ثبت و جستجوی ملک
خانه معماری و دکوراسیون

معماری و دکوراسیون

آکواریوم آپارتمانی ؛جلوه ای مدرن در دکوراسیون خانه

آکواریوم آپارتمانی

استفاده از آکواریوم آپارتمانی در دکوراسیون داخلی خانه یکی از ایده‎های خلاقانه و منحصربه‎فردی است که می‎تواند زیبایی را به آپارتمان‎های شما هدیه دهد.

تزئین راه پله با گلدان ؛ باغچه‎ای کوچک در آپارتمان شما

تزیین راه پله با گلدان

همه خانه‎ها نیاز به نشاط دارند و این نشاط و طراوت، گاهی با گذاشتن چند گلدان سبز و زیبا در فضای خانه نیز ایجاد می‎شود.

دکوراسیون داخلی جذاب خانه دوبلکس در پکن

خانه دوبلکس

خانه دوبلکس آجری شهر پکن، با معماری خاص خود برای زندگی یک خانواده کوچک طراحی شده است. این خانه کوچک، با اتکا به سبک مدرن طراحی شده و نمود این سبک را در تمامی فضا و وسیله‎های مورد استفاده در آن می‎توان مشاهده کرد.

ایده‎های فوق‎العاده برای مرتب کردن خانه

مرتب کردن خانه

مرتب کردن خانه کاری سخت اما ضروری است؛ زیرا اگر فقط چند روز از فضا و وسایل موجود در کابینت‎ها، کشوها و کمدها غافل شوید؛ با محیطی به‎هم ریخته و بی سامانی روبه‎رو خواهید شد که مرتب کردنش به مراتب سخت‎تر از قبل است.

ساختمان سبدی شگفت انگیز

ساختمان سبد

ساختمان سبد در شهر نيوآرک در ايالت اوهايوی آمريكا قرار دارد. جالب است بدانید اين سبد بزرگ‌ترين و گران‌ترين سبد خريدی است كه تا به حال ساخته شده است!

11 ایده آب نما برای فضای کوچک

آب نما برای فضای کوچک

بسیاری از افراد فکر می‌کنند به دلیل کوچکی فضا نمی‌توان از تمام المان‌هایی که می‌تواند یک محوطه را زیبا و با طراوت می‌کند، استفاده کرد. خبر خوب این‎که هر اندازه که فضای شما کوچک باشد، مانعی برای استفاده از برخی از ابزارها نمی‌تواند باشد؛ مثل داشتن یک آب‌ نما برای فضای کوچک.

4 راهکار برای داشتن دکوراسیون بهاری در منزل

دکوراسیون بهاری در منزل

داشتن دکوراسیون منزل بهاری با رنگ‎های متفاوت چندان هم دشوار نیست؛ بلکه با کمی دقت و با استفاده از رنگ‎های روشن، هماهنگ و بهاری می‎توان به راحتی خانه را نو کرد.

معماری عجیب خانه کویری

معماری کویری عجیب

خانه کویری، نمونه‎ای از سبک "معماری ارگانیک" است. در طراحی داخلی آن از سنگ‌های طبیعی، بدون تغییر و آسیب قابل مشاهده‌ استفاده شده و رنگ و زمینه کلی بنا هماهنگ با محیط اطراف است.

۱۲۳...۵۶صفحه ۱ از ۵۶

جدیدترین مطالب

پرسش و پاسخ حقوقیاپلیکیشن موبایل دلتااملاک فروشی خارج از ایران
آژانس املاک برترفروش مجتمع تجاری مسکونیdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورروف گاردن چکاد باممشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانگروه مشاورین املاک عسگری