دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه خبر و گزارش تازه های دلتا

تازه های دلتا

به سرت نمک بپاش

تاثیر نمک بر رشد مو

نمک به تنهایی یک محصول زیبایی همه جانبه و کامل به شمار می‎­رود. نمک می‎­تواند تا حد زیادی مشکلات موهای شما را رفع کند.

اولین آژانس دلتا ، برترین در بهمن 97

اولین آژانس

آخرین مراسم تقدیر از برترین آژانس های دلتا در سال 97 ، شنبه 4 اسفند با حضور مدیر عامل هلدینگ دلتا و جمعی از مدیران ، سرپرستان ، مسئولان و کارکنان آژانس های تابعه و دفتر مرکزی دلتا برگزار شد.

دلتا 850، برترین آژانس در بهمن 97

اولین آژانس

در آخرین مراسم تقدیر از برترین آژانس دلتا در سال 97 که شنبه 4 اسفند با حضور مدیر عامل هلدینگ دلتا و جمعی از مدیران ، سرپرستان ، مسئولان و کارکنان آژانس های تابعه و دفتر مرکزی برگزار شد آژانس دلتا 850 به مقام اول دست یافت.

ضرورت داشتن گواهی عدم حضور در دفترخانه

وقتی که خریدار و فروشنده یک ملک قولنامه ای را بین خودشان یا در آژانس های معاملات مسکن یا نزد وکیل تنظیم می‎کنند، در متن آن، تاریخی را برای تنظیم و انتقال سند رسمی مشخص و در نتیجه دوطرف ملزم هستند که در آن تاریخ در دفترخانه مشخص شده حضور پیدا کرده و اقدام به واگذاری رسمی ملک کنند.

خرید آپارتمان در سیدخندان انتخابی به نفع مادران

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
خرید آپارتمان در سیدخندان

خرید آپارتمان در سیدخندان می‌تواند گزینه مناسبی برای خانواده‌هایی باشد که علاقه به ورزش و پیاده‌روی دارند. همجواری این محله با بوستان بهشت مادران و پارک طالقانی در کنار مسیر پیاده‌روی خیابان شریعتی، فضای سبز مناسبی را برای ساکنان این محله فراهم آورده است.

مراسم معرفی آژانس برتر هلدینگ دلتا در مرداد 97

خلاقیت، عامل موفقیت

در مراسم ویژه‎ای که روز یکشنبه، چهارم شهریور ماه برگزار شد، محمد تقوی مدیرعامل هولدینگ دلتا؛ آژانس‎های برتر و مدیران معاملات ، سرپرستان و مشاوران برگزیده گروه دلتا در مردادماه 97 را معرفی کرد.

خلاقیت، عامل موفقیت مسکن 5 وبسایت دلتاست (+ویدئو )

خلاقیت، عامل موفقیت

«محمد تقوی» مدیرعامل هولدینگ دلتا در مراسم معرفی یکی از آژانس عضو وب سایت دلتا که در مردادماه امسال هم مقام اول را کسب کرده است گفت : در تاریخ «دلتا» این یک رویداد بی‌سابقه است که آژانسی حدود 10 ماه یا بیشتر پی در پی اول شود.

۱۲۳...۵صفحه ۱ از ۵

جدیدترین مطالب

وبگردی

اپلیکیشن مجله دلتااملاک فروشی خارج از ایرانفروش ویلا در شهریارفروش مجتمع آپارتمانی در تهرانفروش 400 متر مغازه در شیرازپرسش و پاسخ حقوقی ملکی
فروش آپارتمان مسکونی در اردبیلمشاور املاک برترروف گاردن چکاد بامفروش زمین تجاری و مسکونی در تهرانوب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکفروش مجتمع تجاری مسکونی