ثبت و جستجوی ملک
خانه سبک زندگی

سبک زندگی

اختراعاتی که باغبانی را برای‎تان آسان و لذت بخش می‎کنند (+ویدئو)

اختراعاتی که باغبانی را برای‎تان آسان و لذت بخش می‎کنند

اختراعاتی که باغبانی را برای‎تان آسان و لذت بخش می‎کنند را در ویدئوی زیر ببنید و با این ابزار لذت بیشتری از باغبانی را تجربه کنید.

ترفندهایی ساده و موثر برای بهینه‎سازی سرویس بهداشتی (+ویدئو)

ترفندهایی ساده و موثر برای بهینه‎سازی سرویس بهداشتی را در ویدئوهای مجله دلتا مشاهده کنید. به گزارش مجله دلتا؛ یکی از قسمت‎هایی که باید دائم تمیز شود و به نظافت آن اهمیت ویژه ای داد، سرویس بهداشتی و حمام خانه است. برای نظافت سرویس‎های بهداشتی با توجه به جنس کف، دیوارها، دستشویی، وان و… مواد شوینده و لوازم مناسب را …

میدان حسن‎آباد؛ نماد معماری دوره رنسانس در تهران (+ویدئو)

میدان حسن‎آباد؛ نماد معماری دوره رنسانس در تهران

کمتر کسی می‌داند که پیش از ساخت این میدان تاریخی، باغی بزرگ در این محوطه قرار داشته که متعلق به میرزا یوسف آشتیانی بوده. او پس از گسترش یافتن تهران، آن منطقه را به نام پسرش «حسن»، حسن‌آباد نامگذاری کرد که این وجه‎تسمیه نامگذاری حسن‌آباد است. هر چند که پیش از آن این محله به هشت‌ گنبد معروف بوده.

روش‌های ساده پس‌انداز برای خرید خانه

پس‌انداز خرید خانه

روش‌های ساده پس‌انداز برای خرید خانه را همه بلد نیستند. برای خرید خانه یا باید پول نقد داشته باشید یا پس‌اندازی معقول برای اخذ وام. با توجه به هزینه‌ی بالای زندگی و درآمدهای معمولی، بعضی افراد دیگر قید خانه‌دار شدن را زده‌اند.

مثل حرفه‌ای‌ها لوله‌های بسته را باز کنید

باز کردن سینک

یکی از بدترین اتفاقاتی که در هر خانه‌ای ممکن است بیفتد، گرفتگی لوله است. شکل و بوی ناخوشایندی که در این وضعیت ایجاد می‌شود اعضای خانه را کلافه می‌کند و آن‌ها را به فکر چاره‌جویی می‌اندازد.

۱۲۳...۷صفحه ۱ از ۷

جدیدترین مطالب

پرسش و پاسخ حقوقیاپلیکیشن موبایل دلتااملاک فروشی خارج از ایران
مشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانروف گاردن چکاد بامdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورآژانس املاک برترگروه مشاورین املاک عسگری