ثبت و جستجوی ملک
خانه خانه سلامت

خانه سلامت

خوراکی‌هایی که باید از رژیم غذایی بیماران کلیوی حذف شوند

رژیم غذایی بیماران کلیوی

غذاهایی وجود دارد که عملکرد کلیه‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد و در نتیجه به سلامتی عمومی بدن آسیب می‌رساند. در این مطلب به برخی از این خوراکی‌ها می‌شود.

درمان‌های طبیعی برای رفع درد معده

بسیاری از افراد درد معده را تجربه کرده‌اند و می‌دانند درد بسیار آزاردهنده‌ای است. این درد، زمانی سخت‌تر می‌شود که دسترسی به پزشک میسر نباشد. به‌همین سبب خوب است بدانیم در مواقع درد معده، چگونه رفتار کنیم.

فواید دروغ گفتن به خودمان

اثر دارونما

ممکن است همه ما در مورد اثر دارونما چیزهایی شنیده‌ باشیم. ایده موجود در اثر دارو نما این است که فکر می‌کنید داروی مصرفی به شما کمک می‌کند. در حالی که واقعا این‎گونه نیست. ذهن شما یک ابزار قدرتمند است.

سالمندان؛ رژیم غذایی را جدی بگیرند

استقلال فیزیکی افراد مسن

برخی پژوهش‌ها نشان داده‌اند که رژیم غذایی می‎تواند به توانایی‌های جسمی‎حرکتی افراد و به‎خصوص سالمندان، کمک کند. به بیان ساده‌تر، با رعایت کردن یک رژیم غذایی درست، استقلال فیزیکی افراد مسن امکان‌پذیر می‌شود.

خواص چند دمنوش گیاهی

همانطور که می‌دانید اغلب  داروهای شیمیایی موجود در بازار از برخی گیاهان دارویی تهیه می‌شوند. همچنین متخصصان طب سنتی برای بسیاری از امراض دمنوش های گیاهی را پیشنهاد می‌کنند.

5 خوراکی مفید برای تقویت بینایی و سلامت چشم

زمانی که حرف از سلامت چشم و تقویت بینایی به میان می‌آید، اولین گزینه‌ای که به ذهن می‌رسد، هویج است. شاید برای‎تان جالب باشد که بدانید خوراکی‌های دیگری هم وجود دارند که چندین برابر هویج برای چشم مفید هستند.

عزت نفس بالا با ترک این رفتارها به دست می‎آید

عزت نفس بالا

در طول زندگی عادت‌ها نقش مهمی در زندگی انسان دارند و بخش زیادی از زمان هر فرد، صرف فکر کردن یا رفتار کردن به شکلی بخصوص می‌شود. به‌ مرور زمان این نوع فکر کردن یا رفتار کردن به عادت تبدیل می‌شود و مغز، به‌جای این‎که دنبال روش‌هایی تازه‌ برای فکر کردن باشد، بیشتر به پیروی از همان الگوهای پیش‌فرض تمایل پیدا می‌کند، چراکه کار ساده‌تری است.

علت عزت نفس پایین افراد چیست؟

عزت نفس

چگونگی حرف زدن شما با خودتان در طول روز از دیگر عادات رفتاری مهمی است که بر عزت نفس تأثیر می‌گذارد و مثبت و منفی بودن این صحبت‌ها، در نهایت عامل تعیین‌کنندهٔ موفقیت یا شکست‌تان خواهد شد. بهتر است از این به بعد دربارهٔ هر حرف و قضاوتی که نسبت به خودتان دارید و بیش از حد سخت‌گیرانه به نظر می‌رسد، تجدید نظر کنید.

فواید نوشیدن آب با لیمو

شواهد حیرت‌انگیزی وجود دارد که نشان می‌دهد استفاده از لیمو با آب تاثیراتی مثبت روی افراد دارد. شما می‌توانید این تاثیرات را به مدت 7 روز استفاده پی‌درپی از آب با لیمو در خود و اطرافیان‎تان ببینید.

۱۲۳...۱۹صفحه ۱ از ۱۹

جدیدترین مطالب

املاک فروشی خارج از ایرانپرسش و پاسخ حقوقیاپلیکیشن موبایل دلتا
delta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورفروش مجتمع تجاری مسکونیروف گاردن چکاد باممشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانآژانس املاک برترگروه مشاورین املاک عسگری