش تر با این مدل صندلی مجله دلتا را مطالعه کنید.

دیزاین پذیرایی به ۵ روش مدرن

دیزاین پذیرایی

دیزاین پذیرایی یکی از مراحل طراحی دکوراسیون داخلی است و باید با چیدمان تمام بخش های خانه در ارتباط باشد. با خواندن پیشنهادهای مجله دلتا، خانه ای زیبا داشته باشید.

۷ مدل اپن آشپزخانه جذاب

اپن آشپزخانه

اپن آشپزخانه در خانه های مدرن جایگاه ویژه ای دارد. از انواع آن می‌توان به اپن آشپزخانه گچی، ام دی اف، مدل ال، جزیره و دو طرفه را نام برد. با مجله دلتا همراه شوید.

۵ نکته برای چیدمان کوسن فانتزی

کوسن فانتزی

کوسن فانتزی یکی از مدل های مدرن بالشت های تزیینی و دارای طرح های متنوعی است. با دانستن 5 نکته، مانند طراحان داخلی حرفه ای، آن ها را روی مبل، صندلی و تختخواب قرار دهید. مجله دلتا را مطالعه کنید.

شمعدان را کجای دکوراسیون داخلی قرار دهیم؟

شمعدان

می‌خواهید از شمعدان به عنوان وسیله دکوری در دکوراسیون داخلی خانه استفاده کنید اما نمی‌دانید کجا آن را قرار دهید؟ برای پیدا کردن جواب خود، این مطلب مجله دلتا را مطالعه کنید.

وسایل دکوری منزل ؛ ۹ مدل از جذابترین تزیینات خانه

دکوری منزل

لوازم دکوری منزل از جمله نردبان چوبی، گلدان، آینه، کوسن و سایر وسایل تزیینی به شما کمک می‌کند نمایی جذاب و زیبا داشته باشید. در این مطلب مجله دلتا 9 مدل استفاده از وسایل دکوری را ببینید و الهام بگیرید.

۵ نوع رنگ دیوار برای خانه های شیک

رنگ دیوار

رنگ دیوار نقش زیادی در القای احساسات مختلف، در چیدمان خانه دارد. هر کدام از رنگ های سبز آبی، یاسی، زرشکی و ... تاثیر منحصر به فردی در دکوراسیون داخلی خواهند داشت. با مجله دلتا همراه شوید تا کاربرد هر کدام را مورد بررسی قرار دهیم.

چیدمان آشپزخانه عروس با ۸ ایده جذاب

چیدمان آشپزخانه عروس را با استفاده از شلف، گل های آپارتمانی، نورپردازی، انتخاب صحیح رنگ کابینت و سایر موارد می‌توانید زیبا سازید. با مجله دلتا همراه شوید و از ایده های ما الهام بگیرید.

دکوراسیون خانه های ۵۰ متری

دکوراسیون خانه های 50 متری

در دکوراسیون خانه های 50 متری در نظر گرفتن چند گزینه، از جمله مدل پرده، نورپردازی، فرش و نوع مبلمان می‌تواند منجر به داشتن چیدمانی کاربردی و زیبا شود. با مجله دلتا همراه شوید.

۱۲۳...۴۱صفحه ۱ از ۴۱

جدیدترین مطالب

وبگردی

املاک فروشی خارج از ایراناپلیکیشن مجله دلتاپرسش و پاسخ حقوقی ملکیشرکت طراحی داخلی آرل
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکفروش ویلا مدرن در کردان