ثبت و جستجوی ملک
خانه مطالب پیشنهادی

مطالب پیشنهادی

نصف دارایی و املاک مرد به همسرش داده می شود!

تنصیف دارایی

شاید بارها شنیده باشیم که در خارج از کشور نصف اموال و دارایی مرد بعد از طلاق به همسرش می‎رسد. خوب و البته لازم است که بدانید این موضوع در قانون ایران نیز اتفاق می‎افتد. اما بسیاری از زوج ها در هنگام عقد، بدون توجه و خواندن شروطی که در دفترچه ازدواجی که پیش روی آن‎ها قرار می‎دهند، تمامی آن صفحات را امضا می‎کنند. یکی از همین مطالب مهم، شرط تنصیف دارایی است.

دکوراسیون خانه 30 متری با طراحی خلاقانه

دکوراسیون خانه 30 متری

برای دکوراسیون خانه های کوچک همیشه باید ایده های خاصی را به‎کار برد. به همین منظور امروز در این گزارش شما را با یکی از این ایده های خلاقانه برای دکوراسیون خانه 30 متری آشنا خواهیم کرد.

اولین آژانس دلتا ، برترین در بهمن 97

اولین آژانس

آخرین مراسم تقدیر از برترین آژانس های دلتا در سال 97 ، شنبه 4 اسفند با حضور مدیر عامل هلدینگ دلتا و جمعی از مدیران ، سرپرستان ، مسئولان و کارکنان آژانس های تابعه و دفتر مرکزی دلتا برگزار شد.

اجاره خانه به قصد آدم ربایی (+پادکست)

تصادف ساختگی

سه مجرم سابقه دار که پس از اجاره خانه و ساخت مخفیگاه در حاشیه شهر با تصادف ساختگی دختر تاجر سرشناس را ربوده بودند، با اقدامات علمی پلیس آگاهی دستگیر شدند. شیوه پلیس در مرتبط کردن سرنخ های این پرونده، نکات قابل توجهی دارد که دوسیه های شهر به آن پرداخته است.

افزایش شانس با ریسک های کوچک (+ویدئو)

افزایش شانس

تِد یا TED یک مجموعه همایش جهانی است که با شعار «ایده‌ها ارزش گسترش دارند» برگزار می‌شود. تمرکز اولیه تد روی تکنولوژی و طراحی بود، اما چند سالی است که سخنرانان به مباحث علمی، فرهنگی و دانشگاهی هم می‎پردازند. برای دسترسی بهتر فارسی زبانان به این سخنرانی‎ها، مجله دلتا  دوبله کردن سخنرانی‎های تد را در دستور کار قرار داده است. شما …

قتل به بهانه خریدن خانه (+پادکست)

خریدن خانه

کلاهبرداری به بهانه خریدن خانه یا اجاره آن از مدت‌ها قبل آفت بازار ملک بوده است. جلوگیری از این اقدامات مجرمانه که گاهی شکل جنایی به خود می‌گیرد، با راهکارها و آموزه‌های پلیس قابل پیشگیری است. از این رو بررسی موردی پرونده‌های کلاهبرداری و استفاده از راهکارهای پلیس در هر پرونده می‌تواند از بروز این دست حوادث جلوگیری کند.

بچه‌های املاک دلتا 5، بار دیگر گل کاشتند (+ویدئو)

آژانس املاک دلتا 5 پس از 2 ماه توانست به صدر بازگردد و برای هفتمین بار در سال جاری عنوان برترین آژانس ماه املاک دلتا را از آن خود کند.

قیمت خانه ارزان‌تر هم می‌شود

قیمت خانه

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به تاثیر بازار ارز بر روند قیمت مسکن گفت: «اگر روند کاهش قیمت ارز ادامه داشته باشد یا نرخ دلار در همین سطح باقی بماند در هفته دوم بهمن یا اسفند ماه شاهد کاهش ۲۵ تا ۳۰ درصدی قیمت‌ها خواهیم بود.»

صراف قلابی مشاوران املاک را فریب داد!

صراف قلابی

صراف قلابی مشاوران املاک را فریب داد. اما با پیگیری هولدینگ دلتا دستگیر شد. کلاهبرداری که موفق شده بود دو مشاور املاک و یک خانواده را فریب بدهد، هفته‌ی پیش دستگیر شد.

۱۲۳...۵صفحه ۱ از ۵

جدیدترین مطالب

پرسش و پاسخ حقوقیاملاک فروشی خارج از ایراناپلیکیشن موبایل دلتا
آژانس املاک برترdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورروف گاردن چکاد باممشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانگروه مشاورین املاک عسگری