دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه سلامتی

سلامتی

آسیب شناسی مشکلات انتقاد از خود

خود انتقادگری

ما انسان‌ها معمولاً به‌صورت ناخودآگاه و بدون آنکه متوجه باشیم دائما در حال انتقاد از خود هستیم و باید به این درک برسیم که با این کار چه آسیب‌های سخت و دشواری را به شخصیت خودمان وارد می‌کنیم.

زغال اخته ؛ کم کالری و پر فایده

خواص زغال اخته

تحقیقات و مطالعات زیادی دربارهٔ خواص زغال اخته و فواید این میوه برای سلامتی صورت گرفته است. این تحقیقات همگی گویای آن بودند که زغال اخته فوایدی دارد که شاید در کمتر ماده خوراکی طبیعی دیگری بتوان یافت.

غذای های سالم و سرشار از آنتی اکسیدان

غذای سالم سرشار از آنتی اکسیدان

اگر تعدادی غذای سالم سرشار از آنتی اکسیدان را به رژیم غذایی خود بیفزاییم، سلامتی خود و همچنین افزایش سیستم ایمنی بدن را در برابر بیماری‌های خطرناکی مثل سرطان، تضمین کرده‌ایم.

خواص سماق و ارزش غذایی آن

خواص سماق

خواص سماق بسیار است و توصیه می‌شود آن‌را به رژیم غذایی خود بیفزایید.از سماق آسیاب‌شده می‌توان در تهیه‌ی برخی سس‌ها، مخلوطِ ادویه‌ها یا همراه برخی غذاها استفاده کرد.

۸ نکته برای انتخاب یک خمیر دندان خوب (+ویدئو)

خمیر دندان خوب

خمیر دندان از آن محصولاتی است که دیگر به بخشی جدانشدنی از زندگی روزانه‌مان بدل شده است پس بهتر است با تهیه یک خمیر دندان خوب سلامتی دندان‌هایمان را تضمین کنیم.

 10 توصیه برای ایجاد اعتماد به نفس در کودکان

اعتماد به نفس کودکان

یک کودک با اعتماد به نفس به درکی مثبت و واقعی از توانایی‌های خود نیاز دارد. ایجاد و تقویت اعتماد به نفس کودکان یکی از مسئولیت‌های والدین است که از دل موفقیت‌های کوچک و بزرگ برمی‌آید.

7ماده خوراکی برای کاهش درد مفاصل

درد مفاصل

بدون در نظر گرفتن سطح فعالیت بدنی شما، درد مفاصل می تواند بر عملکرد و لذت شما از زندگی تاثیرگذار باشد. شما می‎توانید با انتخاب از طیف گسترده ای از داروهای ضد درد و التهاب خوراکی و موضعی، داروهای تزریقی، مکمل های طبیعی یا فیزیوتراپی با این مساله مقابله کنید.

۱۲۳...۴۴صفحه ۱ از ۴۴

جدیدترین مطالب

وبگردی

فروش زمین تجاری در تهران رودهنساخت در و پنجره UPVCشرکت طراحی داخلی آرلفروش ویلا در شهریارپرسش و پاسخ حقوقی ملکیاملاک فروشی خارج از ایراناپلیکیشن مجله دلتاشهرک ویلاهای چوبی آمیتیس
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکمشاور املاک برتررزرو هتل در ایران