ثبت و جستجوی ملک
خانه خبر و گزارش اخبار جهان

اخبار جهان

نگاهی به اخبار و رویدادهای اقتصادی و ملکی سایر کشورهای جهان

خانه های پرفروش تهران در آخرین معاملات سال 97

خانه های پرفروش تهران

خانه های پرفروش تهران در آخرین معاملات سال 97 بیشتر مربوط به خانه های سالخورده گزارش شده است. ویژگی نوساز نبودن موجب شده تا این‎گونه آپارتمان ها پرفروش‎تر بوده و در آخرین معاملات مسکن ثبت شده در سامانه اطلاعات بازار املاک طی هفته‌های اخیر، بیشترین آمار را داشته باشند.

پیش بینی بازار اجاره مسکن در سال 98

بازار اجاره مسکن

بازار اجاره مسکن در سال آینده متاثر از افزایش 90 درصدی قیمت مسکن، روزهای تلخی را برای مستاجران به وجود خواهد آورد، از این رو چنانچه در ماه‌های آتی چاره‎اندیشی برای آن نشود، شاهد تغییر بافت فرهنگی شهرها و مشکلات اجتماعی خواهیم بود.

افزایش وام مسکن یکم ؛ مزایا و معایب

افزایش وام مسکن یکم

افزایش وام مسکن یکم مدتهاست که در محافل تخصصی و رسانه‌ای مطرح می‌شود و در تازه‌ترین اتفاق مجلس شورای اسلامی در قالب طرحی به دنبال 300 میلیونی کردن آن است که مخالفت دولتی‌ها را برانگیخته است.

خانه دار شدن در شرق آسیا، سیاست ها و تجربه ها

خانه دار شدن

رشد چشمگیر اقتصاد در کشورهای شرق آسیا طی سه دهه اخیر، موجی از تقاضا برای خانه دارشدن را برای دولت‌ها در این منطقه پدید آورد که نحوه مدیریت و تولید مسکن براِی اقشار متوسط و ضعیف این جوامع تجربه مفیدی برای تبدیل بحران مسکن به موتور محرک اقتصاد است.

جمعه سیاه خانه شما را نونوار می‎کند

جمعه سیاه

جمعه سیاه، چندین دهه است که به عنوان بزرگترین روز حراج در دنیا شناخته می‌شود و البته فرصت مناسبی است برای اینکه بتوانید وسایل مورد نیاز خانه خود را با قیمتی کمتر از قیمت روز از بازار تهیه کنید.

اختراعاتی که باغبانی را برای‎تان آسان و لذت بخش می‎کنند (+ویدئو)

اختراعاتی که باغبانی را برای‎تان آسان و لذت بخش می‎کنند

اختراعاتی که باغبانی را برای‎تان آسان و لذت بخش می‎کنند را در ویدئوی زیر ببنید و با این ابزار لذت بیشتری از باغبانی را تجربه کنید.

برترین خودروهای لوکسی که می‎توانند خانه‎تان هم باشند (+ویدئو)

برترین خوروهای لوکسی که می توانند خانه‎تان هم باشند!

برترین خوروهای لوکسی که می توانند خانه‎تان هم باشند را دیده‎اید؟ اگر فکر می کنید که اتومبیل جای زندگی کردن نیست با مشاهده این ویدئو نظرتان تغییر خواهد کرد.

ساخت خانه کامل با چاپگر سه بعدی (+ویدئو)

ساخت خانه کامل با چاپگر سه بعدی

ساخت خانه کامل با چاپگر سه بعدی ، انقلابی در صنعت ساختمان محسوب می‎شود و به زودی شاهد اتفاق‎هایی هیجان‎انگیزتر در این خصوص خواهیم بود.

۱۲۳...۸صفحه ۱ از ۸

جدیدترین مطالب

اپلیکیشن موبایل دلتاپرسش و پاسخ حقوقیاملاک فروشی خارج از ایران
مشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورروف گاردن چکاد بامآژانس املاک برترفروش مجتمع تجاری مسکونیگروه مشاورین املاک عسگری