ثبت و جستجوی ملک
ثبت و جستجوی ملک

کلاه برداری های ملکی

تازه ترین عناوین

آموزش مذاکره ، آنچه از گیم آف ترونز باید آموخت

دسته بندی :  گوناگون
۰
آموزش مذاکره

سریال گیم آف ترونز صرف نظر از همه جذابیت‌های داستانی و تکنیک های سینمایی که آن را به پر مخاطب ترین سریال دنیا تبدیل کرده، حاوی نکاتی است که می‌تواند به توسعه فردی و شخصیت افراد کمک کند. آموزش مذاکره و مدیریت بحران یکی از همین توانایی‌هاست که از "تیریون لنیستر" یاد خواهید گرفت.

روی ، عصای دست بدن

نقش روی

با این‎که نقش روی در بدن بسیار مهم است اما متاسفانه در بدن ذخیره نمی‌شود؛ از آنجا که کمبود این عنصر در بدن باعث ضعیف شدن سیستم ایمنی می‌شود، باید نیاز بدن به روی را از طریق رژیم غذایی یا استفاده از مکمل‌ها تامین کرد.

هتل کپری ؛ اقامت در اتاقی شبیه به توپ!

شاید دانستن این نکته برایتان جالب باشد که دلیل توپی شکل بودن هتل کپری چیست؟ در واقع کپرها سقف گنبدی دارند. سازندگانش این کار را می‌کنند تا همیشه بخشی از داخل خانه سایه داشته باشد. گرمای آن بیش از حد تحمل نشود و آسایش افراد به هم نخورد.

درخت سرو هرزویل، مادربزرگ همه درخت های دنیا

درخت سرو هرزویل

تا به حال درختی 3 هزار ساله دیده‌اید؟ دوست دارید با یکی از کهنسال‌ترین موجودات زنده‌ی دنیا عکس سلفی بیندازید؟ از آشنایی با مادربزرگ همه‌ی درخت‌های ایران خوشحال می‌شوید؟ درخت سرو هرزویل همان مادربزرگ عزیز است.

خودروهای توربو ، هوا می خواهند (+ویدئو)

خودروی توربو

خودروهای توربو در کشور ما رو به افزایش هستند ودر نوع خود پیشرفته محسوب می شوند،اما اگر شما هم یکی از این اتومبیل ها را داریدبهتر است نکات بیشتری را ،درباره بخش بسیار حساس توربوی خودروی تان بدانید.

۱۲۳...۲۵۴صفحه ۱ از ۲۵۴

پربازدیدترین ها

وبگردی

گزارش و تحلیل

اپلیکیشن مجله دلتاپرسش و پاسخ حقوقی ملکیفروش 400 متر مغازه در شیرازفروش مجتمع آپارتمانی در تهراناملاک فروشی خارج از ایرانفروش ویلا در شهریار
روف گاردن چکاد بامفروش آپارتمان مسکونی در اردبیلمشاور املاک برتروب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکفروش مجتمع تجاری مسکونی