دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه یادداشت روز

یادداشت روز

جدال آپارتمان نوساز و میانسال در بازار مسکن

آپارتمان نوساز

بازار آپارتمان‌های نوساز و تازه‌ساز سه تا پنج سال ساخت با بالا رفتن قیمت مسکن تغییرات چشمگیری را در دو سال گذشته تجربه کرده است؛ به‌طوری که اکنون شاهد بالا رفتن میزان عرضه آپارتمان‌های چندسال‌ساخت و همچنین افزایش طرف تقاضا هستیم.

راهکارهای غیر اجرایی دولت برای بهبود بخش مسکن

وضعیت مسکن

گرانی مسکن و کاهش شدید معاملات نمود عینی تاثیراتی است که بازار مسکن از بازارهای موازی خود یعنی ارز و طلا در دو سال گذشته دریافت کرده است. افت معاملات همراه با شرایط رکود تورمی، وضعیت بازار مسکن را پیچیده تر کرده است.

درهای ورودی خانه ؛ زیبا و ایمن

درهای ورودی

 هنگام ورود به فضای درون خانه، بیننده با در ورودی روبه رو می‎شود. درهای ساختمان درواقع جزئی از بنا است که هم فضای خالی بین دیوارها را پر و هم فضاهای داخلی و خارجی را به هم مرتبط می‎کند.

ایرانگردی، ساری

این مردمان مهمان نواز

مهمان نوازی

مهمان نوازی بخش جدایی ناپذیر فرهنگ ایرانی‌ها و انگیزه‌ای برای سفر به شمار می‌رود. ما مهمان نوازترین مردمان دنیا هستیم.

دکوراسیون

نورپردازی با لوستر ؛ کدام نور برای خانه مناسب تر است؟

دسته بندی :  دکوراسیون
۰
نورپردازی با لوستر

 برای داشتن خانه‌ای روشن و زیبا نباید تنها به یک منبع نوری اکتفا کرد، بلکه با طراحی‌های ویژه در جای جای خانه می‌توان تنوع غیر قابل وصفی را به محیط زندگی بخشید و فضای خانه را به یک محیط دلچسب تبدیل کرد.

محله گردی

موقعیت‎ های خرید آپارتمان تا 60 متر در تهران

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
خرید آپارتمان تا 60 متر در تهران

منطقه 2 تهران به خاطر داشتن مراکز تجاری، مراکز خرید، مناطق سر سبز و پارک های متنوع و همین طور مراکز علمی، فرهنگی و اداری متعدد، از نقاط پررونق و پرطرفدار پایتخت محسوب می‎شود.

8 نوشیدنی‎ خطرناک بیماری زا

نوشیدنی بیماری زا

چرا اینقدر نوشابه می‎خورید؟ مضرات مصرف نوشابه‎های گازدار و انرژی‎زا را می‎دانید؟ چرا مایعات سالم‌تر را جایگزین این مواد نمی‎کنید؟ با پیام دلتا همراه باشید.

۱۲۳...۱۴۸صفحه ۱ از ۱۴۸

جدیدترین مطالب

وبگردی

شهرک ویلاهای چوبی آمیتیسپرسش و پاسخ حقوقی ملکیفروش ویلا در فیروزکوه ورسکشرکت طراحی داخلی آرلاملاک فروشی خارج از ایرانساخت در و پنجره UPVCاجاره واحد تجاری در شهر پردیساپلیکیشن مجله دلتا
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکمشاور املاک برتررزرو هتل در ایرانفروش آپارتمان مسکونی در تهرانفروش مجتمع تجاری در قم