دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه فناوری ساختمان

فناوری ساختمان

دکوراسیون خلاقانه ؛ طراحی فضای داخلی با لوله‎

طراحی خلاقانه

یکی از مشکلات دکوراسیون داخلی برخی از خانه‎ها؛ نحوه قرار گرفتن لوله‎های تأسیسات است که گاه فضای داخلی خانه را زشت و نامناسب می‎کند. در این مطلب راهکار‎هایی ارائه شده است تا بتوان ظاهر نازیبای فضای داخلی را تغییر داده و جذاب کنیم.

آشپزخانه هوشمند

آشپزخانه هوشمند

امروزه واژه هوشمند در مورد وسایل زیادی به کار می‎رود. از گوشی و تبلت گرفته تا بسیاری از وسایل خانه؛ از جمله آشپزخانه هوشمند. در این مطلب چند وسیله مفید و کاربردی در آشپزخانه هوشمند به شما معرفی می‌شود.

لذت تماشای فوتبال در «خانه توپی» +تصاویر

تماشای فوتبال در «خانه توپی»

تماشای فوتبال در خانه‌ای که به شکل توپ است قطعا تجربه دلپذیری برای فوتبال‌دوستان خواهد بود؛ «خانه توپی» یکی از مکانهایی است که چنین امکانی را برای شما فراهم خواهد کرد.

ربات معمار! + تصاویر

ربات معمار

ربات‌ها امروزه برای کاربردهای گوناگون طراحی شده‌اند و با پیشرفت علم و تکنولوژی هر روز شاهد اختراع انواع مختلفی از این رباتها هستیم.

۱۲۳صفحه ۱ از ۳

جدیدترین مطالب

وبگردی

پرسش و پاسخ حقوقی ملکیفروش زمین تجاری در تهران رودهناپلیکیشن مجله دلتافروش 400 متر مغازه در شیرازاملاک فروشی خارج از ایرانفروش مجتمع آپارتمانی در تهرانفروش ویلا در شهریار
فروش زمین تجاری و مسکونی در تهرانروف گاردن چکاد باموب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکفروش مجتمع تجاری مسکونیفروش آپارتمان مسکونی در اردبیلمشاور املاک برتر