دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه دیدنی ها

دیدنی ها

اردیبهشت دل‎انگیز در ترکمن صحرا

دسته بندی :  گردشگری
۲۹
170
ترکمن‎ صحرا

ترکمن صحرا منطقه وسیعی از شمال شرقی کشورمان است که زیبایی‎های بی‎نظیرش ستودنی‎است. با تپه‎ماهورها و اسب‎های اصیلی که در دشت‎ها و تپه‎ها می‎خرامند، دخترانی با لباس‎های رنگین و زیور آلاتی چشم نواز و مردانی از جنس کوه.

جنگل ابر با درختانی در آغوش ابرها

دسته بندی :  دیدنی ها
۳۲
242
جنگل ابر

همیشه دیدن جنگل های مرموز و عمیق، درختانی که با نزدیک شدن تاریکی هوا روی دشتی از ابر می خزند، وَ صدای پرندگان ناشناخته در این بین، ترسناک و خالی از لطف نیست. اگر هیجان دیدن یک چنین مکانی را دارید حتما به جنگل ابر سفر کنید.

باغ شاهزاده ماهان ، بهشتی در دل کویر

دسته بندی :  دیدنی ها
۱۸
115
باغ شاهزاده ماهان

باغ شاهزاده ماهان کرمان بزرگ‎ترین و زیباترین باغ ایرانی است که مانند زمردی مستطیل‎شکل، بر حلقه طلایی شن‎های کویر می‎درخشد. با فضایی دل‎انگیز و چشم‎اندازی روح‎نواز، که هنگام ورود به باغ و گذشتن از سر‎در، مانند تابلوی نقاشی‎ مقابل چشمان‎تان ظاهر می‎شود.

ساختمان سبدی شگفت انگیز

ساختمان سبد

ساختمان سبد در شهر نيوآرک در ايالت اوهايوی آمريكا قرار دارد. جالب است بدانید اين سبد بزرگ‌ترين و گران‌ترين سبد خريدی است كه تا به حال ساخته شده است!

مرنجاب، قلب تپنده کویرهای ایران

دسته بندی :  دیدنی ها
۱۴
106
مرنجاب

کویر مرنجاب در بیابان‎های مرکزی ایران در نزدیکی دریاچه نمک آران و بیدگل قرار دارد. با کاروانسرایی برج و بارو دار و بسیار زیبا که مانند قلبی تپنده در دل وسیع کویر جای گرفته است. اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت ماه، بهترین زمان سفر به این کویر حیرت‎انگیز و با شکوه است.

تماشاگه زمان، موزه ساعت‎های جهان

دسته بندی :  دیدنی ها
۱۲
201
تماشاگه زمان

موزه ساعت که به تماشاگه زمان نام‎گذاری شده، کلکسیونی از ساعت‎های مختلف است که برای بازدید عموم آزاد بوده و ساعت‎های مختلفی از قرن‎ها پیش را به نمایش گذاشته است.

چابهار و پدیده گِل فِشان کنارک

دسته بندی :  مطالب پیشنهادی
۴۰
567
گِل افشان

پدیده گل فشان کنارک، در چابهارِ استان سیستان و بلوچستان است. به دلیل خواص درمانی این پدیده گل فشان ،هرسال میزبان تعداد بی‎شماری از گردشگران داخلی و خارجی است.

پل طبیعت، گذرگاهی بدون خودرو

دسته بندی :  گردشگری
۱۱
142
پل طبیعت

پل طبیعت تهران، یکی از نماد های شهر تهران است. سازه‎ای عظیم و بی‎نظیر، در منطقه عباس آباد، که دو پارک شاخص پایتخت، یعنی بوستان آب و آتش را به بوستان طالقانی متصل می‎کند.

۱۲صفحه ۱ از ۲

جدیدترین مطالب

وبگردی

اپلیکیشن مجله دلتافروش زمین تجاری در تهران رودهنساخت در و پنجره UPVCشرکت طراحی داخلی آرلاملاک فروشی خارج از ایرانفروش ویلا در شهریارپرسش و پاسخ حقوقی ملکی
روف گاردن چکاد بامرزرو هتل در ایرانفروش زمین تجاری و مسکونی در تهرانمشاور املاک برتروب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک