ثبت و جستجوی ملک
دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه دکوراسیون

دکوراسیون

سانسوریا ؛ گیاه سایه دوست

سانسوریا، گیاهی سایه دوست و در برابر تغییرات آب و هوا و نورِ کم، مقاوم است. این گیاه را به عنوان تصفیه کننده طبیعی هوا در خانه قرار دهید و از زیبایی برگ های آن لذت ببرید. با مجله دلتا همراه شوید.

رازهای چیدمان اتاق نوزاد

با رعایت چند نکته، بدون پرداخت هزینه های سنگین، می‌توانید اتاق نوزاد را چیدمان کنید و به استقبال عضو جدید بروید. رازهای چیدمان اتاق نوزاد را در مجله دلتا بخوانید.

4 مدل از تزیین کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

اهیمت تزیین دیوار پشت تلویزیون به این دلیل است که در بیش تر خانه های ایرانی، تلویزیون به عنوان کانون توجهِ دکوراسیون داخلی شناخته می‌شود. با استفاده از کاغذ دیواری این بخش را زیبا سازید. خواندن این مطلب در مجله دلتا را از دست ندهید.

مقابله با آلودگی هوا در فضای منزل

آلودگی هوا

آلودگی هوا یکی از نگرانی های بزرگ روزمره همه ماست که فقط مختص فضای بیرونی نیست. برای داشتن هوایی سالم درون منزل لازم است اقداماتی صورت گیرد که در این بخش از مجله دلتا به آن ها اشاره می‌کنیم.

پادری نمدی

پادری نمدی یکی از محبوب ترین کفپوش های مورد استفاده در دکوراسیون منازل است. در این بخش از مجله دلتا با آن بیش تر آشنا می‌شویم.

نقش رنگ در مدل کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

نقش رنگ در کاغذ دیواری را بشناسید تا بتوانید به بهترین نحو از این دیوارپوش جذاب در دکوراسیون داخلی منزل بهره بگیرید. این بخش از مجله دلتا را مطالعه کنید.

کناف سقف ؛ نمایی مدرن و زیبا

کناف سقف

یکی از فضاهایی که کناف سقف در آن کاربرد زیادی دارد، اتاق پذیرایی است. فرم پذیرایی در بیش تر خانه های ایرانی به شکل مستطیل است. برای آشنایی بیشتر با کناف سقف و نحوه اجرای آن در خانه، این بخش از مجله دلتا را مطالعه کنید.

کاربرد مجسمه دکوری در چیدمان خانه

مجسمه

مجسمه یکی از وسایل تزیینی پرکاربرد در دکوراسیون داخلی است. با انتخاب مناسب ‌می‌توانیم به چیدمان خانه هویت ببخشیم. این بخش از مجله دلتا را که در مورد کاربرد مجسمه در منزل است، مطالعه کنید.

۱۲۳...۳۹صفحه ۱ از ۳۹

جدیدترین مطالب

وبگردی

اپلیکیشن مجله دلتاشهرک ویلاهای چوبی آمیتیسپرسش و پاسخ حقوقی ملکیشرکت طراحی داخلی آرلساخت در و پنجره UPVCاجاره واحد تجاری در شهر پردیساملاک فروشی خارج از ایران
رزرو هتل در ایرانوب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکفروش مجتمع تجاری در قمفروش ویلا مدرن در کردان