ثبت و جستجوی ملک
دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه خبر و گزارش اخبار جهان

اخبار جهان

نگاهی به اخبار و رویدادهای اقتصادی و ملکی سایر کشورهای جهان

خانه های پرفروش تهران در آخرین معاملات سال 97

دسته بندی :  یادداشت روز
۰
خانه های پرفروش تهران

خانه های پرفروش تهران در آخرین معاملات سال 97 بیشتر مربوط به خانه های سالخورده گزارش شده است. ویژگی نوساز نبودن موجب شده تا این‎گونه آپارتمان ها پرفروش‎تر بوده و در آخرین معاملات مسکن ثبت شده در سامانه اطلاعات بازار املاک طی هفته‌های اخیر، بیشترین آمار را داشته باشند.

پیش بینی بازار اجاره مسکن در سال 98

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
بازار اجاره مسکن

بازار اجاره مسکن در سال آینده متاثر از افزایش 90 درصدی قیمت مسکن، روزهای تلخی را برای مستاجران به وجود خواهد آورد، از این رو چنانچه در ماه‌های آتی چاره‎اندیشی برای آن نشود، شاهد تغییر بافت فرهنگی شهرها و مشکلات اجتماعی خواهیم بود.

افزایش وام مسکن یکم ؛ مزایا و معایب

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
افزایش وام مسکن یکم

افزایش وام مسکن یکم مدتهاست که در محافل تخصصی و رسانه‌ای مطرح می‌شود و در تازه‌ترین اتفاق مجلس شورای اسلامی در قالب طرحی به دنبال 300 میلیونی کردن آن است که مخالفت دولتی‌ها را برانگیخته است.

خانه دار شدن در شرق آسیا، سیاست ها و تجربه ها

دسته بندی :  همه عناوین
۰
خانه دار شدن

رشد چشمگیر اقتصاد در کشورهای شرق آسیا طی سه دهه اخیر، موجی از تقاضا برای خانه دارشدن را برای دولت‌ها در این منطقه پدید آورد که نحوه مدیریت و تولید مسکن براِی اقشار متوسط و ضعیف این جوامع تجربه مفیدی برای تبدیل بحران مسکن به موتور محرک اقتصاد است.

جمعه سیاه خانه شما را نونوار می‎کند

جمعه سیاه

جمعه سیاه، چندین دهه است که به عنوان بزرگترین روز حراج در دنیا شناخته می‌شود و البته فرصت مناسبی است برای اینکه بتوانید وسایل مورد نیاز خانه خود را با قیمتی کمتر از قیمت روز از بازار تهیه کنید.

برترین خودروهای لوکسی که می‎توانند خانه‎تان هم باشند (+ویدئو)

دسته بندی :  یادداشت روز
۰
برترین خوروهای لوکسی که می توانند خانه‎تان هم باشند!

برترین خوروهای لوکسی که می توانند خانه‎تان هم باشند را دیده‎اید؟ اگر فکر می کنید که اتومبیل جای زندگی کردن نیست با مشاهده این ویدئو نظرتان تغییر خواهد کرد.

خطرناک‎ترین جاده‎های دنیا کجا هستند؟ (+ویدئو)

دسته بندی :  همه عناوین
۰
خطرناک‎ترین جاده‎های دنیا کجا هستند؟

سفرهای جاده‌ای، جدای از محاسنی مانند استفاده از مناظر طبیعی و بازدید از جاذبه‌های مسیر دارای معایبی مانند طولانی‌ شدن مدت سفر، خستگی و... نیز هستند. در این خصوص، ایمنی جاده نیز از مسائل غیر قابل انکار به شمار می‌رود و برخی از جاده‌ها به دلیل موقعیت و ویژگی جغرافیایی منطقه بسیار خطرناک و حتی ترسناک هستند.

گاراژ، اولین دفتر کار گوگل (+ویدئو)

دسته بندی :  همه عناوین
۰
گاراژ، اولین دفتر کار گوگل

لری پیج و سرگئی برین، نخستین  کارمندان و بنیان‌گذاران گوگل کارشان را در گاراژ سوزان وویچیتسکی در منلوپارک آغاز کردند، سوزان اکنون مدیرعامل یوتیوب است.در حالی‌که گوگل در ۴ سپتامبر ۱۹۹۸ به ثبت رسیده، این شرکت هر سال ۲۷ سپتامبر را جشن می‌گیرد.

دختر انگلیسی جوان‎ترین خلبان جهان شد! (+ویدئو)

دسته بندی :  همه عناوین
۰
دختر انگلیسی جوان‎ترین خلبان جهان شد!

خلبانی یکی از شغل های محبوبی است که اکثر آدم‎ها دست‎کم در بچگی آرزو داشتن که به آن برسند. «کیت مک‎ویلیام» هم یکی از کسانی است که از بچگی این آرزو را در سرش می‎پروراند، با این تفاوت که برای رسیدن به زندگی ایده‎آلش خیلی تلاش کرد و توانست در 26 سالگی لقب جوان‎ترین خلبان جهان را به خودش اختصاص بدهد.

خانه هابیت‎ها در فیلم ارباب حلقه‎ها، شکل واقعی به خود گرفت! (+ویدئو)

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
خانه هابیت

خانه هابیت‎ها در فیلم ارباب حلقه‎ها، شکل واقعی به خود گرفت! یکی از افراد علاقه‌مند به مجموعه ارباب حلقه ها، به دلیل علاقه زیاد به خانه هابیت‌ها در این فیلم، شش سال را به همراه خانواده‎اش صرف ساخت آن کرده و در نهایت به یکی از زیباترین و جالب‌ترین خانه‌ها رسیده است.

۱۲۳۴صفحه ۱ از ۴

جدیدترین مطالب

وبگردی

اپلیکیشن مجله دلتااجاره واحد تجاری در شهر پردیساملاک فروشی خارج از ایرانپرسش و پاسخ حقوقی ملکیشهرک ویلاهای چوبی آمیتیسشرکت طراحی داخلی آرلساخت در و پنجره UPVC
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکفروش مجتمع تجاری در قمرزرو هتل در ایرانفروش ویلا مدرن در کردان