ثبت و جستجوی ملک
خانه بازار مسکن در هفته گذشته

بازار مسکن در هفته گذشته

نجات 80 شغل وابسته به مسکن با ورود بخش خصوصی

دسته بندی :  بازار مسکن در هفته گذشته
۰
رکود بازار مسکن

نجات 80 اشتغال وابسته به مسکن با ورود بخش خصوصی تنها راهکاری است که بعضی از دست‌اندرکاران حوزه‌ی مسکن پیشنهاد می‌کنند. بازار مسکن نقش موثری را در بهبود بخش‌های اقتصادی ایفا می‌کند. اما در حال حاضر دچار رکود شده است و 80 اشتغال وابسته به آن هم به تبع این رکود، لطمه خورده‌ است.

قیمت مسکن در تهران به روایت مشاوران املاک

دسته بندی :  بازار مسکن در هفته گذشته
۰
نرخ مسکن

قیمت مسکن در تهران به روایت مشاوران املاک را در این گزارش بررسی کرده‎ایم. به گفته آن‎ها، به سبب افزایش قیمت و کاهش توان مالی مردم، معاملات خرید و فروش مسکن در تهران بسیار کاهش یافته است . به گزارش مجله دلتا ، به نقل از اقتصاد آنلاین، با نوسان بازار ارز، معاملات مسکن نسبت‌ به سال‌های گذشته به شدت …

قیمت اجاره‌ی آپارتمان در منطقه‎ی‎ سرسبز

دسته بندی :  بازار مسکن در هفته گذشته
۱
مالیات بر ساخت و ساز

قیمت اجاره‌ی آپارتمان در سرسبز تهران چقدر است؟ قیمت‌ آپارتمان در نقاط مختلف تهران بر اساس موقعیت محله، نوع ساختمان، امکانات و نوسان‌های بازار مسکن تغییر می‌کند. این روزها یک دستگاه آپارتمان ۵۵ متری در خیابان سرسبز نارمک، به مبلغ ۵۰ میلیون تومان ودیعه و ماهیانه یک میلیون تومان اجاره، معامله می‌شود.

ناتوانی‌ خانه‌اولی‌ها در خرید آپارتمان‌های نوساز

دسته بندی :  بازار مسکن در هفته گذشته
۰
خانه‌اولی‌ها

ناتوانی‌های خانه‌اولی‌ها در خرید آپارتمان‌های نوساز به معضل تازه‌ای در بازار مسکن تبدیل شده است. مشاوران املاک می‌گویند تعداد واحدهای مسکونی نوساز در بازار مسکن کاهش یافته است. تحقیقات میدانی و فایل‌های ثبت‌شده برای فروش در بنگاه‌های املاک صحت این موضوع را تایید می‌کنند.

قیمت مسکن کاهش نمی‌یابد

دسته بندی :  بازار مسکن در هفته گذشته
۰
کاهش قیمت مسکن

قیمت مسکن کاهش نمی‌یابد. بنا به گفته‌ی سید کمال الدین شهریاری _عضو کمیسیون عمران مجلس_ تا پایان سال 97 قیمت مسکن کاهش نخواهد یافت و هنوز زمان مناسب ترکیدن حباب فرانرسیده است.

مستاجرهای تهرانی در حومه شهر صاحب خانه می‌شوند

دسته بندی :  یادداشت روز
۰
مهاجرت اجاره‌نشین‌ها

مستاجرهای تهرانی در حومه صاحب خانه می‌شوند. با افزایش نرخ ارز و نوسان‌های دلار و به تبع آن افزایش قیمت مسکن، بسیاری از مستاجرهای تهرانی ناچار به ترک تهران شدند. این مهاجرت به‌رغم مشکلاتی که برای مهاجران تهرانی به‌وجود می‌آورد، بازار مسکن در شهرهای اطراف تهران داغ می‌کند.

بانک‌ یا بنگاه مسکن؟

دسته بندی :  بازار مسکن در هفته گذشته
۰
بانک یا بنگاه مسکن

رئیس اتحادیه‌ی املاک استان تهران بانک‌ها را عامل اصلی گرانی بازار مسکن دانسته و گفته است که بانک‌ها به بنگاه‌های معاملاتی تبدیل شده‌اند.

تاثیر سقوط قیمت دلار بر بازار مسکن

دسته بندی :  بازار مسکن در هفته گذشته
۰
سقوط قیمت دلار

مهدی سلطان‌محمدی، تحلیلگر بازار مسکن درباره‌ی تمایل سرمایه‌های حاصل از کاهش نرخ ارز و فروش دلار به بازار مسکن گفته است که خریداران اغلب کسانی بودند که به امید نوسان‌گیری وارد بازار ارز شده بودند و این‌ افراد اساسا علاقه‌ای به بازار مسکن ندارند. چرا که گرایش آن‌ها بیشتر به سمت بازار بورس است.

آخرین قیمت اوراق تسهیلات مسکن شنبه 17 شهریور

دسته بندی :  یادداشت روز
۰
قیمت اوراق مسکن

بانک مسکن اوراقی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد که مالک آن‌ها می‌تواند با مراجعه به بانك در ازای هر برگه از آن، از امتياز استفاده از 500 هزار تومان تسهيلات خريد یا ساخت مسكن استفاده كند. ‌

۱۲۳۴صفحه ۱ از ۴

جدیدترین مطالب

وبگردی

پرسش و پاسخ حقوقی ملکیاپلیکیشن مجله دلتافروش مجتمع آپارتمانی در تهرانفروش 400 متر مغازه در شیرازاملاک فروشی خارج از ایران
روف گاردن چکاد باموب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکمشاور املاک برترفروش مجتمع تجاری مسکونیفروش آپارتمان مسکونی در اردبیل