دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه خبر و گزارش اخبار مسکن

اخبار مسکن

چند متر خانه لازم دارید؟

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
اجاره خانه درتهران

واقعیت این روزهای بازار مسکن این است که اولویت طرف تقاضا در انتخاب خانه، بودجه است. حال اگر شما به عنوان خریدار یا مستاجر با توجه به بودجه‌تان با چند مورد مشابه مواجه شدید، بهتر است نحوه چگونگی محاسبه متراژ استاندارد را بدانید تا در مدیریت هزینه‌ها بهتر عمل کنید.

تحلیل بازار مسکن

قیمت مسکن در تهران ؛ یک افزایش غافلگیر کننده

دسته بندی :  خبر و گزارش
۱۰
قیمت مسکن در تهران

افزایش قیمت مسکن در اردیبهشت ماه 98، کارشناسان باسابقه بازار را هم غافلگیر کرد. تا حدی که عوامل متعددی برای افزایش قیمت مسکن در نظر گرفته شده است. اما اینکه سیر صعودی قیمت مسکن در تهران تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد، موضوعی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

چه خبر از وام اجاره خانه؟

دسته بندی :  خبر و گزارش
۸
وام اجاره خانه

اجاره نشین‌ها، این روزها با شرایط سختی روبه‎رو هستند. افزایش میزان اجاره‌بها ناشی از تورم سال گذشته باعث شده تا برخی مسئولان به فکر وام اجاره خانه بیفتند.

تحلیل بازار مسکن

بازار املاک در تابستان باب میل چه کسانی است؟

دسته بندی :  خبر و گزارش
۲
املاک تهران

کارشناسان بازار مسکن معتقدند که تابستان امسال برخلاف سال گذشته نشانی از رونق نخواهد داشت و رکود، بخش مسکن را فرا خواهد گرفت. حال باید دید این رکود به نفع چه کسانی است؟

تحلیل بازار مسکن

بازار مسکن در سال 98 ؛ 5 توصیه از دست اندرکاران مسکن

دسته بندی :  خبر و گزارش
۱۰
وضعیت بازار مسکن در سال 98

پیش بینی وضعیت بازار مسکن در سال 98 متاثر از جهش قیمت مسکن در سال 97 و متغیرهای بیرونی مثل نرخ ارز، آنطور که باید امکان‌پذیر نیست، از این رو برای داشتن یک چشم‌انداز روشن از تابستان مسکن 98 تکیه بر جدیدترین نظر کارشناسان و مسئولان بخش مسکن می‌تواند تا حدودی راهگشا باشد.

۱۲۳...۸۴صفحه ۱ از ۸۴

جدیدترین مطالب

وبگردی

پرسش و پاسخ حقوقی ملکیفروش ویلا در شهریارفروش 400 متر مغازه در شیرازفروش مجتمع آپارتمانی در تهراناپلیکیشن مجله دلتااملاک فروشی خارج از ایران
فروش مجتمع تجاری مسکونیفروش آپارتمان مسکونی در اردبیلفروش زمین تجاری و مسکونی در تهرانروف گاردن چکاد باممشاور املاک برتروب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک