ثبت و جستجوی ملک
خانه بازار مسکن در هفته گذشته

بازار مسکن در هفته گذشته

نجات 80 شغل وابسته به مسکن با ورود بخش خصوصی

رکود بازار مسکن

نجات 80 اشتغال وابسته به مسکن با ورود بخش خصوصی تنها راهکاری است که بعضی از دست‌اندرکاران حوزه‌ی مسکن پیشنهاد می‌کنند. بازار مسکن نقش موثری را در بهبود بخش‌های اقتصادی ایفا می‌کند. اما در حال حاضر دچار رکود شده است و 80 اشتغال وابسته به آن هم به تبع این رکود، لطمه خورده‌ است.

قیمت مسکن در تهران به روایت مشاوران املاک

نرخ مسکن

قیمت مسکن در تهران به روایت مشاوران املاک را در این گزارش بررسی کرده‎ایم. به گفته آن‎ها، به سبب افزایش قیمت و کاهش توان مالی مردم، معاملات خرید و فروش مسکن در تهران بسیار کاهش یافته است . به گزارش مجله دلتا ، به نقل از اقتصاد آنلاین، با نوسان بازار ارز، معاملات مسکن نسبت‌ به سال‌های گذشته به شدت …

قیمت اجاره‌ی آپارتمان در منطقه‎ی‎ سرسبز

مالیات بر ساخت و ساز

قیمت اجاره‌ی آپارتمان در سرسبز تهران چقدر است؟ قیمت‌ آپارتمان در نقاط مختلف تهران بر اساس موقعیت محله، نوع ساختمان، امکانات و نوسان‌های بازار مسکن تغییر می‌کند. این روزها یک دستگاه آپارتمان ۵۵ متری در خیابان سرسبز نارمک، به مبلغ ۵۰ میلیون تومان ودیعه و ماهیانه یک میلیون تومان اجاره، معامله می‌شود.

ناتوانی‌ خانه‌اولی‌ها در خرید آپارتمان‌های نوساز

خانه‌اولی‌ها

ناتوانی‌های خانه‌اولی‌ها در خرید آپارتمان‌های نوساز به معضل تازه‌ای در بازار مسکن تبدیل شده است. مشاوران املاک می‌گویند تعداد واحدهای مسکونی نوساز در بازار مسکن کاهش یافته است. تحقیقات میدانی و فایل‌های ثبت‌شده برای فروش در بنگاه‌های املاک صحت این موضوع را تایید می‌کنند.

قیمت مسکن کاهش نمی‌یابد

کاهش قیمت مسکن

قیمت مسکن کاهش نمی‌یابد. بنا به گفته‌ی سید کمال الدین شهریاری _عضو کمیسیون عمران مجلس_ تا پایان سال 97 قیمت مسکن کاهش نخواهد یافت و هنوز زمان مناسب ترکیدن حباب فرانرسیده است.

مستاجرهای تهرانی در حومه شهر صاحب خانه می‌شوند

مهاجرت اجاره‌نشین‌ها

مستاجرهای تهرانی در حومه صاحب خانه می‌شوند. با افزایش نرخ ارز و نوسان‌های دلار و به تبع آن افزایش قیمت مسکن، بسیاری از مستاجرهای تهرانی ناچار به ترک تهران شدند. این مهاجرت به‌رغم مشکلاتی که برای مهاجران تهرانی به‌وجود می‌آورد، بازار مسکن در شهرهای اطراف تهران داغ می‌کند.

۱۲۳...۵صفحه ۱ از ۵

جدیدترین مطالب

پرسش و پاسخ حقوقیاپلیکیشن موبایل دلتااملاک فروشی خارج از ایران
مشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورآژانس املاک برترروف گاردن چکاد بامگروه مشاورین املاک عسگری