دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه خبر و گزارش

خبر و گزارش

چند متر خانه لازم دارید؟

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
اجاره خانه درتهران

واقعیت این روزهای بازار مسکن این است که اولویت طرف تقاضا در انتخاب خانه، بودجه است. حال اگر شما به عنوان خریدار یا مستاجر با توجه به بودجه‌تان با چند مورد مشابه مواجه شدید، بهتر است نحوه چگونگی محاسبه متراژ استاندارد را بدانید تا در مدیریت هزینه‌ها بهتر عمل کنید.

تحلیل بازار مسکن

قیمت مسکن در تهران ؛ یک افزایش غافلگیر کننده

دسته بندی :  خبر و گزارش
۱۰
قیمت مسکن در تهران

افزایش قیمت مسکن در اردیبهشت ماه 98، کارشناسان باسابقه بازار را هم غافلگیر کرد. تا حدی که عوامل متعددی برای افزایش قیمت مسکن در نظر گرفته شده است. اما اینکه سیر صعودی قیمت مسکن در تهران تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد، موضوعی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

اجرای طرح ملی تولید مسکن

زمین برای ساخت مسکن با واگذاری اراضی دولتی

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
زمین برای ساخت مسکن

تمام وزارتخانه‎ها، موسسات دولتی و شرکت‌های دولتی که صد در صد سرمایه و سهام آن‎ها متعلق به دولت است، مکلفند نسبت به واگذاری رایگان اراضی در اختیار خود، به وزارت مسکن و شهرسازی حسب درخواست وزارتخانه مذکور، با فوریت اقدام کنند.

چه خبر از وام اجاره خانه؟

دسته بندی :  خبر و گزارش
۸
وام اجاره خانه

اجاره نشین‌ها، این روزها با شرایط سختی روبه‎رو هستند. افزایش میزان اجاره‌بها ناشی از تورم سال گذشته باعث شده تا برخی مسئولان به فکر وام اجاره خانه بیفتند.

تحلیل بازار مسکن

بازار املاک در تابستان باب میل چه کسانی است؟

دسته بندی :  خبر و گزارش
۲
املاک تهران

کارشناسان بازار مسکن معتقدند که تابستان امسال برخلاف سال گذشته نشانی از رونق نخواهد داشت و رکود، بخش مسکن را فرا خواهد گرفت. حال باید دید این رکود به نفع چه کسانی است؟

۱۲۳...۱۲۳صفحه ۱ از ۱۲۳

جدیدترین مطالب

وبگردی

فروش 400 متر مغازه در شیرازپرسش و پاسخ حقوقی ملکیفروش مجتمع آپارتمانی در تهرانفروش ویلا در شهریاراپلیکیشن مجله دلتااملاک فروشی خارج از ایران
روف گاردن چکاد باممشاور املاک برترفروش آپارتمان مسکونی در اردبیلوب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکفروش مجتمع تجاری مسکونیفروش زمین تجاری و مسکونی در تهران