ثبت و جستجوی ملک
خانه خبر و گزارش اخبار مسکن

اخبار مسکن

وضعیت مستاجران در سال 98 نگران کننده است

وضعیت مستاجران در سال 98

سال گذشته در اثر تورم بخش مسکن قدرت خرید بسیاری از خریداران از بین رفت و از این رو اغلب ناچار به اجاره نشینی شده‌اند؛ لذا ضرورت حمایت از این قشر بیش از پیش در سیاست‌گذاری کلان احساس می‌شود.

پیش بینی مشاوران دلتا از بازار مسکن سال 98

آینده بازار مسکن در سال 98

آینده بازار مسکن در سال 98 موضوعی است که این روزها مورد توجه فعالان و صاحبنظران است در عین حال، دیدگاه های مشاوران املاک نیز می‌تواند در این باره اطلاعات بیشتری در اختیار خریداران و فروشندگان قرار دهد.

خانه ارزان در تهران

خانه ارزان در تهران

اگر در جست‎وجوی خرید خانه ارزان در تهران هستید، مجله دلتا پیشنهاد می‎کند به منطقه 20 پایتخت، سری بزنید؛ زیرا مطابق آمار وزارت راه‎وشهرسازی، خانه ارزان‌ در منطقه ۲۰، فراوان پیدا می‎شود.

طرح شهرداری تهران برای خریداران ملک

شهرداری تهران

شهردار تهران می‎گوید: «از آن‎جا که لازم است شهروندان از مشخصات فنی ملکی که برای خرید در نظر گرفته‎اند، مطلع شوند؛ به همین دلیل شهرداری تهران، مشخصات فنی ساختمان‌ها، از جمله نوع اسکلت و نحوه رعایت مقررات ملی در ساخت املاک را تهیه خواهد کرد.»

حضور گسترده در فضای آنلاین، رویکرد هلدینگ دلتا در سال 98

هلدینگ دلتا

محمد تقوی مدیرعامل این هلدینگ در آیین برگزاری جشن سالانه دلتا در سال 98 با تاکید بر لزوم توجه به تکنولوژی در صنعت مشاوره املاک، رویکرد املاک دلتا در سال 98 را تمرکز بر فضای آنلاین عنوان کرد.

بسته رونق مسکن به دولت می‌رود

بسته رونق مسکن

بسته رونق مسکن باهدف کمک به تولید مسکن متناسب با الگوی مصرف و تقویت قدرت خرید خانه‌اولی‌ها، توسط بانک مسکن تهیه و تا آخر فروردین به دولت ارسال می‌شود.

پیش بینی رئیس اتحادیه املاک از جهش قیمت مسکن در سال 98

جهش قیمت مسکن

رئیس اتحادیه مشاوران املاک معتقد است که هرچند بعضی سازندگان یا مالکان، قیمت‌های نامتعارف برای منطقه خود تعیین می‌کنند اما روند کلی بازار مسکن به سمت ثبات قیمت می‌رود و جهش قیمت مسکن در راه نیست.

6 فاکتور موثر بر قیمت تمام شده مسکن در سال 98

قیمت تمام شده مسکن

قیمت‎گذاری مسکن مدتی است که از مسیر کارشناسی خود خارج شده، اما 6 فاکتور اصلی در تعیین قیمت تمام شده مسکن هنوز پای‎برجاست، اگرچه که این عوامل تحت تاثیر فضای کلی اقتصاد کشور، دچار نوسان‌های مقطعی است.

۱۲۳...۹۵صفحه ۱ از ۹۵

جدیدترین مطالب

پرسش و پاسخ حقوقیاملاک فروشی خارج از ایراناپلیکیشن موبایل دلتا
روف گاردن چکاد بامdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورمشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانفروش مجتمع تجاری مسکونیآژانس املاک برترگروه مشاورین املاک عسگری