ثبت و جستجوی ملک
خانه خبر و گزارش تازه های دلتا

تازه های دلتا

اولین آژانس دلتا ، برترین در بهمن 97

اولین آژانس

آخرین مراسم تقدیر از برترین آژانس های دلتا در سال 97 ، شنبه 4 اسفند با حضور مدیر عامل هلدینگ دلتا و جمعی از مدیران ، سرپرستان ، مسئولان و کارکنان آژانس های تابعه و دفتر مرکزی دلتا برگزار شد.

دلتا 850، برترین آژانس در بهمن 97

اولین آژانس

در آخرین مراسم تقدیر از برترین آژانس دلتا در سال 97 که شنبه 4 اسفند با حضور مدیر عامل هلدینگ دلتا و جمعی از مدیران ، سرپرستان ، مسئولان و کارکنان آژانس های تابعه و دفتر مرکزی برگزار شد آژانس دلتا 850 به مقام اول دست یافت.

ضرورت داشتن گواهی عدم حضور در دفترخانه

وقتی که خریدار و فروشنده یک ملک قولنامه ای را بین خودشان یا در آژانس های معاملات مسکن یا نزد وکیل تنظیم می‎کنند، در متن آن، تاریخی را برای تنظیم و انتقال سند رسمی مشخص و در نتیجه دوطرف ملزم هستند که در آن تاریخ در دفترخانه مشخص شده حضور پیدا کرده و اقدام به واگذاری رسمی ملک کنند.

دلتا 850 در دی ماه 97 ، خوش درخشید

درخشش

محمد تقوی مدیر عامل هلدینگ دلتا چهارشنبه سوم بهمن در مراسمی آژانس دلتا 850 را به عنوان آژانس برتر دی ماه 97 معرفی کرد و این موفقیت را به همکاران خوب و پرتلاش دلتا 850 تبریک گفت.

خرید آپارتمان در سیدخندان انتخابی به نفع مادران

خرید آپارتمان در سیدخندان

خرید آپارتمان در سیدخندان می‌تواند گزینه مناسبی برای خانواده‌هایی باشد که علاقه به ورزش و پیاده‌روی دارند. همجواری این محله با بوستان بهشت مادران و پارک طالقانی در کنار مسیر پیاده‌روی خیابان شریعتی، فضای سبز مناسبی را برای ساکنان این محله فراهم آورده است.

آژانس 850 به برتری چند ماهه آژانس 5 خاتمه داد (+ویدئو)

آژانس 850 به برتری چند ماهه آژانس 5 خاتمه داد. با تغییر و تحولاتی که صورت گرفت، آژانس 850 به عنوان برترین آژانس املاک دلتا در مهرماه 97 معرفی شد.

مراسم معرفی آژانس برتر هلدینگ دلتا در مرداد 97

خلاقیت، عامل موفقیت

در مراسم ویژه‎ای که روز یکشنبه، چهارم شهریور ماه برگزار شد، محمد تقوی مدیرعامل هولدینگ دلتا؛ آژانس‎های برتر و مدیران معاملات ، سرپرستان و مشاوران برگزیده گروه دلتا در مردادماه 97 را معرفی کرد.

۱۲۳...۶صفحه ۱ از ۶

جدیدترین مطالب

پرسش و پاسخ حقوقیاپلیکیشن موبایل دلتااملاک فروشی خارج از ایران
روف گاردن چکاد باممشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانآژانس املاک برترdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورفروش مجتمع تجاری مسکونیگروه مشاورین املاک عسگری