دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک

گفت و گو

خانه بخریم یا صبر کنیم ، پرسش خریداران و پاسخ مشاوران

دسته بندی :  خبر و گزارش
۴
خانه بخریم یا صبر کنیم

تحولات فضای کلی اقتصاد و به‎خصوص بخش مسکن در ابتدای سال 98، خریداران مسکن را دچار این پرسش اساسی کرده است که خانه بخریم یا صبر کنیم؟ پاسخ به این سوال از زبان مشاوران دلتا می‌تواند تا حد زیادی راه‎گشای خریداران و فروشندگان باشد.

مدیر معاملات آژانس دلتا 5: بازار مسکن 98 بهتر می شود

دسته بندی :  خبر و گزارش
۱
آژانس املاک دلتا 5

پوریا کهنسال در گفتگو با مجله دلتا به تحلیل بازار مسکن پرداخت و گفت نشانه‌هایی از رونق بازار مسکن در سال 98 وجود دارد که یکی از آنها ساخت واحدهای متناسب با نیاز جامعه در سال 97 است.

گران فروشی ملک درآخر سال ؛ سودجویی یا اجبار؟

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
گران فروشی ملک آخر سال

تحولات روزهای اخیر در افزایش قیمت مسکن باعث شده که موضوع گران فروشی ملک آخر سال بازهم در بازار شایع شود. از این رو مجله دلتا در گفتگو با کارشناسان به تبیین این موضوع پرداخته است.

رشد معاملات مسکن در بهمن 97

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
معاملات مسکن در بهمن

بررسی میزان معاملات مسکن در بهمن 97 نشان می‌دهد که افزایش تعداد معاملات مسکن ناشی از فعالیت سرمایه‌داران و انبوه‌سازان در بازار ملک است که این موضوع نشان از تحولات در بازار مسکن در سال 98 دارد.

رکود تورمی بازار مسکن تا شهریور 98 ادامه دارد

رکود تورمی بازار

نایب ‌رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: از آنجا که روی زیرساخت‌ های لازم برای عبور از رکود کار نشده است و شاهد کاهش 40 درصدی ساخت و سازدر چهار،پنج سال گذشته بوده‌ایم، به باور من نمی‎شود توقع داشت که بازار مسکن دست‌کم در شش ماهه اول سال 98 بتواند از رکود عبور کند بنابراین، به پیش‌بینی من رکود تورمی در این مدت یعنی تا پایان شهریور 98 ادامه خواهد داشت.

بازار اجاره ملک با رکود خرید و فروش ، تهدید می‌ شود

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
بازار اجاره ملک

بازار اجاره ملک متاثر از رکود تورمی حاکم بر خرید و فروش املاک دچار التهاباتی شده که بیش از همه مستاجر ها را تحت فشار قرار داده است. از این رو اتخاذ سیاست کارشناسی در سطح کلان برای مقابله با این تهدیدها امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

محاسبه رهن و اجاره ملک نامتعارف شده است

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
نحوه محاسبه رهن و اجاره

مطابق بررسی‌های صورت گرفته مالکان واحدهایی که در بازار فایل اجاره ثبت کرده‌اند در نحوه محاسبه رهن و اجاره نظر شخص خود را مقدم بر عرف قرار می‌دهند و تداوم این وضعیت منجر به آشفتگی در بازار رهن و اجاره شده است.

منطقه 5 تهران کماکان گران اما پرفروش

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
منطقه 5 تهران

منطقه 5 تهران از پاییز سال 96 که بازار ملک دچار رکود تورمی شد، همواره در صدر فهرست پرفروش‌ترین و همراه با بیشترین درصد افزایش قیمت بوده است. موضوعی که توجه صاحب‎نظران بازار ملک را نیز به خود جلب کرده است.

بهترین زمان خرید خانه در سال 97

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
بهترین-زمان-خرید

سهراب افقی، مدیر آژانس مسکن دلتا 44 در گفت‌وگو با مجله دلتا گفت: واقعیت بازار املاک این است که ما به ندرت و در مواقع کاملا خاص شاهد کاهش ارزش ملک هستیم. پس بهترین زمان خرید خانه در سال 97 همین سه ماهه پایانی سال است که قیمت‌ها یا ثابت است یا با شیب ملایم‌تری افزایش می‌یابد.

تحلیل آینده بازار مسکن تا پایان سال 97

دسته بندی :  خبر و گزارش
۲
تحلیل آینده بازار مسکن

یکی از مدیران معاملات آژانس 850 در گفت و گو با مجله دلتا ضمن تحلیل آینده بازار مسکن تا پایان سال97 گفت: از آنجا که بازار مسکن مطابق هر سال در سه ماهه پایانی با کاهش حجم معاملات روبه‌رو می‌شود، خرید در شرایط رکود می‌تواند تا حد مطلوبی منافع خریدار را تامین کند.

بازار مسکن دچار رکود نیست

مسکن، دچار رکود نیست

مصطفی قلی‌خسروی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک، در گفتگویی اختصاصی با دلتا گفت: رکود به معنای عدم انجام هرگونه معامله‌ای است ولی در شرایط فعلی، شاهد کمی کسادی در بازار مسکن هستیم.

دلالی علمی املاک در ایران از نگاه محمدتقوی

دلالی علمی املاک در ایران از نگاه محمد تقوی

وقتی سخن از صنف معاملات املاک و بازار مسکن پیش می آید، یکی از برند هایی که پیش از هر نام دیگری به ذهن متبادر می شود، گروه املاک دلتاست. اعتبار و ارزش نام دلتا مرهون چهار دهه فعالیت مستمر، پی گیر و پیروی از یک پروسه مدیریت علمی است. پروسه ای که پیش از این در بازار املاک ایران …

جدیدترین مطالب

وبگردی

اپلیکیشن مجله دلتااجاره واحد تجاری در شهر پردیسساخت در و پنجره UPVCپرسش و پاسخ حقوقی ملکیشرکت طراحی داخلی آرلشهرک ویلاهای چوبی آمیتیساملاک فروشی خارج از ایرانفروش ویلا در فیروزکوه ورسک
فروش آپارتمان مسکونی در تهرانفروش مجتمع تجاری در قممشاور املاک برتروب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکرزرو هتل در ایران