ثبت و جستجوی ملک

گفت و گو

خانه بخریم یا صبر کنیم ، پرسش خریداران و پاسخ مشاوران

خانه بخریم یا صبر کنیم

تحولات فضای کلی اقتصاد و به‎خصوص بخش مسکن در ابتدای سال 98، خریداران مسکن را دچار این پرسش اساسی کرده است که خانه بخریم یا صبر کنیم؟ پاسخ به این سوال از زبان مشاوران دلتا می‌تواند تا حد زیادی راه‎گشای خریداران و فروشندگان باشد.

مدیر معاملات آژانس دلتا 5: بازار مسکن 98 بهتر می شود

آژانس املاک دلتا 5

پوریا کهنسال در گفتگو با مجله دلتا به تحلیل بازار مسکن پرداخت و گفت نشانه‌هایی از رونق بازار مسکن در سال 98 وجود دارد که یکی از آنها ساخت واحدهای متناسب با نیاز جامعه در سال 97 است.

گران فروشی ملک درآخر سال ؛ سودجویی یا اجبار؟

گران فروشی ملک آخر سال

تحولات روزهای اخیر در افزایش قیمت مسکن باعث شده که موضوع گران فروشی ملک آخر سال بازهم در بازار شایع شود. از این رو مجله دلتا در گفتگو با کارشناسان به تبیین این موضوع پرداخته است.

پیش بینی ها از افزایش اجاره خانه در سال 98

افزایش اجاره خانه در سال 98

افزایش اجاره خانه در سال 98 موضوعی است که طی ماه های اخیر اذهان مستاجران را به خود مشغول کرده است ،اما میزان آن تا حدود زیادی به شرایط بازار بستگی دارد.

رشد معاملات مسکن در بهمن 97

معاملات مسکن در بهمن

بررسی میزان معاملات مسکن در بهمن 97 نشان می‌دهد که افزایش تعداد معاملات مسکن ناشی از فعالیت سرمایه‌داران و انبوه‌سازان در بازار ملک است که این موضوع نشان از تحولات در بازار مسکن در سال 98 دارد.

رکود تورمی بازار مسکن تا شهریور 98 ادامه دارد

رکود تورمی بازار

نایب ‌رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: از آنجا که روی زیرساخت‌ های لازم برای عبور از رکود کار نشده است و شاهد کاهش 40 درصدی ساخت و سازدر چهار،پنج سال گذشته بوده‌ایم، به باور من نمی‎شود توقع داشت که بازار مسکن دست‌کم در شش ماهه اول سال 98 بتواند از رکود عبور کند بنابراین، به پیش‌بینی من رکود تورمی در این مدت یعنی تا پایان شهریور 98 ادامه خواهد داشت.

بازار اجاره ملک با رکود خرید و فروش ، تهدید می‌ شود

بازار اجاره ملک

بازار اجاره ملک متاثر از رکود تورمی حاکم بر خرید و فروش املاک دچار التهاباتی شده که بیش از همه مستاجر ها را تحت فشار قرار داده است. از این رو اتخاذ سیاست کارشناسی در سطح کلان برای مقابله با این تهدیدها امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

محاسبه رهن و اجاره ملک نامتعارف شده است

نحوه محاسبه رهن و اجاره

مطابق بررسی‌های صورت گرفته مالکان واحدهایی که در بازار فایل اجاره ثبت کرده‌اند در نحوه محاسبه رهن و اجاره نظر شخص خود را مقدم بر عرف قرار می‌دهند و تداوم این وضعیت منجر به آشفتگی در بازار رهن و اجاره شده است.

منطقه 5 تهران کماکان گران اما پرفروش

منطقه 5 تهران

منطقه 5 تهران از پاییز سال 96 که بازار ملک دچار رکود تورمی شد، همواره در صدر فهرست پرفروش‌ترین و همراه با بیشترین درصد افزایش قیمت بوده است. موضوعی که توجه صاحب‎نظران بازار ملک را نیز به خود جلب کرده است.

بهترین زمان خرید خانه در سال 97

بهترین-زمان-خرید

سهراب افقی، مدیر آژانس مسکن دلتا 44 در گفت‌وگو با مجله دلتا گفت: واقعیت بازار املاک این است که ما به ندرت و در مواقع کاملا خاص شاهد کاهش ارزش ملک هستیم. پس بهترین زمان خرید خانه در سال 97 همین سه ماهه پایانی سال است که قیمت‌ها یا ثابت است یا با شیب ملایم‌تری افزایش می‌یابد.

۱۲صفحه ۱ از ۲

جدیدترین مطالب

اپلیکیشن موبایل دلتااملاک فروشی خارج از ایرانپرسش و پاسخ حقوقی
delta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورفروش مجتمع تجاری مسکونیمشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانآژانس املاک برترروف گاردن چکاد بامگروه مشاورین املاک عسگری