دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه نکات حقوقی کلاه برداری های ملکی

کلاه برداری های ملکی

کلاهبرداری املاک و روش های مرسوم آن

دسته بندی :  دانستنی های حقوقی
۴

برخی از سودجویان و کلاهبرداران با شناسایی املاکی که مدت ها از مالکانشان خبری نیست، به جعل اسناد این املاک( زمین - خانه ) اقدام و برای آن‎ها مشتری پیدا کرده و معامله خود را هم کاملاً قانونی جلوه می‎دهند و با سوء استفاده از برخی آژانس‎های املاک، ملک را واگذار می‎کنند.

اجاره خانه به قصد آدم ربایی (+پادکست)

دسته بندی :  مطالب پیشنهادی
۳۶
تصادف ساختگی

سه مجرم سابقه دار که پس از اجاره خانه و ساخت مخفیگاه در حاشیه شهر با تصادف ساختگی دختر تاجر سرشناس را ربوده بودند، با اقدامات عملی پلیس آگاهی دستگیر شدند. شیوه پلیس در مرتبط کردن سرنخ های این پرونده، نکات قابل توجهی دارد که دوسیه های شهر به آن پرداخته است.

10 راهکار پیشگیری از جعل اسناد ملکی

دسته بندی :  نکات حقوقی
۲۴
جعل اسناد

جعل اسناد ملکی طبق بررسی های صورت گرفته در پرونده های تشکیل شده در پلیس آگاهی بیشترین فراوانی جرم جعل را داشته است. جرم اسناد ملكی تقریباً نیمی از جعل ها را تشکیل می دهد كه می‎توان به جعل قولنامه، بنچاق، مبايعه نامه ها، وكالتنامه ها و ... در اين خصوص اشاره کرد.

کلاهبرداری میلیاردی مشاور املاک قلابی

دسته بندی :  کلاه برداری های ملکی
۴
مشاور املاک قلابی

کلاهبردار حرفه‌ای که در پوشش مشاور املاک، با طراحی نقشه عجیب و صحنه‌سازی متبحرانه در کمتر از یک هفته چندین میلیارد به چنگ آورده بود، با اقدام به موقع پلیس شناسایی و بازداشت شد.

10راهکار برای پیشگیری از کلاهبرداری ملکی

دسته بندی :  کلاه برداری های ملکی
۰
کلاهبرداری

کلاهبرداری و خیانت در امانت بیشترین بحث های مجرمانه در شغل مشاوره املاک است. امروزه جرم كلاهبرداری جزء جرائم پيچيده محسوب می‎شود. به دلیل این‎که كلاهبرداران از هوش بالا، تحصيلات عاليه، موقعيت اجتماعی خوب و چرب زبانی زیاد خود به عنوان ابزار كار برای به دام انداختن قربانيان استفاده می كنند.

قتل به بهانه خریدن خانه (+پادکست)

دسته بندی :  کلاه برداری های ملکی
۱۸
خریدن خانه

کلاهبرداری به بهانه خریدن خانه یا اجاره آن از مدت‌ها قبل آفت بازار ملک بوده است. جلوگیری از این اقدامات مجرمانه که گاهی شکل جنایی به خود می‌گیرد، با راهکارها و آموزه‌های پلیس قابل پیشگیری است. از این رو بررسی موردی پرونده‌های کلاهبرداری و استفاده از راهکارهای پلیس در هر پرونده می‌تواند از بروز این دست حوادث جلوگیری کند.

کلاهبرداری ملکی با همکاری جن‌ ها

دسته بندی :  یادداشت روز
۱
کلاهبرداری ملکی

کلاهبرداری‌‌ اشکال متنوعی دارد. چون کلاهبردارها معمولا به داشتن هوشی مشهور هستند که به آن «هوش سیاه» گفته می‌شود و همیشه روش‌های تازه‌ای را برای فریب طعمه‌ی خود به‌کار می‌برند. در یکی از پرونده‌هایی که کارآگاهان اداره‌ی آگاهی اخیرا آن را بررسی کرده‌اند، به موردی برخورد کردیم که داستان جالبی دارد. 

جدیدترین مطالب

وبگردی

ساخت در و پنجره UPVCاملاک فروشی خارج از ایرانشرکت طراحی داخلی آرلشهرک ویلاهای چوبی آمیتیسفروش ویلا در فیروزکوه ورسکاجاره واحد تجاری در شهر پردیساپلیکیشن مجله دلتاپرسش و پاسخ حقوقی ملکی
فروش مجتمع تجاری در قمرزرو هتل در ایرانفروش آپارتمان مسکونی در تهرانمشاور املاک برتروب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک