دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه نکات حقوقی کلاه برداری های ملکی

کلاه برداری های ملکی

اجاره خانه به قصد آدم ربایی (+پادکست)

دسته بندی :  مطالب پیشنهادی
۳۴
تصادف ساختگی

سه مجرم سابقه دار که پس از اجاره خانه و ساخت مخفیگاه در حاشیه شهر با تصادف ساختگی دختر تاجر سرشناس را ربوده بودند، با اقدامات عملی پلیس آگاهی دستگیر شدند. شیوه پلیس در مرتبط کردن سرنخ های این پرونده، نکات قابل توجهی دارد که دوسیه های شهر به آن پرداخته است.

10 راهکار پیشگیری از جعل اسناد ملکی

جعل اسناد

جعل اسناد ملکی طبق بررسی های صورت گرفته در پرونده های تشکیل شده در پلیس آگاهی بیشترین فراوانی جرم جعل را داشته است. جرم اسناد ملكی تقریباً نیمی از جعل ها را تشکیل می دهد كه می‎توان به جعل قولنامه، بنچاق، مبايعه نامه ها، وكالتنامه ها و ... در اين خصوص اشاره کرد.

کلاهبرداری املاک و روش های مرسوم آن

کلاهبرداری املاک

برخی از سودجویان و کلاهبرداران با شناسایی املاکی که مدت ها از مالکانشان خبری نیست به جعل اسناد این املاک( زمین - خانه ) اقدام و برای آنها مشتری پیدا کرده و معامله خود را هم کاملا قانونی جلوه می‎دهند و با سوء استفاده از برخی آژانس های املاک، ملک را واگذار می‎کنند.

کلاهبرداری میلیاردی مشاور املاک قلابی

دسته بندی :  کلاه برداری های ملکی
۴
مشاور املاک قلابی

کلاهبردار حرفه‌ای که در پوشش مشاور املاک، با طراحی نقشه عجیب و صحنه‌سازی متبحرانه در کمتر از یک هفته چندین میلیارد به چنگ آورده بود، با اقدام به موقع پلیس شناسایی و بازداشت شد.

10راهکار برای پیشگیری از کلاهبرداری ملکی

کلاهبرداری

کلاهبرداری و خیانت در امانت بیشترین بحث های مجرمانه در شغل مشاوره املاک است. امروزه جرم كلاهبرداری جزء جرائم پيچيده محسوب می‎شود. به دلیل این‎که كلاهبرداران از هوش بالا، تحصيلات عاليه، موقعيت اجتماعی خوب و چرب زبانی زیاد خود به عنوان ابزار كار برای به دام انداختن قربانيان استفاده می كنند.

قتل به بهانه خریدن خانه (+پادکست)

دسته بندی :  کلاه برداری های ملکی
۱۷
خریدن خانه

کلاهبرداری به بهانه خریدن خانه یا اجاره آن از مدت‌ها قبل آفت بازار ملک بوده است. جلوگیری از این اقدامات مجرمانه که گاهی شکل جنایی به خود می‌گیرد، با راهکارها و آموزه‌های پلیس قابل پیشگیری است. از این رو بررسی موردی پرونده‌های کلاهبرداری و استفاده از راهکارهای پلیس در هر پرونده می‌تواند از بروز این دست حوادث جلوگیری کند.

کلاهبرداری ملکی با همکاری جن‌ ها

دسته بندی :  یادداشت روز
۱
کلاهبرداری ملکی

کلاهبرداری‌‌ اشکال متنوعی دارد. چون کلاهبردارها معمولا به داشتن هوشی مشهور هستند که به آن «هوش سیاه» گفته می‌شود و همیشه روش‌های تازه‌ای را برای فریب طعمه‌ی خود به‌کار می‌برند. در یکی از پرونده‌هایی که کارآگاهان اداره‌ی آگاهی اخیرا آن را بررسی کرده‌اند، به موردی برخورد کردیم که داستان جالبی دارد. 

جدیدترین مطالب

وبگردی

فروش ویلا در شهریارپرسش و پاسخ حقوقی ملکیفروش مجتمع آپارتمانی در تهرانفروش 400 متر مغازه در شیرازاملاک فروشی خارج از ایراناپلیکیشن مجله دلتا
مشاور املاک برترفروش مجتمع تجاری مسکونیفروش آپارتمان مسکونی در اردبیلوب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکروف گاردن چکاد بام