ثبت و جستجوی ملک
خانه فناوری ساختمان

فناوری ساختمان

آشپزخانه هوشمند

آشپزخانه هوشمند

امروزه واژه هوشمند در مورد وسایل زیادی به کار می‎رود. از گوشی و تبلت گرفته تا بسیاری از وسایل خانه؛ از جمله آشپزخانه هوشمند. در این مطلب چند وسیله مفید و کاربردی در آشپزخانه هوشمند به شما معرفی می‌شود.

ساخت خانه کامل با چاپگر سه بعدی (+ویدئو)

ساخت خانه کامل با چاپگر سه بعدی

ساخت خانه کامل با چاپگر سه بعدی ، انقلابی در صنعت ساختمان محسوب می‎شود و به زودی شاهد اتفاق‎هایی هیجان‎انگیزتر در این خصوص خواهیم بود.

«نولا»؛ خانه‌ای با‌کمترین میزان آسیب به طبیعت +تصاویر

«نولا»؛خانه‌ای با کمترین میزان آسیب به طبیعت

یک طراح فنلاندی خانه کوچکی به نام «نولا» طراحی کرده که با وجود سادگی و کوچکی، بسیار زیباست و هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کند.

لذت تماشای فوتبال در «خانه توپی» +تصاویر

تماشای فوتبال در «خانه توپی»

تماشای فوتبال در خانه‌ای که به شکل توپ است قطعا تجربه دلپذیری برای فوتبال‌دوستان خواهد بود؛ «خانه توپی» یکی از مکانهایی است که چنین امکانی را برای شما فراهم خواهد کرد.

با این ابزار، امنیت خانه‌ خود را افزایش دهید

با این ابزار، امنیت خانه‌تان را افزایش دهید

گوگل به منظور افزایش امنیت خانه کاربرانش، از قابلیت جدیدی رونمایی کرده است که به آنها ورود افراد غریبه و باز بودن در منزل را هشدار می دهد.

سفینه‌ای برای 12 هزار کارمند! (+تصاویر)

بهترین ساختمان اداری دنیا

کار در ساختمانی که شبیه بشقاب‌پرنده است ایده‌ای جذاب برای کارمندان آن خواهد بود. شرکت اپل در جدیدترین دستاورد خود بر پروژه ساخت اپل پارک متمرکز شده است.

پنجره‌های هوشمند برای تنظیم نور و دمای خانه

تنظیم نور و دمای خانه، با پنجره‌های هوشمند

تنظیم نور‌ و دمای خانه به طورهمزمان،کاری مشکل است اما محققان سوئیسی پنجره هوشمندی طراحی کرده‌اند که شرایط فضای داخلی خانه را همیشه مطلوب نگه‌ می‌دارد.

در کمتر از 6 ساعت، صاحبخانه شوید + تصاویر

در کمتر از 6 ساعت، صاحبخانه شوید

شاید باورش برایتان کمی سخت برسد که بتوان در کمتر از 6 ساعت، صاحبخانه شد، آنهم صاحبِ خانه‌ای که از استحکام کافی در برابر حوادث طبیعی به ویژه زلزله برخوردار باشد.

۱۲۳۴صفحه ۱ از ۴

جدیدترین مطالب

پرسش و پاسخ حقوقیاملاک فروشی خارج از ایراناپلیکیشن موبایل دلتا
مشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانروف گاردن چکاد بامdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورآژانس املاک برترگروه مشاورین املاک عسگری