دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه خبر و گزارش اخبار جهان

اخبار جهان

نگاهی به اخبار و رویدادهای اقتصادی و ملکی سایر کشورهای جهان

خانه های پرفروش تهران در آخرین معاملات سال 97

دسته بندی :  یادداشت روز
۰
خانه های پرفروش تهران

خانه های پرفروش تهران در آخرین معاملات سال 97 بیشتر مربوط به خانه های سالخورده گزارش شده است. ویژگی نوساز نبودن موجب شده تا این‎گونه آپارتمان ها پرفروش‎تر بوده و در آخرین معاملات مسکن ثبت شده در سامانه اطلاعات بازار املاک طی هفته‌های اخیر، بیشترین آمار را داشته باشند.

پیش بینی بازار اجاره مسکن در سال 98

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
بازار اجاره مسکن

بازار اجاره مسکن در سال آینده متاثر از افزایش 90 درصدی قیمت مسکن، روزهای تلخی را برای مستاجران به وجود خواهد آورد، از این رو چنانچه در ماه‌های آتی چاره‎اندیشی برای آن نشود، شاهد تغییر بافت فرهنگی شهرها و مشکلات اجتماعی خواهیم بود.

افزایش وام مسکن یکم ؛ مزایا و معایب

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
افزایش وام مسکن یکم

افزایش وام مسکن یکم مدتهاست که در محافل تخصصی و رسانه‌ای مطرح می‌شود و در تازه‌ترین اتفاق مجلس شورای اسلامی در قالب طرحی به دنبال 300 میلیونی کردن آن است که مخالفت دولتی‌ها را برانگیخته است.

خانه دار شدن در شرق آسیا، سیاست ها و تجربه ها

دسته بندی :  همه عناوین
۰
خانه دار شدن

رشد چشمگیر اقتصاد در کشورهای شرق آسیا طی سه دهه اخیر، موجی از تقاضا برای خانه دارشدن را برای دولت‌ها در این منطقه پدید آورد که نحوه مدیریت و تولید مسکن براِی اقشار متوسط و ضعیف این جوامع تجربه مفیدی برای تبدیل بحران مسکن به موتور محرک اقتصاد است.

جمعه سیاه خانه شما را نونوار می‎کند

جمعه سیاه

جمعه سیاه، چندین دهه است که به عنوان بزرگترین روز حراج در دنیا شناخته می‌شود و البته فرصت مناسبی است برای اینکه بتوانید وسایل مورد نیاز خانه خود را با قیمتی کمتر از قیمت روز از بازار تهیه کنید.

برترین خودروهای لوکسی که می‎توانند خانه‎تان هم باشند (+ویدئو)

دسته بندی :  یادداشت روز
۰
برترین خوروهای لوکسی که می توانند خانه‎تان هم باشند!

برترین خوروهای لوکسی که می توانند خانه‎تان هم باشند را دیده‎اید؟ اگر فکر می کنید که اتومبیل جای زندگی کردن نیست با مشاهده این ویدئو نظرتان تغییر خواهد کرد.

۱۲۳...۷صفحه ۱ از ۷

جدیدترین مطالب

وبگردی

فروش ویلا در شهریارپرسش و پاسخ حقوقی ملکیفروش مجتمع آپارتمانی در تهرانفروش 400 متر مغازه در شیرازاپلیکیشن مجله دلتااملاک فروشی خارج از ایران
روف گاردن چکاد باممشاور املاک برترفروش آپارتمان مسکونی در اردبیلوب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکفروش زمین تجاری و مسکونی در تهرانفروش مجتمع تجاری مسکونی