ثبت و جستجوی ملک
خانه بازار ملک از نگاه مطبوعات

بازار ملک از نگاه مطبوعات

نجات 80 شغل وابسته به مسکن با ورود بخش خصوصی

رکود بازار مسکن

نجات 80 اشتغال وابسته به مسکن با ورود بخش خصوصی تنها راهکاری است که بعضی از دست‌اندرکاران حوزه‌ی مسکن پیشنهاد می‌کنند. بازار مسکن نقش موثری را در بهبود بخش‌های اقتصادی ایفا می‌کند. اما در حال حاضر دچار رکود شده است و 80 اشتغال وابسته به آن هم به تبع این رکود، لطمه خورده‌ است.

قیمت اجاره‌ی آپارتمان در منطقه‎ی‎ سرسبز

مالیات بر ساخت و ساز

قیمت اجاره‌ی آپارتمان در سرسبز تهران چقدر است؟ قیمت‌ آپارتمان در نقاط مختلف تهران بر اساس موقعیت محله، نوع ساختمان، امکانات و نوسان‌های بازار مسکن تغییر می‌کند. این روزها یک دستگاه آپارتمان ۵۵ متری در خیابان سرسبز نارمک، به مبلغ ۵۰ میلیون تومان ودیعه و ماهیانه یک میلیون تومان اجاره، معامله می‌شود.

ناتوانی‌ خانه‌اولی‌ها در خرید آپارتمان‌های نوساز

خانه‌اولی‌ها

ناتوانی‌های خانه‌اولی‌ها در خرید آپارتمان‌های نوساز به معضل تازه‌ای در بازار مسکن تبدیل شده است. مشاوران املاک می‌گویند تعداد واحدهای مسکونی نوساز در بازار مسکن کاهش یافته است. تحقیقات میدانی و فایل‌های ثبت‌شده برای فروش در بنگاه‌های املاک صحت این موضوع را تایید می‌کنند.

قیمت مسکن کاهش نمی‌یابد

کاهش قیمت مسکن

قیمت مسکن کاهش نمی‌یابد. بنا به گفته‌ی سید کمال الدین شهریاری _عضو کمیسیون عمران مجلس_ تا پایان سال 97 قیمت مسکن کاهش نخواهد یافت و هنوز زمان مناسب ترکیدن حباب فرانرسیده است.

نگاه مطبوعات – رشد قیمت مسکن به ضرر بازار است

نگاه مطبوعات

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر اینکه اگر روند کاهشی نرخ ارز ادامه یابد، قیمت مسکن ثبات پیدا می‌کند، گفت: بطور قطع رشد بیش از حد قیمت موجب کسادی بازار مسکن می‌شود.

تاثیر سقوط قیمت دلار بر بازار مسکن

سقوط قیمت دلار

مهدی سلطان‌محمدی، تحلیلگر بازار مسکن درباره‌ی تمایل سرمایه‌های حاصل از کاهش نرخ ارز و فروش دلار به بازار مسکن گفته است که خریداران اغلب کسانی بودند که به امید نوسان‌گیری وارد بازار ارز شده بودند و این‌ افراد اساسا علاقه‌ای به بازار مسکن ندارند. چرا که گرایش آن‌ها بیشتر به سمت بازار بورس است.

نگاه مطبوعات – قیمت مسکن چگونه ۱۲۰ برابر شد؟

نگاه مطبوعات

«قیمت مسکن چگونه ۱۲۰ برابر شد؟» این مطلبی است از روزنامه مردم سالاری که بررسی مطبوعات امروز را با این مطلب آغاز می‎کنیم : آمارهای مرکز آمار ایران نشان می‌دهد که متوسط قیمت یک متر واحد مسکونی در شهر تهران از ۵۲ هزار تومان در سال ۱۳۷۲ به ۶ میلیون و ۲۴۷ هزار تومان در سه‌ماهه نخست سال ۹۷ رسیده …

۱۲۳...۱۱صفحه ۱ از ۱۱

جدیدترین مطالب

املاک فروشی خارج از ایراناپلیکیشن موبایل دلتاپرسش و پاسخ حقوقی
روف گاردن چکاد بامdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورآژانس املاک برترمشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانگروه مشاورین املاک عسگری