دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه خبر و گزارش

خبر و گزارش

چه کسانی در طرح ملی مسکن ثبت نام نکنند

طرح مسکن ملی

در طرح ملی مسکن قرار است که وام‌های ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومانی با سود ۱۸ درصد به متقاضیان پرداخت شود و متقاضی باید در بازه‌ ۱۲ ساله اقساط این وام را به بانک عامل پرداخت کند. در روش ساده و پلکانی باید سودی بین ۱۰۰ تا ۱۶۰ میلیون تومان پرداخت شود.

خانه های لوکس تهران چقدر اجاره می‌روند؟

خانه لوکس

اگرچه خانه‌های لوکس تهران به ویژه در مناطق یک و 3 همواره مشتریان خاص خود را داشته‌اند، اما وضعیت اجاره این خانه‌ها به‌خصوص در دو سال گذشته به نقطه ای رسیده است که نرخ ودیعه و اجاره آن‌ها هوش را از سر اجاره‌نشین‌ها پرانده است.

خرید آپارتمان در شریعتی

خرید-آپارتمان-در-شریعتی

میزان مطلوب دسترسی پذیری محدوده شریعتی به مراکز تجاری، تفریحی و درمانی یکی از عمده دلایلی است که موجب شده خیابان شریعتی کانون آپارتمان‌های مسکونی و تجاری باشد. در این مطلب مزایای خرید آپارتمان در خیابان شریعتی و خیابان‌های اطراف آن برشمرده‌ایم.

پس از چند سال می‌توانید صاحبخانه شوید؟

خرید مسکن

شرایط بازار مسکن دست‌کم در یک سال گذشته نشان می‌دهد که بازار ملک از ناحیه چند متغیر اساسی متحمل آسیب شده، آسیب‌هایی که ابدا به نفع دهک‌های پایین درآمدی نیست و مدت زمان انتظار آن‌ها برای خانه‌دار شدن را بسیار بالا برده است.

خرید خانه در یخچال ؛ خیابان شاد تهران

خرید آپارتمان در یخچال

خیابان یخچال یکی از خیابان‌های اصلی محله قلهک است. سطح قیمت خرید خانه در یخچال به دلیل دسترسی مناسب و موقعیت آن بالاست و افراد بسیاری تمایل دارند در این منطقه ساکن شوند. در این مطلب این خیابان را بهتر به شما معرفی کرده‌ایم.

خرید آپارتمان در کوی فراز چقدر آب می‌خورد؟

خرید آپارتمان در کوی فراز

کوی فراز در منطقه 2 شهرداری تهران و در شمال بلوار سعادت‌آباد قرار دارد. قرار گیری این محله در دامنه های جنوبی البرز و برخورداری از آب و هوای مطلوب و همچنین تراکم خانه‌های نوساز سبب بالا بودن نرخ زمین و خانه در محله کوی فراز شده است.

مالکان خانه های خالی بخوانند

مالیات خانه

راه‌اندازی نظام اجاره‌داری حرفه‌ای به منظور ساماندهی بازار اجاره بها، در حال پیگیری است. در این نظام، تعدادی شرکت ایجاد خواهد شد که آن شرکت‌ها در حوزه اجاره‌داری به صورت حرفه‌ای کار خواهند کرد؛ تا مسیر فعالیت سوداگران بازار مسکن مسدود شود.

نکات خرید آپارتمان در رسالت

خرید آپارتمان در رسالت

طراحی اولیه محدوده رسالت از حدود دهه 40 شمسی توسط مهندسان خارجی انجام شده است. محله رسالت که به لحاظ طبیعی و شرایط اقلیمی مشرف به تپه‌های ده نارمک بوده و متعلق به ملاکان صاحب نام آن زمان بوده است اکنون به سبب دسترسی به بزرگراه‌ها و خیابان‌های مهم تهران به یکی از کانون‌های جذب متقاضی مسکن تبدیل شده است. با ما رسالت را بهتر بشناسید.

چرا همین حالا بهترین زمان خرید خانه است؟

بهترین زمان برای خرید خانه

آخرین دوره رکود مسکن که از اوایل سال ۹۲ آغاز شد و تا ابتدای 97 به طول انجامید، طولانی‌ترین دوره رکود در چهار بازه زمانی ۱۳۶۸، ۱۳۸۶، ۱۳۹۲ و ۱۳۹۷ بوده است. تجربه دوره‌ های رونق و رکود مسکن نشان داده است که بازار مسکن معمولا بعد از دوره کوتاه مدت رونق، وارد رکود ۱۰ تا ۱۵ فصلی خواهد شد.

خرید آپارتمان در کوی بیمه

خرید آپارتمان در کوی بیمه

محله کوی بیمه در منطقه ۵ شهرداری تهران واقع شده است. دسترسی بی دردسر این محله به شهرک اکباتان، باعث شده است، بسیاری از ساکنان آن به راحتی بتوانند از امکانات این شهرک استفاده کنند. البته این به آن معنی نیست که کوی بیمه کمبود امکانات دارد. در این مطلب قصد داریم امکانات محله کوی بیمه به شما معرفی کنیم.

پیش بینی قیمت مسکن تا پاییز سال آینده

پیش بینی قیمت مسکن

کارشناسان بازار مسکن در چند روز گذشته تاکید داشته‌اند که بازار مسکن از قیمت بنزین متاثر نخواهد بود و دلیل آن را عدم کشش این بازار دانسته‌اند، اما با رکود حاکم بر بازار مسکن و اقدام دولت در گران کردن بنزین این سوال وجود دارد که تاثیر افزایش قیمت بنزین دست کم تا سال آینده چه تاثیری روی قیمت مسکن خواهد داشت.

واحدهای سرگردان مسکن مهر پرند

مسکن مهر پرند

به گفته مدیرعامل شهر جدید پرند، تعداد واحدهای خالی مسکن مهر شهر جدید پرند نسبت به شهر جدید پردیس بیشتر است، او می‌گوید از ۲ هزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر مربوط به سایت کوزو، تاکنون هزار و ۵۰۰ واحد تحویل متقاضیان داده شده است.

۱۲۳...۹۰صفحه ۱ از ۹۰

جدیدترین مطالب

وبگردی

اپلیکیشن مجله دلتااملاک فروشی خارج از ایرانشرکت طراحی داخلی آرلپرسش و پاسخ حقوقی ملکیساخت در و پنجره UPVC
فروش ویلا مدرن در کردانوب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک