ثبت و جستجوی ملک

چگونه حیاط کوچک مان را بزرگ تر نشان دهیم؟

حیاط کوچک

خانه های کوچک امروزی فرصت زندگی در محیطی پویا و شاداب را از انسان ها گرفته است. اما با بکارگیری ترفندهایی کوچک می‎توان از حیاط کوچک نیز برای درست کردن فضایی سبز و زیبا استفاده کرد.

کلاه برداری های ملکی

تازه ترین عناوین

چگونه حیاط کوچک مان را بزرگ تر نشان دهیم؟

حیاط کوچک

خانه های کوچک امروزی فرصت زندگی در محیطی پویا و شاداب را از انسان ها گرفته است. اما با بکارگیری ترفندهایی کوچک می‎توان از حیاط کوچک نیز برای درست کردن فضایی سبز و زیبا استفاده کرد.

چرا پیش بینی قیمت مسکن در سال 98 دشوار است؟

پیش بینی قیمت مسکن در سال 98

پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت یکی دوماهه، بیشتر از تاثیر مثبت، تاثیر منفی بر بازار دارند و آن را ملتهب‌تر می‌کنند چون انتظارات را در بازار تغییر می‌دهند. لذا برای یک پیش بینی دقیق باید همه پارامترها را در یک بازه زمانی مطلوب مورد بررسی قرار داد.

تضمین معاملات ملکی چگونه انجام می شود؟

تضمین

در اجرای معاملات هر دو طرف می‎بایست نسبت به انجام تعهد طرف مقابل اطمینان حاصل کند. از این روی در قراردادها همیشه مواردی بابت تضمین قید می‎شود.

با لکه‌های سفید روی ناخن چه باید کرد؟

سفید

لیوکونیچیا نوعی اختلال است که موجب ظاهر شدن نقاط یا خطوط سفید روی ناخن می‌شود. اما نگران نشوید. این لکه‌ها اغلب بی‌خطر هستند و با استفاده از روش‌های ساده‌ای برطرف می‌شوند.

کاهش میزان معاملات مسکن در اسفند 97

میزان معاملات مسکن در اسفند 97

نگاهی به آمار منتشرشده از سوی سامانه اطلاعات بازار املاک وزارت راه و شهرسازی حکایت از آن دارد که میزان معاملات مسکن در اسفند سال 97، هفت هزار و ۸۹۲ بوده که نسبت به ماه مشابه سال قبل روند کاهشی داشته است.

آپارتمان نشینان به حقوق همسایگان احترام بگذارند

در مجتمع های مسکونی برای اینکه مشکلاتی میان همسایگان  بوجود نیاید قانونگذار در قانون تملک آپارتمانها  مقرراتی در خصوص حقوق همسایگان در آپارتمان نشینی وضع کرده است که همه افراد ملزم به رعایت آن هستند.

مال غیر منقول فقط شامل املاک نمی شود

در صحبت های روزمره ممکن است لفظ مال و اموال را زیاد بشنویم و مال را شامل هر شیئی بدانیم. معمولا عموم مردم مال شامل املاک و ماشین و ویلا و طلا و چیزهای قیمتی و ... می‎دانند. برخی به چیزهایی که قابل دیدن هستند و وجود خارجی دارند مال می‎گویند. در این نوشته قصد داریم مال را از لحاظ قانونی بررسی کرده و مشخص کنیم که کدام مال منقول و کدام مال غیر منقول است.

مبلمان سال 98 برای دکوراسیون منزل

مبلمان سال 98

برای انتخاب مبل هماهنگ با دکوراسیون منزل لازم است که سبک چیدمان خانه خود را بدانید و با شناختن انواع مبلمان، مبلی را انتخاب کنید که بیشترین هماهنگی را با دکوراسیون منزل‌تان داشته باشد.

۱۲۳...۲۵۶صفحه ۱ از ۲۵۶

پربازدیدترین ها

گزارش و تحلیل

آژانس املاک برترمشارکت در ساخت، 9000 متر زمین در بهترین منطقه پاسدارانروف گاردن چکاد بامdelta.ir ثبت و جستجوی هر نوع ملک در سراسر کشورگروه مشاورین املاک عسگری