ثبت و جستجوی ملک
خانه صدا و تصویر

صدا و تصویر

با وسایل جاگیر خانه، خداحافظی کنید! (+ویدئو)

بسياری از ما از کوچکی خانه‎هايی که داريم، گله‎منديم، به‎خصوص از وسایلی که جاگیر است و موجب می‎شوند که خانه همیشه شلوغ به نظر برسد. اما بايد بدانیم که با انجام دادن ترفندهایی که وجود دارد، می‎توان از دست وسایل جاگیر راحت شد.

دهکده عروسکی ناگورو ( + ویدئو )

دهکده عروسکی

دهکده عروسکی در روستای  ناگورو  ژاپن است و هم‎اکنون فقط  35 نفر جمعیت دارد. «آیانو تسوکیمی»، بانوی 70 ساله و هنرمندی است که این عروسک های جالب را ساخته است.

وسایل کمک آموزشی بسازیم – بخش دوم (+ویدئو)

وسایل کمک آموزشی، تاثیر بسیار زیادی بر آموزش دانشجویان و دانش آموزان دارد. این وسایل، که به نوعی مکمل کتب درسی هستند، کمک می‌کنند تا یادگیری سریعتر و بهتر انجام شود.

تزیین خانه با وسایل دور ریختنی (+ویدئو)

شما می‌توانید با استفاده از خلاقیت و نوآوری، از این وسایل دورریختنی بهتر استفاده کرده و وسایل تزیینی جالبی درست کنید که در خانه شما زیباتر از شکل قبلی‌شان به نظر بیایند.

ناصرالدین شاه در خانه سریال شهرزاد (+ویدئو)

تا حرف از سیر و سیاحت می شود خیلی ها به کمتر از سفر به گوآ و جزایر قناری راضی نمی‎شوند. اما ما می‌خواهیم گردشگری را از ایران خودمان شروع کنیم. امروز می‎خواهیم به سراغ اولین خانه‎ سه طبقه ایرانی برویم که زمان ساختش، ناصرالدین شاه قاجار را هم انگشت به دهن مانده بود. خانه موتمن الاطبا در منطقه پامنار …

هنگام وقوع سیل چه باید کرد؟

وقوع سیل

هنگام وقوع سیل چه باید کرد؟ سیل یکی از بلایای طبیعی است که بسته به شرایط مختلف اتفاق می‌افتد. اما آنچه که اهمیت دارد، دانستن و رعایت نکات ایمنی هنگام وقوع سیل است. چگونه در چنین شرایطی از خود مراقبت کنیم؟ چرا که با دانستن نکات ایمنی می‌توانیم از خود و نزدیکانمان محافظت کنیم. برای مشاهده ویدئوهای بیشتر به صفحه …

همه جای ایران سرای من است (+ویدئو)

ایران

تمام آنچه شما برای انتخاب یک مکان به عنوان مقصد گردشگری به آن نیاز دارید، در مقالاتی تخت عنوان همه جای ایران سرای من است، به اختصار توضیح داده شده است. این مقاله: به معرفی باداب سورت، آبشار کبودوال، کلیسای وانک و ارگ راین پرداخته است.

۱۲۳...۱۱صفحه ۱ از ۱۱

جدیدترین مطالب

اپلیکیشن موبایل دلتااملاک فروشی خارج از ایرانپرسش و پاسخ حقوقی
مشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورفروش مجتمع تجاری مسکونیآژانس املاک برترروف گاردن چکاد بامگروه مشاورین املاک عسگری