ثبت و جستجوی ملک
خانه دیدنی ها

دیدنی ها

همه جای ایران سرای من است (+ویدئو)

ایران

تمام آنچه شما برای انتخاب یک مکان به عنوان مقصد گردشگری به آن نیاز دارید، در مقالاتی تخت عنوان همه جای ایران سرای من است، به اختصار توضیح داده شده است. این مقاله: به معرفی باداب سورت، آبشار کبودوال، کلیسای وانک و ارگ راین پرداخته است.

کاریزِ کیش، 10000 متر زیر دریا

کاریزِ کیش

کاریزِ کیش، که با نام شهر زیر زمینی معروف شده است با وسعت 10000 متر در عمق 16 متری در زیر زمین بنا شده است. با سقفی پوشیده شده از صدف و مرجانهایی به عمرِ 270 میلیون سال که در برخی قسمتها قدمت این مرجانها به 570 میلیون سال نیز می رسد.

ماسوله، دهکده‎ای رویایی

ماسوله

ماسوله دهکده‎ای است با قدمتی که به قرن چهاردهم میلادی می‎رسد. با طبیعتی بکر و دست نخورده از کوهستانها، آبشارها، جنگل های انبوه، ییلاق ها و همچنین دره های زیبای شرقی.

ییلاقِ دربند، گردشگاهی فرح بخش در تهران

ییلاق دربند

دربند ییلاقی برای گردشگری در شمال تهران است. جاذبه‎های طبیعی و دیدنی این منطقه خوش آب و هوا در کوهپایه البرز، سالیانی است که پذیرای گردشگران، کوهنوردان و خانواده های بسیاری است که می خواهند ساعاتی را به دور از همهمه شهر به گردش و تفریح بپردازند.

سقالکسارِ گیلان، دریاچه‎ی پاک ایران

دریاچه سقالکسار

وقتی از مناظر زیبا حرف می‎زنیم، همه ما ناخوداگاه یاد طبیعت و جنگل‎های دست نخورده شمال کشورمان می‎افتیم. اما دریاچه سقالکسار و مناظر اطراف آن مانند بهشت کوچکی‎است که وقتی قدم به آنجا می‎گذارید حتی باورتان نمی‎شود که اینجا ایرانِ خودمان است.

آبشار آب‎پری یا پری رویان

آبشار اب پری

آبشار آب پری یا پری رویان با نام اصلی پری او، یکی از زیبا ترین آبشارها در استان مازندران است. که به دلیل طبیعت بکر و آب و هوای مناسب به یکی از مناطق گردشگری و توریستی شمال کشور بدل شده است.

چگونه سفر نوروزیِ کم‎هزینه اما به یاد ماندنی داشته باشیم؟

سفر نوروزیِ کم‎هزینه و به یاد ماندنی فقط با برنامه ریزی و کمی تامل برای کم کردن هزینه‎های سفر امکان پذیر است. لازم نیست برای داشتن سفری دلچسب و مفرح‎ پول زیادی هم داشته باشیم.

مسجد نصیرالمک شیراز، بازی نور و رنگ

مسجد نصیرالملک

مسجد نصیر الملک یکی از جاذبه های دیدنی شهر شیراز است. مسجدی با معماری خیره کننده و شگفت انگیز که به علت استفاده از گلهای صورتی در کاشیکاری مسجد، به مسجد صورتیِ ایران معروف شده است.

۱۲صفحه ۱ از ۲

جدیدترین مطالب

پرسش و پاسخ حقوقیاپلیکیشن موبایل دلتااملاک فروشی خارج از ایران
مشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورآژانس املاک برترروف گاردن چکاد بامگروه مشاورین املاک عسگری