ثبت و جستجوی ملک
خانه خبر و گزارش

خبر و گزارش

وضعیت مستاجران در سال 98 نگران کننده است

وضعیت مستاجران در سال 98

سال گذشته در اثر تورم بخش مسکن قدرت خرید بسیاری از خریداران از بین رفت و از این رو اغلب ناچار به اجاره نشینی شده‌اند؛ لذا ضرورت حمایت از این قشر بیش از پیش در سیاست‌گذاری کلان احساس می‌شود.

پیش بینی مشاوران دلتا از بازار مسکن سال 98

آینده بازار مسکن در سال 98

آینده بازار مسکن در سال 98 موضوعی است که این روزها مورد توجه فعالان و صاحبنظران است در عین حال، دیدگاه های مشاوران املاک نیز می‌تواند در این باره اطلاعات بیشتری در اختیار خریداران و فروشندگان قرار دهد.

خانه ارزان در تهران

خانه ارزان در تهران

اگر در جست‎وجوی خرید خانه ارزان در تهران هستید، مجله دلتا پیشنهاد می‎کند به منطقه 20 پایتخت، سری بزنید؛ زیرا مطابق آمار وزارت راه‎وشهرسازی، خانه ارزان‌ در منطقه ۲۰، فراوان پیدا می‎شود.

طرح شهرداری تهران برای خریداران ملک

شهرداری تهران

شهردار تهران می‎گوید: «از آن‎جا که لازم است شهروندان از مشخصات فنی ملکی که برای خرید در نظر گرفته‎اند، مطلع شوند؛ به همین دلیل شهرداری تهران، مشخصات فنی ساختمان‌ها، از جمله نوع اسکلت و نحوه رعایت مقررات ملی در ساخت املاک را تهیه خواهد کرد.»

خرید آپارتمان در کرج ؛ سکونتی آرام در مجاورت پایتخت

خرید آپارتمان در کرج

خرید آپارتمان در کرج برای بسیاری از افراد اهمیت ویژه‎ای دارد. این شهرستان یکی از کلانشهرهای ایران است که در قسمت کوهپایه­‎ای رشته کوه البرز واقع شده و بستر مناسبی را برای زندگی ایجاد کرده است.

کجای تهران آپارتمان کوچک و مناسب پیدا نمی‎شود؟

آپارتمان کوچک و مناسب

پیدا کردن آپارتمان کوچک‌ و مناسب اگرچه در اغلب مناطق تهران به سبب تمایل سازنده‌ها به ساخت‌ آپارتمان‎های بزرگ ‎متراژ و کم‌دردسر به نسبت دشوار است، اما یافتن آپارتمان‌هایی با متراژ کم و به اصطلاح نقلی در دو منطقه یک و ۳ تهران بسیار سخت‌تر از دیگر مناطق است.

حضور گسترده در فضای آنلاین، رویکرد هلدینگ دلتا در سال 98

هلدینگ دلتا

محمد تقوی مدیرعامل این هلدینگ در آیین برگزاری جشن سالانه دلتا در سال 98 با تاکید بر لزوم توجه به تکنولوژی در صنعت مشاوره املاک، رویکرد املاک دلتا در سال 98 را تمرکز بر فضای آنلاین عنوان کرد.

بسته رونق مسکن به دولت می‌رود

بسته رونق مسکن

بسته رونق مسکن باهدف کمک به تولید مسکن متناسب با الگوی مصرف و تقویت قدرت خرید خانه‌اولی‌ها، توسط بانک مسکن تهیه و تا آخر فروردین به دولت ارسال می‌شود.

۱۲۳...۱۲۳صفحه ۱ از ۱۲۳

جدیدترین مطالب

پرسش و پاسخ حقوقیاپلیکیشن موبایل دلتااملاک فروشی خارج از ایران
مشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورآژانس املاک برترروف گاردن چکاد بامفروش مجتمع تجاری مسکونیگروه مشاورین املاک عسگری