ثبت و جستجوی ملک
خانه دیدنی ها

دیدنی ها

ارگ کریمخان زند

ارگ کریمخان

اگر به شیراز سفر کرده و در میدان شهدای این شهر بارها از جلوی کاخی برج و بارو دار رد شده، اما داخل آن نرفته‎اید، پیشنهاد می‎کنیم حتماً برای دیدن ارگ کریمخان زند، پادشاهی که پادشاهی نکرد، اقدام کنید.

چادگان، ییلاقِ زاینده رود

چادگان

چادگان دهکده کوچکی‎است در نزدیکی زاینده‎رود، با آب و هوای معتدل و مطبوع. با طبیعتی بکر و زیبایی‎های منحصربه‎فرد که ییلاقی برای اصفهانی‎ها به شمار می‎رود.

باغ شاهزاده ماهان ، بهشتی در دل کویر

باغ شاهزاده ماهان

باغ شاهزاده ماهان کرمان بزرگ‎ترین و زیباترین باغ ایرانی است که مانند زمردی مستطیل‎شکل، بر حلقه طلایی شن‎های کویر می‎درخشد. با فضایی دل‎انگیز و چشم‎اندازی روح‎نواز، که هنگام ورود به باغ و گذشتن از سر‎در، مانند تابلوی نقاشی‎ مقابل چشمان‎تان ظاهر می‎شود.

ساختمان سبدی شگفت انگیز

ساختمان سبد

ساختمان سبد در شهر نيوآرک در ايالت اوهايوی آمريكا قرار دارد. جالب است بدانید اين سبد بزرگ‌ترين و گران‌ترين سبد خريدی است كه تا به حال ساخته شده است!

مرنجاب، قلب تپنده کویرهای ایران

مرنجاب

کویر مرنجاب در بیابان‎های مرکزی ایران در نزدیکی دریاچه نمک آران و بیدگل قرار دارد. با کاروانسرایی برج و بارو دار و بسیار زیبا که مانند قلبی تپنده در دل وسیع کویر جای گرفته است. اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت ماه، بهترین زمان سفر به این کویر حیرت‎انگیز و با شکوه است.

باغ ارم شیراز، میزبان 233 هزار گردشگر نوروزی

باغ ارم

یکی از قدیمی‎ترین و زیباترین باغ‎های ایران، باغ ارم شیراز است که جاذبه گردشگری بی مثالش هر ساله هزاران گردشگر را از سراسر جهان به ایران می‎کشاند.

۱۲۳صفحه ۱ از ۳

جدیدترین مطالب

اپلیکیشن موبایل دلتاپرسش و پاسخ حقوقیاملاک فروشی خارج از ایران
روف گاردن چکاد باممشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانفروش مجتمع تجاری مسکونیآژانس املاک برترdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورگروه مشاورین املاک عسگری