دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه خبر و گزارش تازه های دلتا

تازه های دلتا

به سرت نمک بپاش

تاثیر نمک بر رشد مو

نمک به تنهایی یک محصول زیبایی همه جانبه و کامل به شمار می‎­رود. نمک می‎­تواند تا حد زیادی مشکلات موهای شما را رفع کند.

اولین آژانس دلتا ، برترین در بهمن 97

دسته بندی :  تازه های دلتا
۱
2,524
اولین آژانس

آخرین مراسم تقدیر از برترین آژانس های دلتا در سال 97 ، شنبه 4 اسفند با حضور مدیر عامل هلدینگ دلتا و جمعی از مدیران ، سرپرستان ، مسئولان و کارکنان آژانس های تابعه و دفتر مرکزی دلتا برگزار شد.

دلتا 850، برترین آژانس در بهمن 97

اولین آژانس

در آخرین مراسم تقدیر از برترین آژانس دلتا در سال 97 که شنبه 4 اسفند با حضور مدیر عامل هلدینگ دلتا و جمعی از مدیران ، سرپرستان ، مسئولان و کارکنان آژانس های تابعه و دفتر مرکزی برگزار شد آژانس دلتا 850 به مقام اول دست یافت.

ضرورت داشتن گواهی عدم حضور در دفترخانه

وقتی که خریدار و فروشنده یک ملک قولنامه ای را بین خودشان یا در آژانس های معاملات مسکن یا نزد وکیل تنظیم می‎کنند، در متن آن، تاریخی را برای تنظیم و انتقال سند رسمی مشخص و در نتیجه دوطرف ملزم هستند که در آن تاریخ در دفترخانه مشخص شده حضور پیدا کرده و اقدام به واگذاری رسمی ملک کنند.

دلتا 850 در دی ماه 97 ، خوش درخشید

درخشش

محمد تقوی مدیر عامل هلدینگ دلتا چهارشنبه سوم بهمن در مراسمی آژانس دلتا 850 را به عنوان آژانس برتر دی ماه 97 معرفی کرد و این موفقیت را به همکاران خوب و پرتلاش دلتا 850 تبریک گفت.

خرید آپارتمان در سیدخندان انتخابی به نفع مادران

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
51
خرید آپارتمان در سیدخندان

خرید آپارتمان در سیدخندان می‌تواند گزینه مناسبی برای خانواده‌هایی باشد که علاقه به ورزش و پیاده‌روی دارند. همجواری این محله با بوستان بهشت مادران و پارک طالقانی در کنار مسیر پیاده‌روی خیابان شریعتی، فضای سبز مناسبی را برای ساکنان این محله فراهم آورده است.

مراسم معرفی آژانس برتر هلدینگ دلتا در مرداد 97

خلاقیت، عامل موفقیت

در مراسم ویژه‎ای که روز یکشنبه، چهارم شهریور ماه برگزار شد، محمد تقوی مدیرعامل هولدینگ دلتا؛ آژانس‎های برتر و مدیران معاملات ، سرپرستان و مشاوران برگزیده گروه دلتا در مردادماه 97 را معرفی کرد.

خلاقیت، عامل موفقیت مسکن 5 وبسایت دلتاست (+ویدئو )

خلاقیت، عامل موفقیت

«محمد تقوی» مدیرعامل هولدینگ دلتا در مراسم معرفی یکی از آژانس عضو وب سایت دلتا که در مردادماه امسال هم مقام اول را کسب کرده است گفت : در تاریخ «دلتا» این یک رویداد بی‌سابقه است که آژانسی حدود 10 ماه یا بیشتر پی در پی اول شود.

۱۲۳...۵صفحه ۱ از ۵

جدیدترین مطالب

وبگردی

پرسش و پاسخ حقوقی ملکیشرکت طراحی داخلی آرلساخت در و پنجره UPVCفروش ویلا در شهریاراملاک فروشی خارج از ایرانشهرک ویلاهای چوبی آمیتیسفروش زمین تجاری در تهران رودهناپلیکیشن مجله دلتا
مشاور املاک برتروب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکرزرو هتل در ایران